حدس بزنید کدام بازیگر زن، این کت و شلوار شیک را پوشیده + پاسخ

در این بخش از سرگرمی‌های چی بپوشم، شما باید حدس بزنید که چه کسی این استایل را داشته و این لباس را پوشیده است. حدس بزنید چه کسی لباس زیر را پوشیده.

حدس شخصیت

اگر سلبریتی‌ها را خوب بشناسید، احتمالا حدس صاحب لباس چندان برایتان سخت نبوده اما این احتمال هم وجود دارد که بین چند گزینه مردد مانده باشید. اگر می‌خواهید پاسخ چالش امروز را بفهمید، در ادامه با چی بپوشم باشید.

پاسخ چالش حدس صاحب لباس:

فردی که در تصویر می‌بینید، کسی نیست جز «ایرینا شایک». استایل این مدل مشهور با کت و شلوار و کراوات به شدت مورد استقبال قرار گرفته بود.

حدس شخصیت

درباره ایرینا شایک

حدس شخصیت

آیرینا والریِونا شیخ‌الاسلامووا، که به‌طور حرفه‌ای آیرینا شایک شناخته می‌شود، زادۀ ۶ ژانویۀ ۱۹۸۶، مدل و بازیگر اهل روسیه است. او در سال ۲۰۱۱ با ظاهرشدن به عنوان نخستین مدل روسی بر روی جلد شمارۀ لباس شنای اسپورتس ایلاستریتد به شناخت جهانی دست یافت. او نامزد کریستیانو رونالدو بود. در ژانویه ۲۰۱۵ خبر جدایی آن‌ها در رسانه‌ها منتشر شد و آن‌ها آن را تأیید کردند. بعد از کریستیانو رونالدو او با بردلی کوپر بوده و یک فرزند مشترک دارند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :