چرا خانم‌های خوش‌تیپ صبح زود از خواب بیدار می‌شوند؟

اگر دوست یا همکاری دارید که همه به تیپ و لباس‌های وی حسادت می‌کنند مطمئن باشید که او یک فرد سحرخیز است. تجربه ثابت کرده است همه خانم‌هایی که همیشه مرتب و شیک هستند صبح‌ها زود از خواب بیدار می‌شوند البته عکس این مطلب ممکن است صادق نباشد یعنی کسی که سحرخیز است حتما خوش لباس نیست. اما چرا خانم‌های خوش‌تیپ صبح زود از خواب بیدار می‌شوند؟

زمان کافی برای رسیدگی به لباس‌ها

اگر لباس‌های شما دچار مشکلاتی مثل چروک، شل شدن دکمه و پارگی جزیی شده باشد و صبح زود متوجه آن شوید چه خواهید کرد؟ لباس دیگری می‌پوشید؟ اگر این لباس با بقیه لباس‌ها هماهنگ نباشد چطور؟ قاعدتا اگر زمان کافی داشته باشید می‌توانید این مشکل را به سادگی برطرف کنید.

چرا خانم‌های خوش‌تیپ صبح زود از خواب بیدار می‌شوند؟

زمان کافی برای انتخاب لباس‌ها

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

صبح زود با چک کردن آب و هوا و وضعیت روحی و جسمی خود به راحتی می‌توانید لباسی مناسب خود و آب و هوای آن روز انتخاب کنید و روز خود را به خوبی آغاز کنید.

چرا خانم‌های خوش‌تیپ صبح زود از خواب بیدار می‌شوند؟

زمان کافی برای جمع کردن کیف

قرار دادن وسایل لازم در کیف نیازمند دقت و صرف زمان کافی است که با زود بیدار شدن در صبح می‌توانید آن را با دقت بیشتری انجام دهید و همه لوازم ضروری خود را بردارید.

چرا خانم‌های خوش‌تیپ صبح زود از خواب بیدار می‌شوند؟

داشتن کمد لباس مرتب‌تر

اگر با عجله سراغ کمد لباس‌های خود بروید قطعا نامرتبی‌های زیادی به بار خواهید آورد اما اگر زمان کافی دشته باشید کمد شما هم مرتب‌تر خواهد ماند و لازم نیست بعدا همه چیز را سر جای خود قرار دهید.

زمان کافی برای آماده شدن و آرایش

اگر صبح زود بیدار شوید زمان کافی برای رسیدگی به پوست و مو و آرایش مناسب خواهید داشت و مرتب‌تر و زیباتر از افرادی خواهید بود که با عجله سرکار خود حاضر می‌شوند.

مطالب مرتبط:

1- اهمیت عینک زدن برای خانم‌های خجالتی

2- رابطه خوش تیپ بودن و اعتماد به نفس

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :