مصی روشن در
1,910

این ستاره‌ها خوشپوش‌ترین خواهر و برادرهای دنیا هستند؛ ژن خوب جذابیت!

این ستاره‌ها خوشپوش‌ترین خواهر و برادرهای دنیا هستند؛ ژن خوب جذابیت!

معرفی روابط خواهر و برادری همیشه برای مخاطبان و افرادی که در مورد آن می‌شنوند، لبخندی به همراه دارد و سریعا مقایسه‌ای در می‌گیرد. درباره شباهت داشتن و یاعدم شباهت آن‌ها و اینکه کدام‌شان به کدام والد رفته و کدام یکی زیباتر از دیگری است نیز صحبت‌هایی شکل می‌گیرد.

خواهر و برادران سلبریتی

در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به استایل‌سلبریتی‌هایی که باهم خواهر و برادرند. با چی بپوشم همراه باشید.

این موضوع درباره چهره‌های مشهور جالب‌تر هم می‌شود. خود من تا پیش از این به برادر – خواهرهای سلبریتی دقت نکرده بودم اما با نوشتن این مطلب تازه متوجه رابطه خانوادگی آن‌ها باهم و شباهت و تفاوت‌شان شدم. دنیای برادر و خواهری سلبریتی به واسطه سینما و سطح زندگی که به آن دست پیدا می‌کنند، می‌تواند بسیار مشابه و یا بسیار متفاوت از همدیگر باشد. خلاصه اینکه لابد تا الان متوجه شده اید؛ موضوع این مطلب درباره چیست. پس به خواندن ادامه دهید.

مگی (بازیگر و کارگردان) و جیک جیلنهال (بازیگر)

خواهر و برادران سلبریتی

خواهر و برادران سلبریتی

جولیان و درک هاف، برادر و خواهر رقصنده

خیلی از این برادر و خواهر‌ها ثابت می‌کنند که استعدادی مشخص و مشابه در میان اعضای خانواده وجود دارد. مانند جولیان و درک هاف، دو رقصنده‌ای که به خاطر حضور در برنامه «رقص با ستاره ها» مشهور شدند.

خواهر و برادران سلبریتی

جوسی و جورنی اسمولت، بازیگران دوست داشتنی

شروع حرفه بازیگری هر دوی این خواهر و برادر به گذشته بازمی‌گردد، اما به احتمال زیاد جوسی اسمولت را از نقش جمال لیون در سریال موفق «Empire» در شبکه فاکس و جورنی اسمولت از درام علمی تخیلی جدید «Lovecraft Country» می‌شناسید. آن‌ها در فیلم Underground هم بازی هم بوده اند.

 

خواهر و برادران سلبریتی

این دو خواهر و برادر در مراسم زیادی باهم شرکت می‌کنند و رابطه صمیمی هم دارند. بارها هم پیش آمده که لباس‌های مشابه همدیگری پوشیده اند.

 

خواهر و برادران سلبریتی

شرلی مکلین و وارن بیتی، نامزدهای اسکار

شرلی مکلین، شش بار نامزد جایزه اسکار شد و در نهایت در سال ۱۹۸۴ برای فیلم «شرایط صمیمیت» برنده بهترین بازیگر زن شد و از موقعیت نامزدی بیرون آمد.

خواهر و برادران سلبریتی

هنگامی که او وارد بازیگری شد، برادر کوچکترش، وارن بیتی، هم پا را روی گاز گذاشت و به سرعت راه او را دنبال کرد. این دو حتی در سینما هم سرنوشت مشابهی داشت. وارن هم بارها (حدود ۱۴ مرتبه) نامزد اسکار شد. شرلی ۸۹ سال دارد و وارن ۸۶ساله است.

جولیا و اریک رابرتز؛ برادر علیه خواهر

جولیا رابرتز در بیشتر سال‌های دهه ۹۰ و بعد از یازی در «زن زیبا» و «خواب با دشمن» پردرآمدترین بازیگر زن جهان بود. اریک رابرتز اما هیچوقت موفقیت و شهرت خواهرش را نداشت.

خواهر و برادران سلبریتی

جولیا و اریک باهمدیگر دوازده سال فاصله سنی دارند و اریک به عنوان برادر بزرگتر نه تنها پشتیبان جولیا نبوده که بارها انتقادهای تند و تیزی کرده است. مثلا بعد از بازی جولیا در فیلم «ارین بروکوویچ» و بدست آوردن اسکار ۲۰۰۲، اریک درباره جولیا که بازی‌اش طرفداران زیادی پیدا کرده بود؛ گفته بود: «همه می‌گویند که او در ارین بروکوویچ چقدر عالی بود، اما او واقعاً چه کرد؟ فقط چند دست لباس پوشید. او اصلا فوق‌العاده نبود!»

خواهر و برادران سلبریتی

اریک و جولیا رابرتز در جوانی عکس‌های دونفره دارند اما در طی این سال‌ها هیچگاه در یک قاب جا نگرفته‌اند حتی زمانی که نامزد اسکار شدند و سومین خواهر و برادری بودند که در جهان به چنین وضعیتی دست پیدا کردند.

مارگارت و رینی کوالی؛ دوقلوهایی با ۵ سال اختلاف

شاید مارگارت با نقش مادر مجرد الکس در سریال نتفلیکس (که در کنار مادر واقعی‌اش اندی مک داول در آن بازی کرد) ما را شگفت زده کرد، اما خواهر بزرگترش رینی هم دستی در آتش شهرت دارد.

خواهر و برادران سلبریتی

رینی به عنوان بازیگر و خواننده فعالیت می‌کند. آن‌ها رابطه بسیار صمیم هم باهم دارند و عکس‌های زیادی! رینی سی وساله است و مارگارت از او چند سالی کوچکتر و ۲۸ساله است.

خواهر و برادران سلبریتی

این دو خواهر بارها هم پیش آمده که لباس‌هایی بسیار مشابه همدیگر پوشیده‌اند و با استایلی شبیه به همدیگر در مراسم رسمی و خیابان و مهمانی ظاهر شده اند.

ریانا و روری فنتی؛ مهربان و همکار

روری فنتی، یکی از برادرها کوچک ریحانا است. او یک رپر و کارآفرین است. میزان شهرت و موفقیت‌شان و تفاوت‌هایشان هم که دیگر نگفته پیداست.

خواهر و برادران سلبریتی

این دو خواهر برادر هم از آن گروهی هستند که رابطه بسیار خوبی باهمدیگر در طول این سال‌ها داشته اند. روی با جنیفر هم همکاری‌های زیادی داشته است.

خواهر و برادران سلبریتی

لیام، کریس و لوک همسورث؛ سه برادرونِ همکار

لیام و کریس همسورث همیشه روی فرش قرمز حضور دارند، اما همسورث یک برادر دیگر دارد به نام لوک هم دارد.

خواهر و برادران سلبریتی

او زودتر از برادرانش وارد بازیگری شد و قبل از اینکه سرخورده شود و کسب و کار کفپوش چوبی خود را راه اندازی کند در Neighbors ظاهر شد. البته او از زمان موفقیت برادرانش، در دنیای بازیگری دوباره به این شغل بازگشته است.

کیت و الیور هادسون؛ دوقلوهای شگفت انگیر

الیور هادسون و خواهر دوقلویش کیت هادسون در محاصره یک خانواده هنری هستند، مادرشان گلدی هاون بازیگر و پدرشان بیل هادسون موسیقیدان است.

خواهر و برادران سلبریتی

آن‌ها دو خواهر ناتنی به نام‌های زکاری هادسون و امیلی هادسون و تنها یک برادر ناتنی به نام وایت دارند.

شما چه برادر و خواهرهای مشهوری را می‌شناسید که می‌توان به این لیست اضافه کرد؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :