تحریریه چی بپوشم در
22,400

این زنان مشهور و زیبا تا به حال جراحی پلاستیک نداشته‌اند و به طرز عجیبی هم خوشگل هستند!

این زنان مشهور و زیبا تا به حال جراحی پلاستیک نداشته‌اند و به طرز عجیبی هم خوشگل هستند!

جنیفر گارنر با مصاحبه‌ای که درباره درک زیبایی انجام داد توجهات زیادی را به خود جلب کرد. این بازیگر 50 ساله اظهار کرد بسیاری از خانم‌ها برای جوان ماندن و زیبا به نظر رسیدن به انواع روش‌ها و جراحی‌های زیبایی روی می‌آورند. او به تمامی خانم‌ها هشدار می‌دهد :«قبل از تزریق هر چیز به صورت، مراقب خود باشید.»

سلبریتی‌ها بدون جراحی زیبایی

گارنر معتقد است مسیر خوشبختی از زیبایی ظاهری عبور نمی‌کند و همچنین افزود تمامی افرادی که به درستی از پوست و موی خود مراقبت کنند می‌توانند به شکل طبیعی زیبا باشند. این بازیگر زیبا در پاسخ به این سوال که «زیبایی شناسی چه جایگاهی در زندگی ما دارد؟» راز زیبایی را وسواس کمتر می‌داند.

در دنیای هالیوود سلبریتی‌های زیادی هستند که با گارنر نقطه نظر مشترکی دارند و زیبایی طبیعی را در  اولویت قرار می‌دهند. در ادامه به معرفی برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

جولیا رابرتز

سلبریتی‌ها بدون جراحی زیبایی

اولین نفر در این لیست کسی نیست جز جولیا رابرتز زیبا که تا به حال زیر تیغ جراحی نرفته است. این هنرپیشه 54 ساله از جمله کسانی است که فکر می‌کند عمل‌های زیبایی به بازیگران هالیوود فشار جدی وارد می‌کند. او بر این باور است که انجام دادن جراحی زیبایی حرفه‌اش را به خطر می‌اندازد و به طبیعتا به همین دلیل از این عمل‌ها دوری می‌کند.

سلما هایک

سلبریتی‌ها بدون جراحی زیبایی

هایک در مصاحبه‌ای با یک مجله، با بیان اینکه در 30 و 40  سالگی خود را زیباتر می‌دید گفت :«اگر بوتاکس می‌زدم، شاید به آن اعتیاد پیدا می‌کردم!» این بازیگر وقتی به آینه نگاه می‌کند برخی از ایرادات چهره خود را نمی‌بیند و با این چشم پوشی، خود را بیشتر دوست دارد. به همین دلیل است که سلما هایک جزء سلبریتی‌هایی است که جراحی پلاستیک انجام نداده است.

ریچل وایس

سلبریتی‌ها بدون جراحی زیبایی

ریچل وایس یکی دیگر از سلبریتی‌هایی است که از فشار هالیوود بر روی بازیگران رنج می‌برد. این هنرپیشه 52 ساله در مصاحبه با یک مجله گفته است :«افرادی که به شکل بی نقصی زیبا بنظر می‌رسند جذابیت خاصی ندارند. این نوع نگرش یکی از مهم‌ترین نگرش‌های زیبایی شناسی محسوب می‌شود.»

کیت وینسلت

سلبریتی‌ها بدون جراحی زیبایی

کیت وینلست زیبا یکی دیگر از هنرمندانی است که با انجام جراحی‌های زیبایی موافق نیست. او می‌گوید :«من هرگز جراحی پلاستیک انجام نمی‌دهم چرا که انجام این جراحی‌ها با درک من از زیبایی طبیعی مطابقت ندارد.»

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :