نیلوفر شهدوست در
24,945

خط چشم گرافیکی چیست؟ کشیدن این مدل خط چشم را از مشهورترین زنان دنیا یاد بگیرید

خط چشم گرافیکی چیست؟ کشیدن این مدل خط چشم را از مشهورترین زنان دنیا یاد بگیرید

در دنیای تازه مدوفشن، هرچیزی که ترند می‌شود و روی کار می‌آید، بعد از مدتی از بین نمی‌رود و می‌تواند همچنان حیاتش را درمیان طرفداران خود ادامه بدهد. این یکی از جذابیت‌های اخیر و تغییرات مثبت دنیای مد است. خط چشم‌های گرافیکی هم یکی از همین ترندها هستند که از حوالی دو سال پیش رایج شدند و کماکان محبوب بسیاری از افراد هستند. در این مقاله، می‌خواهیم نگاهی به سلبریتی‌هایی داشته باشیم که از این خط چشم‌ها استفاده کرده‌اند. خط چشم‌های گرافیکی همان خط چشم‌هایی هستند که دوخطی یا چندخطی و با شکل‌ها و خلاقیت‌های متنوع روی پلک و حوالی آن جای خوش می‌کنند.

خط چشم گرافیکی سلبریتی‌ها

لیدی گاگا

خط چشم گرافیکی سلبریتی‌ها

هروقت صحبت از استایلی خاص و ویژه باشد، پای لیدی گاگا هم به‌میان خواهد بود. او هم از جمله سلبریتی‌هایی است که تجربه استفاده از خط چشم‌های گرافیکی را دارد و در این زمینه، بسیار هم خوب عمل کرده است. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از خط چشم گرافیکی را می‌بینید که پشت پلک‌های گاگا جای خوش کرده است. این سبک از خط‌کشیدن روی پلک‌ها و حوالی چشم با رنگی روشن و در همراهی با خط مشکی باعث می‌شود که چشم‌هایتان بزرگ‌تر دیده شود. با بالا یا پایین‌بردن انتهای خط هم می‌توانید حالت دلخواهتان را به چشم‌ها بدهید. اگر چشم‌هایتان درشت نیست، حتما این روش را امتحان کنید. یادتان باشد که خط چشم‌های رنگی هم مدتی است که محبوب‌اند و بیشتر از سوی تینیجرها موردپسند واقع می‌شوند. بااین‌حال، استفاده از آنها برای هرکسی می‌تواند همراه با ایجاد و خلق چهره‌ای خاص و زیبا باشد.

ونسا هاجنز

خط چشم گرافیکی سلبریتی‌ها

این هنرپیشه جوان هم یکی دیگر از کسانی است که از خط چشم‌های گرافیکی استقبال می‌کند. وجود خطی مشکی و سفید در کنار یکدیگر می‌تواند تضاد زیبا و چشم‌گیری به‌همراه داشته باشد. اگر خط سفید را نخست بکشید و بعد به‌سراغ خط مشکی بروید، باز هم چشم‌هایتان درشت و زیبا جلوه خواهد کرد. البته با وجود خط مشکی در ردیف اول و نزدیک به پلک، صورتتان پررنگ‌تر و شاداب‌تر جلوه می‌کند.

جیجی حدید

خط چشم گرافیکی سلبریتی‌ها

جی‌جی حدید یکی از زبیاترین مدل‌های حال حاضر دنیا است. او استایل‌های لباس و آرایش متنوعی را آزموده و به‌نظر می‌رسد که به خط چشم‌های گرافیکی هم علاقه زیادی دارد. این سبک از خط چشم به‌زیبایی روی صورت او قرار می‌گیرد و نمود جالبی دارد. چشم‌های سبز جی‌جی در همراهی با رنگ‌هایی روشن از خط چشم می‌تواند باعث زیباترشدن چهره‌اش شود. در تصویر بالا هم او را با نمونه‌ای از خط چشم‌های گرافیکی مشاهده می‌کنید که به سبکی ویژه و نامتعارف پشت پلکش کشیده شده است. خطی صاف و سفید به‌موازات چشم‌ها به جی‌جی حالتی شبیه زنان در دوران قدیم مصر داده و کماکان باعث خاص دیده‌شدن و زیبایی او شده است. رنگ لباس و آرایش جی‌جی حدید هم بسیار در تناسب است. در واقع، نمونه‌ای موزون و متعادل از آرایشی خاص را در تصویر مشاهده می‌کنید که اصلا توی ذوق نمی‌زند و بسیار خوب از کار درآمده است. شما هم در این زمینه با ما موافق هستید؟

زندایا

خط چشم گرافیکی سلبریتی‌ها

زندایا مشهور و جوان است و در سال‌های اخیر، بی‌ترس و با جسارت می‌تازد. در انبوهی از فیلم‌های مطرح بازی کرده و روابط عاطفی و زندگی خصوصی‌اش هم با اخباری جنجالی و جذاب برای طرفداران توأم بوده است. زندایا به‌زعم بسیاری از افراد خوش‌چهره نیست. خیلی‌ها هم در مقابل معتقدند که او چهره‌ای نمکین و ویژه دارد. در هر حال، او یکی از بازیگران جوان بسیار مشهور فعلی دنیا است و نوارهای موفقیت را یکی پس از دیگری پاره می‌کند. زندایا هم با خط چشم گرافیکی، زیبا به‌نظر می‌رسد. مدلی که زندایا در تصویر بالا، خط چشم گرافیکی کشیده است، باعث شده که چشم‌هایش خوش‌حالت‌تر از همیشه دیده شوند. امتداد خط مشکی و آبی در نزدیکی چشم‌ها به‌سمت بینی هم ایده خوب و الهام‌بخشی برای زیباترشدن چشم‌ها در آرایش است. نظرتان چیست؟

اما استون

خط چشم گرافیکی سلبریتی‌ها

اما استون زیبا و دوست‌داشتنی با پلک‌هایی پف‌کرده و افتاده هم به‌سراغ خط چشم‌های گرافیکی رفته است. شاید چنین انتخابی برای او ایده آنچنان خوبی نباشد. در واقع، همان‌طور که گفته شد، او پلک‌هایی افتاده دارد و پشت چشم‌هایش آنچنان بلند نیست. در نتیجه، استفاده از خط چشم باید همراه با دقت بیشتری برایش صورت بگیرد. استون فضای کافی در پشت پلک‌ها ندارد و از همین روی، کشیدن خطوط خط چشم گرافیکی برایش آنچنان مطلوب جلوه نمی‌کند. شاید بهتر باشد که او بیشتر روی بخش دنباله خط چشم و در بخش بیرونی پلک‌ها که به‌سمت شقیقه می‌رود، کار کند. اگر شما هم مانند اما استون پشت پلکتان بلند نیست و پلک‌هایی افتاده دارید، خوب است که فقط دنباله خط چشمتان را بکشید و روی پشت پلک‌ها کار نکنید. نظم و دقت در کشیدن خط چشم هم به‌اندازه حالت و شکل آن حائز اهمیت است. با در نظرگرفتن این نکات، چشم‌هایتان را زیباتر از همیشه کنید.

یارا شهیدی

خط چشم گرافیکی سلبریتی‌ها

یارا که ریشه‌ای ایرانی هم دارد از سلبریتی‌های جوان و زیبای بین‌المللی است. او هم از خط چشم‌های گرافیکی استفاده می‌کند و این سبک از آرایش هم با چهره‌اش در هماهنگی مطلوبی قرار دارد و هم با استایلش. او از سبک‌های خاص استقبال می‌کند و معمولا هم آرایش و پوشش خاصی که دارد، بسیار دلنشین و زیبا جلوه می‌کند. در تصویر بالا، یارا خط چشمش را تمیز و روی پلک و پشت آن کشیده است. این کار باعث می‌شود که چشم‌ها زیباتر و درشت‌تر به نظر برسند. اگر پشت پلک‌هایتان زیاد بلند نیست، حتما از این ایده استفاده کنید تا چشم‌هایتان درشت‌تر جلوه کنند.

در آخر

خط چشم یکی از مهم‌ترین بخش‌های آرایش است. با وجود خط چشمی که مدل مناسبی دارد، در هماهنگی با طرح چشم‌ها است و دقیق و ظریف پشت پلک‌ها قرار گرفته، زیباتر و جذاب‌تر می‌شوید. با الهام از هنرپیشه‌ها و چهره‌های معروفی که از ترندهای آرایشی روز استفاده می‌کنند هم می‌توانید آرایش تمیزتر و خوشایندتری داشته باشید. این افراد در همراهی با استالیست‌ها و میکاپ آرتیست‌ها برای حضور در انظار عمومی آماده می‌شوند و برای همین، نگاهی به آرایش و لباس‌هایشان می‌تواند الهام‌بخش باشد. از میان هنرپیشه‌هایی که گفته شد، خط چشم گرافیکی کدام‌یک را بیشتر دوست داشتید؟ نظرتان درباره این سبک و مدل از خط چشم چیست؟ آن را امتحان کرده‌اید؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :