از این مدل‌های بافت موی سلبریتی‌ها، الگو بگیرید؛ ساده و در عین حال شیک

بافت مو یکی از مدل‌های زیبای مو است که تنوع بسیاری دارد. از بافت‌های ساده گرفته تا شینیون‌های کاملا مجلسی که با بافت انجام می‌شوند.

اگر موهایتان رنگ شده و هایلایت‌دار است پیشنهاد می‌کنیم حتما آن‌ها را ببافید تا بینید هایلایت‌ها چقدر زیباتر خودنمایی خواهند کرد.

سلبریتی‌های مختلف هم در موقعیت‌های متفاوت موهایشان را با مدل‌های متنوع بافته و زیباییشان را دوچندان می‌کنند. اگر می‌خواهید برخی مدل‌های زیبای بافت مو را روی سر سلبریتی‌ها ببینید، در ادامه مطلب با چی بپوشم همراه شوید.

پترا نمکووا

این مدل زیبای اهل جمهوری چک با یک بافت ریز و ساده در جلوی موهایش، تل زیبایی ساخته و با آن موهای صاف و لخت خود را به خوبی از سادگی درآورده است.

مدل بافت سلبریتی‌ها

بلا تورن

بازیگر معروف هالیوود از مدل بافت‌های پیچ‌خورده برای موهایش در مراسم نمایشگاه برند Lacoste استفاده کرد. در این مدل چندین بافت روی مو انجام شده و در آخر همه‌ی آن‌ها با کمی پیچ و تاب پشت سر جمع می‌شوند. این مدل شینیون بافتی برای موهای پرپشت بسیار مناسب خواهد بود.

مدل بافت سلبریتی‌ها

کری واشینگتون

بازیگر سری فیلم‌های چهار شگفت‌انگیز، در این جا مدل موی بافت آفریقایی را انتخاب کرده است که بسیار با رنگ پوست و نوع موهایش همخوانی دارد. اکسسوری‌هایی مثل مهره و گیره‌‌های طلایی و نقره‌ای هم جلوه‌ی خاصی به بافت موهایش داده مخصوصا این که رنگ‌های این اکسسوری‌ها هم هماهنگ با رنگ پیراهنش انتخاب شده است.

مارگو رابی

این بازیگر زیبای هالیوود از مدل بافت شل و شلخته برای موهایش استفاده کرده است که به نوبه‌ی خود بسیار زیبا و شیک است. اگر موهای بلند با هایلایت‌های روشن دارید، این مدل موی بافت شل از بالای سر با فرق روبه بالا بسیار برایتان مناسب خواهد بود. این مدل را هم در میهمانی‌های خودمانی و هم در مراسم رسمی می‌توانید امتحان کنید.

مدل بافت سلبریتی‌ها

کارلی کلاوس

مدل معروف و زیبای آمریکایی در این عکس بافت مدل بوکسوری را روی موهایش  پیاده کرده است. مدل بافت بوکسوری یا بافت هلندی دوطرفه، بافتی است که از قسمت جلویی و ریشه‌ی موها شروع شده و به حالت دوشاخه تا انتهای مو ادامه پیدا می‌کند. این مدل مو برای خانم‌هایی که موهای کم‌پشت و تار موی نازکی دارند بیشتر توصیه می‌شود.

گاهی برای جلوه‌ی بیشتر این مدل بافت از طناب‌ها و ربان‌های رنگی لابه‌لای موها هم استفاده می‌کنند.

مدل بافت سلبریتی‌ها

امبر هرد

امبر هرد هم از جمله سلبریتی‌هایی است که بارها در مراسم مختلف با مدل موهای بافت حاضر شده است. مثلا در این عکس یک طرف موهایش را با بافت شل زیبا کرده و طرف دیگر را براشینگ حالت‌دار کرده است. این مدل مو برای خانم‌هایی که فرق کج دارند بسیار مناسب و زیبا است.

مدل بافت سلبریتی‌ها

امبر حتی هنگام حضورش در دادگاه رسمی هم از مدل موی بافت استفاده کرد. بافت‌های پیچ‌خورده در هم که با سنجاق پشت سرش محکم شده بودند.

مدل بافت سلبریتی‌ها

سیه‌نا میلر

این بازیگر آمریکایی با یک استایل کلاسیک که شامل پیراهن یقه‌دار است بافتی کلاسیک را برای موهایش انتخاب کرده است. این مدل بافت در عین زیبایی بسیار ساده هم است که خودتان به راحتی می‌توانید جلوی آیینه انجام دهید.

مدل بافت سلبریتی‌ها

ریتا اورا

این خواننده و بازیگر انگلیسی هم از مدل موی بافت برای موهایش زیاد استفاده می‌کند. در این جا هم مدل بافت آفریقایی از ریشه را برای قسمت میانی موهایش انتخاب کرده است و کناره‌های آن را با گل‌سرهای بزرگ و رنگی ثابت نگه داشته است. گل‌سرهایی که رنگ‌های آن را با سایه‌های چشمش به خوبی ست کرده است.

مدل بافت سلبریتی‌ها

سلنا گومز

این خواننده محبوب همیشه از مدل موهای دخترانه و زیبا استفاده می‌کند. در این جا بافت تیغ ماهی موهایش را از بالای سرش بسته و از یک طرف روی شانه‌ انداخته است که حالتی دخترانه و شیک و اسپورت دارد.

مدل بافت سلبریتی‌ها

کریسی تیگن

کریسی تیگن با یک بافت پهن، تاج زیبایی برای موهایش درست کرده که بسیار مناسب یک پیاده‌روی عصرگاهی یا یک قرار دوستانه است.

مدل بافت سلبریتی‌ها

در این مطلب تعدادی از مدل‌های بافت مویی که سلبریتی‌ها از آن‌ها استفاده کرده‌اند را دیدیم. شما می‌توانید با توجه به مدل موها و علاقه‌مندی‌هایتان از هریک از آن‌ها ایده بگیرید و موهایتان را با یک بافت مناسب زیبا کنید.

رعنا شریعتی
نویسنده: رعنا شریعتی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :