جواهرات کارتیه، نامی وسوسه برانگیز

کسانی که به دنبال خرید جواهرات هستند یا اخبار فشن و جواهرات را پیگیری می کنند، غیر ممکن است که با نام کارتیه برخورد نداشته باشند. جواهرات کارتیه در طی 175 سال حضور خود توانسته اند همواره به عنوان نامی خلاق و مطمئن نزد علاقه مندان به جواهرات نمود پیدا کنند. این جواهرفروشی معنای نوینی از زیبایی را به دنیای جواهرات وارد کرده است و به خاطر همین همواره در عموم با تحسین مواجه می شود. جواهرات برند کارتیه، برق جذابیت و تازگی را در چشمان هر کسی روشن می سازد.

امروزه برای تهیه جواهرات طرح کارتیه می توان به جواهری سُروری مراجعه نمود. این جواهری که سابقه ی فعالیت طولانی مدت در تهران دارد، توانسته است به واسطه دقت، مرغوبیت و خلاقیت به یکی از معتبرترین نام های جواهری در ایران تبدیل شود. شما می توانید نمونه های متعددی از سرویس جواهرات را در وب سایت و دسته بندی های سُروری بیابید.

کارتیه چگونه شکل گرفت؟

روزی در سال 1847 میلادی شهر پاریس، فردی خوش ذوق و باهنر به نام لوئیس فرانکو کارتیه تصمیم گرفت که جواهرات کارتیه را بنیان گذاری کند. این برند تا سال 1964 به صورت انحصاری و خانوادگی اداره می شد و سال ها بعد توسط شرکت معتبر ریشمون گسترش جهانی پیدا کرد. خلاقیت و نوآوری که در برند کارتیه شکل گرفته بود، موجب محبوبیت گسترده این نام در جهان شد، تا جایی که بسیاری از افراد سرشناس و مشهور نیست از برند کارتیه استفاده می کردند. در این خصوص لازم به ذکر است که کارتیه توانست در سال 1904 برای اولین بار ساخت جواهرات لوکس و سلطنتی را از پادشاه وقت انگلیس، ادوارد ششم، دریافت نماید.

گرچه در ابتدا کارتیه فعالیت خودش را با طراحی و تولید ساعت های لوکس شروع کرد، اما موفقیت جهانی آنان با روی آوردن به سرویس های جواهرات و انگشتر برلیان بوده است.

پلنگ جاه طلب کارتیه

یکی از مهم ترین نماد و سمبل های برند کارتیه، پلنگ می باشد. این نماد که از اوایل قرن بیستم مورد استفاده قرار گرفت، لقبی بود که به یکی از طراحان کارتیه، به نام جینی توسنت، اختصاص داشت. جینی توسنت کسی بود که با الهام گرفتن از طرح پلنگ و طلای زرد، الگوهای جذاب و خلاقانه ای را برای برند کارتیه خلق نمود. پلنگ کارتیه امروزه نیز در بسیاری از محصولات این شرکت مانند حلقه، گردنبند، سنجاق سینه، ساعت مچی و غیره استفاده می شود. عموما در این طرح سنگ زمرد بر روی چشم قرار می گیرد و لکه های تیره پوست پلنگ با عقیق و یاقوت کبود شکل می گیرد.

نماد پلنگ، انتخابی هوشمندانه، جاه طلبانه و پرشور از سوی شرکت کارتیه بود تا ذوق هنری خود را به جهانیان و اهالی مد و فشن نشان دهد. در ضمن شما می توانید انگشتر و آویزهای طرح پلنگ کارتیه را در وب سایت جواهری سُروری بیابید. این جواهرات در نهایت دقت، زیبایی و شکوهمندی ساخته و پرداخته شده اند.

زیبایی چند لایه با حلقه و دستبند های کارتیه

کارتیه نامی است که با زیبایی، هنر و خلاقیت پیوند خورده است. این برند صاحب یکی از زیباترین و جذاب ترین حلقه و سرویس های چند لایه دنیا می باشد. این حلقه ها به صورت سه لایه نازک و در هم پیچیده می باشند که با قرار گرفتن در انگشتان، جلوه ای بی تکرار به آن ها می بخشند. حلقه و دستبندهای چند لایه کارتیه، کانسپت و مفهومی مدرن را به علاقه مندان به آثار مفهومی و انتزاعی یادآور می شوند. بی شک این سرویس های چند لایه، چیزی نیستند که به راحتی بتوان از آن ها گذر کرد. همان طور که این مقاله با آن شروع شده است، کارتیه نام و هنری وسوسه برانگیز برای هر کسی می باشد.

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :