مریم فخری در
342

این برند مشهور پشت زیباترین لباس‌های فستیوال کن امسال بود

این برند مشهور پشت زیباترین لباس‌های فستیوال کن امسال بود

جشنواره کن ۲۰۲۳ به روزهای پایانی خود رسیده است اما همچنان حضور سلبریتی‌های مطرح از کشورهای مختلف را در این جشنواره و در حاشیه‌های آن شاهد هستیم. روز گذشته، برند سلین در حاشیه مراسم کن با گرد آوردن مدل‌ها و سفرای تبلیغاتیش، کالکشن جدیدی از لباس‌هایش را رونمایی کرد و پس از آن سلبریتی‌ها در مراسمی با لباس‌های سلین، تولد نائومی کمپبل را جشن گرفتند. در روزهای پیشین کن نیز سلبریتی‌هایی را با لباس‌های زیبای این برند، روی فرش قرمز دیدیم.

برند سلین در کن

در این مطلب از چی بپوشم نگاهی داشته‌ایم به استایل افرادی همچون لیسا از گروه بلک پینک، وی از گروه بی تی اس، کایا گربر مدل معروف آمریکایی و بسیاری دیگر از سلبریتی‌ها. با چی بپوشم همراه باشید.

برند سلین در کن

وی

کیم ته هیونگ یا همان V معروف، با کت و شلواری مشکی در ایونت سلین حضور یافت. این کت با لبه‌دوزی‌های نقره‌ای و پاپیونی که در قسمت یقه داشت، بسیار جلب توجه می‌کرد و کاملا مناسب خوشتیپ‌ترین فرد گروه بی تی اس بود.

برند سلین در کن

لیسا

لیسا، خواننده زیبا و مطرح گروه دخترانه بلک پینک، دیگر سفیر بلیغاتی برند سلین نیر با کت و شلواری براق دیده شد. کت راه‌راه با پولک‌های مشکی و نقره‌ای همراه با پیراهن مشکی توری لیسا، استایل جذابی را برای او تعریف کرده بود.

برند سلین در کن

لیسا چند روز پیش نیز در ونیز ایتالیا، برای رونمایی از کالکشن جدید جواهرات بولگاری، در کنار بازیگران مطرحی همچون زندایا، آن هاتاوی و پریانکا چوپرا، با لباسی مشکی و زیبا حضور یافت.

برند سلین در کن

پارک بوگوم

بازیگر معروف کره‌ای که او را در فیلم و سریال‌های بسیاری دیده‌ایم نیز با کت نارنجی مشکی و براقی در این مراسم حضور داشت.

برند سلین در کن

کایا گربر

کایا که از خوشپوش‌ترین مدل‌ها به حساب می‌آید، با پیراهنی بلند و نقره‌ای که یقه‌ای باز داشت و البته آستین‌هایی با خز‌های بلند همراه آن بود، بسیار درخشید.

برند سلین در کن

جو آلوین

این بازیگر که چندی پیش به واسطه جداییش از تیلور سوئیفت به صدر اخبار رسیده بود، با پیراهنی از جنس ساتن گلبهی و کت و شلوار مشکی در مراسم حضور داشت.

برند سلین در کن

نائومی کمپبل

نائومی کمپل، مدل مطرح آمریکایی که پس از ایونت سلین مهمانی تولدش نیز برگزار شد، با پیراهن سفید و بلندی ظاهر شد.

برند سلین در کن

او با لباسی نقره‌ای و براق که طراحی جالبی داشت و یقه آن روی شکم حمع شده بود، همراه با کفش‌های نقره‌ایش روی فرش قرمز کن نیز خوش درخشید. این لباس نیز از طراحی‌های برند فرانسوی سلین بود.

برند سلین در کن

کارلا برونی

این خواننده زیبای فرانسوی با لباسی از سلین که بالاتنه‌ای براق داشت و دامن کوتاه ساتن آن با دنباله‌ای زیبا تزئین شده بود، روی فرش قرمز کن راه رفت.

برند سلین در کن

نظرتون در مورد استایل‌های جدید این سلبریتی‌ها و کالکشن جدید برند سلین چیه؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :