تحریریه چی بپوشم در
309

بهترین کرم مرطوب کننده ارزان قیمت خارجی کدام است و قیمت آن چقدر است؟

بهترین کرم مرطوب کننده ارزان قیمت خارجی کدام است و قیمت آن چقدر است؟

یکی از مشکلاتی که در فصول متفاوت اکثر ما با آن درگیر هستیم، خشک شدن پوست دست و صورت است که در اثر خارج شدن رطوبت از بافت پوست به وجود می‌آید. در این میان بهترین راه حل استفاده از کرم مرطوب کننده است که با چربی و انواع روغن‌های موجود در خود پوست دست را مرطوب نگه داشته و اجازه نمی‌دهد رطوبت به طور کامل از پوست خارج شود. کرم‌های مرطوب کننده عموما بافتی نرم و سفید رنگ دارند و در نهایت هیچ رنگ خاصی از خود باقی نمی‌گذارند. بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست آن‌هایی هستند که بافتی غلیظ و در عین حال سبک داشته و حاوی مواد مغذی متفاوت باشند. حال راهنماتو در این مطلب بهترین کرم مرطوب کننده ارزان قیمت خارجی را به شما معرفی خواهد کرد.

کرم مرطوب کننده ارزان قیمت خارجی

پیشنهاد ما: کرم مرطوب کننده و آبرسان مدل لایت سیمپل Simple (قیمت: 350000 تومان)

1

ارزان قیمت‌ترین کرم مرطوب کننده خارجی باکیفیت بالا کرم مرطوب کننده و آبرسان مدل لایت سیمپل Simple است که 125 میلی‌لیتر حجم داشته و به صورت عمقی به پوست شما آبرسانی می‌کند. علاوه بر خاصیت مرطوب کنندگی بالا، این کرم می‌تواند به جوانی و شادابی پوست دست شما نیز کمک کند. نکته این است که این کرم مرطوب کننده حاوی گیلیسیرین بوده و این دلیلی است برای ماندگاری و تاثیر بلندمدت آن بر روی پوست. لازم به ذکر است که برند سیمپل یک برند لهستانی است که این روزها به شدت سر و صدا کرده و نظر مشتری‌ها را به خود جلب کرده است.

چرا کرم مرطوب کننده و آبرسان مدل لایت سیمپل Simple بهترین انتخاب است؟

1

اگر به دنبال ارزان‌ترین کرم مرطوب کننده خارجی باشیم در حالی که به اصالت و کیفیت آن ایمان داریم؛ بهترین انتخاب برای ما کرم مرطوب کننده و آبرسان مدل لایت سیمپل Simple است. بعلاوه، این محصول فاقد هرگونه چربی مضر برای پوست است، سرعت جذب آن بالا است و تست حیوانی روی آن انجام نگرفته است. وقتی که شما این کرم مرطوب کننده را به پوست خود بمالید به هیچ عنوان احساس سنگینی نخواهید کرد چراکه بافت آن به شدت سبک و لطیف است.

اگر کرم مرطوب کننده و آبرسان مدل لایت سیمپل Simple محصول مورد نظر شما نیست می‌توانید به کرم مرطوب کننده‌های زیر نگاهی بیندازید:

کرم مرطوب کننده دست و بدن مدل Silky داو (قیمت: 350000 تومان)

1

ساخت هلند، حجم 300میلی لیتر، مدل کاسه‌ای، حاوی ویتامین E، جذب بالا، بافت سبک، غلظت متوسط، مناسب برای انواع پوست.

کرم مرطوب کننده نیوا NIVEA مدل فلزی (قیمت: 413000 تومان)

1

ساخت آلمان، 150 میلی‌لیتر، مناسب برای دست، صورت و بدن، بسیار غلیظ، حاوی گیلیسیرین، مناسب با انواع پوست.

آبرسان واتر ژل نوتروژینا (قیمت: 650000 تومان)

1

ساخت آمریکا، 50 میلی‌لیتر حجم، بافت واتر ژلی، فاقد چربی، آبرسان بسیار قوی، جذب بالا، درخشان کننده پوست، قابل استفاده قبل از آرایش.

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :