توصیه‌هایی طلایی از میکاپ آرتیست‌های مشهور زیباترین سلبریتی‌ها

این داستان مقایسه چهره قبل و بعد از آرایش، سلبریتی ها درست است که قدیمی شده اما هنوز انقدر جذابیت دارد که هربار وارد اینستاگرام می شویم، ببینیم یک عکس از آنها منتشر شده و سیل کامنت هاست که در زیر آن روان و در حال طغیان است.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

صحنه گردان این داستان، البته که میک آپ آرتیست های این سلبریتی ها هستند کسانی که می توانند آنها را تغییر دهند اما نه تغییری آشکار و واضح، بلکه طبیعی و زیر پوستی.در ادامه می خواهیم سراغ چند نفر از این معجزه گران برویم ببینیم، چوب جادویی آنها چطور کار می کند و ما هم آن را به کار ببریم!

ملانی اینگلسیس؛ آمبر هرد و معجره گلاب

ملانی اینگلسیس آرایشگر و مربی فرانسوی است. او در دنیای مد به دلیل توانایی اش برای ایجاد پوست شفاف مشهور است.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

ملانی پوستی بی عیب و نقص برای مشتری های اش می سازد.یکی از سلبریتی هایی که پیش او می رود؛ آمبر هرد است. حتی جالب است بدانید که ملانی یکی از کسانی بود که به نفع آمبر هرد در دادگاه بر علیه جانی دپ شهادت داد.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

از این داستان ها گذشته این میکاپ آرتیست مشهور، معتقد است که فونداسیون اصل آرایش است. چیزی که مثل روز واضح است و همه ما می دانیم که باید پستی و بلندی و منافذ بزرگ صورتمان را بپوشانیم، اما چگونه؟ چون دستیابی به یک پایه عالی بسیار دشوار است.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

کاری که ملانی برای حل این مشکل انجام می دهد این است که از گلاب یخ زده استفاده می کند تا فونداسیون کاملاً با پوست ترکیب شود.چگونه؟ ترفند اینجاست – بیوتی بلندر را در گلاب یخ خیس کنید. این تکنیک پوست را شاداب می کند و منافذ بزرگ را منقبض و سفت می کند. به هر حال می‌خواهید اسفنج خود را مرطوب کنید، پس چرا از این گلاب یخ برای ظاهری عالی برای زیرسازی استفاده نکنید.

تونی جی؛ آنجلینا جولی و محصولات زیبایی مک

تونی جی؛حدود 9 سال است که آرایشگر آنجلینا جولی است، او  سر صحنه فیلم هم بود و شخصیت Maleficent، یا همان معشوقه شر را برای آنجلیتا جولی ساخت.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

تونی در اینستاگرام و فضای مجازی هم حسابی فعال است و این عکس که می بیند او را در حال آرایش کردن در زمان رانندگی نشان می دهد.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

او که یک برند محصولات آرایشی هم دارد، در یک مصاحبه درباره این فیلم درجواب این سوال « لب‌ها و چشم‌های آنجلینا نشانه‌های زیبایی او هستند و شما آن ها را بیشتر نشان داده اید؛ ما هم اگر بخواهیم چنین کاری کنیم؛ راهی وجود دارد؟ پیشنهاد شما چیست؟» می گوید؛ محصولات آرایشی MAC Maleficent دارای تمام سایه های ضروری مورد نیاز برای دستیابی به این ویژگی های چشمگیر است.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

اما در کل مهم است که مژه ها را قبل از شروع آرایش چشم به خوبی فر کنید، سپس از خط چشم در پلک پایین و بالایی، برای ریمل زدن استفاده کنید.برس ریمل را کاملار روی آنها بکشید. هرچه فضایی که به مژه های خود ایجاد می کنید به سمیت حرف v برود؛ چشم بزرگتر و چشمگیرتر خواهد بود.

او درباره نحوه مراقبت از پوست آنجلینا هم می گوید:« هر دوی ما طرفدار برس پاکسازی و شست و شو هستیم. ای وسیله  موجب شاداب نگه داشتن پوست می شود. مورد دیگر هم این است که پوست ما ویترین اتفاق های درونی ماست؛ اگر تغذیه ما درست نباشد؛ پوست ما آن را نان می دهد.

آب میوه ها و اسموتی های ارگانیک روزانه به پوست شما درخشندگی می بخشد، به شرطی که با غذاهای ناسالم مانند بیکن، شکر و قهوه بیش از حد اثرش را تحت الشعاع قرار ندهید. خود من عاشق قهوه ام هستم، اما به خاطر پوستم؛ قهوه نمی خورم.

تینا روسلر کروین؛ آنا د آرماس

کار و دیدگاه خلاقانه هنرمند گریم تینا روسلر کروین ، رئالیسم را به جلوه‌های بصری فیلم آورده است. یکی از درخشان ترین کارهای او، تبدیل کردن؛  آنا د آرماس به یکی از نمادهای مورد علاقه هالیوود یعنی مرلین مونرو است.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

تینا که خودش یکی از بهترین پوست های صورت را از نظر سلامت و درخشندگی دارد؛ در مورد مراقبت از پوست، می گوید:« هر فردی با یک نوع از محصولات آرایشی و بهداشتی جور در می آید و برای این کار هرچند می توانید از متخصص پوست کمک بگیرید کمی هم باید تجربه کنید.»

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

تینا البته بعد از انداختن این سنگ بزرگ جلوی پای کسانی که می خواهند آرایش خوبی داشته باشند، می گوید:« پاک کننده، تونر، مرطوب کننده، کرم ضد آفتاب و برس پاکسازی بسیار مهم است.»

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

او هم که مثل دیگر همکارانش یک برند دارد و یا از یک برند آرایشی حمایت می کند؛ برند مراقبت از پوست The Concentrate  را پیشنهاد می دهد و گوید:«  سرم آنتی‌اکسیدانی این برند به تسکین و تقویت پوست کمک می‌کند.»

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

اومی گوید د آرماس هم همیشه با مجموعه کاملی از محصولات LA MER سفر می کند. که البته خودش – منظورمان آنا است- شریک این برند آرایشی است.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

اسکات بارنز؛ جنیفر و بیانسه و معجزه مرطوب کننده

اسکات بارنز رویایش این بود که یک روز نقاش شود؛ او حتی مسیرش هم طراحی کرده بود و برای همین به مدرسه طراحی مشهور پارسونز نیویورک رفت. اما آنجا توسط یک عکاس تشویقش کرد تا یک آرایشگر شود و از مهارت‌های خودش در درک نور و ایجاد رنگ در چهره انسان به عنوان بوم نقاشی خود استفاده کند.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

از همان زمان بود که اسکات شروع به انجام آرایش برای عکاسی مد کرد و بلافاصله یک میکاپ آرتیست مشهور شد. این داستان آرایشگر جنیفر لوپز است. کسی که بیست سال است روی صورت او در حال نقاشی است؛ از نمادین‌ترین آرایش‌های جی لو؛ مانند پوست سرتاسر برنزی و لب‌های رنگ‌پریده و صورتی او کار اسکات است.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

البته کیم کارداشیان و بیانسه هم زیر دست او می‌روند و با معجزه دستانش بیرون می‌آیند. او همچنین خالق Scott Barnes Beauty است، خط تولید محصولات لوکس و مورد تایید او که شامل برس ها، پالت‌ها و موارد دیگر است.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

بارنز به شما توصیه می‌کند: «باور کنید یا نه، بهترین آرایش، اصلا ربطی به خود آرایش ندارد. این به مراقبت از پوست مربوط می‌شود زیرا در پایان روز اگر به درستی پوست خود را آماده نکرده باشید، آرایش به خوبی روی پوست قرار نمی‌گیرد. آماده‌سازی پوست واقعاً مهم است زیرا می‌خواهید قبل از استفاده از کرم پودر و کانسیلر مطمئن شوید که پوست هیدراته و حجیم شده است، در غیر این صورت ظاهر مناسبی به هیچ وجه پیدا نمی‌کنید.»

آنجلا لوین؛ جنیفر جنیفر آنیستون و مواد آرایشی معدنی

آنجلا لوین، آرایشگر جنیفر بعدی یعنی جنیفر آنیستون است. او از پرایمرها دارای مواد معدنی برای ایجاد ظاهر بی‌عیب و نقص استفاده می‌کند!

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

جالب است بدانی وقتی پای مراسم مهم مثل اسکار است؛ بسیاری از بازیگران برای او از ماه‌ها قبل صف می‌کشند. آنجلا می‌داند که پوست آن‌ها را چطور آماده کند تا زیر نورهای بی‌رحم صحنه؛ جزییات آزار دهنده‌شان بیرون نریزد.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

البته این مورد به پوشانن جوش و فرو رفتگی و برامدگی ربطی ندارد و آنجلا همان طور که گفتیم چندین روز قبل با کیت کوچک اورژانس دارویی پوست و ترکیب‌هایی از لوسیون‌های مناسب پوست هر فرد، کارش را شروع می‌کند.

میکاپ آرتیست سلبریتی‌ها

عکسی هم که می‌بینید برای شوخی گرفته شده و جای جنیفر و آنجلا تغییر کرده است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :