کیت بلانشت؛ متفاوت مثل همیشه! پیراهنی که هم شیک بود و هم خیره‌کننده

کیت بلانشت، بازیگر ۵۴ ساله و مطرح استرالیایی، با فیلم «پسر تازه‌وارد» و در نقش یک راهبه، به جشنواره کن ۲۰۲۳ آمد و با استایل زیبایش توجه مخاطبان را جلب کرد.

کیت بلانشت در کن

کیت که آخرین بار او را در مراسم اسکار دیده بودیم، در فتوکال و فرش قرمز فیلم جدیدش در فستیوال کن امسال حاضر شده و با استایل‌هایش درخشید.

کیت بلانشت در کن

لباس اول کیت در فتوکال

او در فتوکال فیلم «پسر تازه‌وارد» (The New Boy) به کارگردانی وارویک تورنتون، پیراهنی راه‌راه از برند لویی ویتون را بر تن داشت که طرح گل‌هایی مشکی بر آن نقش بسته بود. کمربند مشکی و باریک این لباس و شکوفه‌های آویز کمربند، جزئیات زیبایی را برای استایلش ایجاد کرده بود. او شلواری از جنس پارچه لباس را پوشیده بود که آینه‌های ریزی بر آن دوخته شده بود. کفش‌های مشکی استایل فوتوکال او را تکمیل کرده بود.

کیت بلانشت در کن

لباس دوم کیت روی فرش قرمز

در فرش قرمز جشنواره، او با استایلی سیاه و سفید و بسیار متشخص ظاهر شد. بالاتنه مشکی لباس او به دنباله‌ی بلندی تبدیل شده و بسیار جذاب بود. او این لباس را با کفش‌های مشکی همراه کرده بود. این لباس نیز از برند لویی ویتون بود.

کیت بلانشت در کن

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

نوار مشکی در قسمت کمر که در قسمت جلوی لباس گره‌ای هولوگرامی داشت و مربع‌های پولک دار و براقی که طرح جیب‌های پیراهن او را ایجاد کرده بودند، استایل فرش قرمز کیت را از یکنواختی خارج می‌کردند.

کیت بلانشت در کن

لباس سوم کیت روی فرش قرمز فیلم جدید اسکورسیزی

در شب پنجم جشنواره کن، کیت بلانشت زیبا مهمان فرش قرمز فیلم «Killers of the Flower Moon» بود و مجددا با لباسی سیاه و سفید از لویی ویتون با هم‌بازی قدیمی‌اش، لئوناردو دیکاپریو دیدار کرد. این لباس مشکی با بالا تنه سفید و همچنین پاپیونی بزرگ که از پشت لباس شروع میشد و به پهلوها می‌رسید، استایل جذابی را برای کیت ساخته بود.

نظرتون در مورد استایل‌های این بازیگر در جشنواره کن چیه؟

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :