زیباترین لباس‌های جانسو دره؛ قدبلندترین و دلبرترین بازیگر ترکیه

جانسو دره، مدل و بازیگر مشهور ترک، می‌باشد. انتخاب شدن، به‌عنوان نفر سوم در مسابقه دختر شایسته سال 2000 مسیر زندگی جانسو دره را که قرار بود، باستان‌شناش شود؛ تغییر داد. او زمانی که مشغول تحصیل در رشته باستان شناسی بود؛ مانند بسیاری از بازیگران به‌نام و مطرح جهان در نخستین گام به حرفه مدلینگ وارد شد. جانسو پس از ماه‌ها کار فشرده، راه رفتن روی کت واک‌ها، ژست گرفتن در مقابل دوربین و با کمک زیبایی طبیعی خود توانست به مسابقه دختر شایسته سال وارد شود و در آن به موفقیت دست یابد. پس از آن به لطف ظرافت و زیبایی خود، با بسیاری از برندهای معروف همکاری کرد. پس از اینکه استعداد بازیگری او شناسایی شد؛ به سرعت در آن پیشرفت کرد و تا کنون در فیلم‌های بسیاری شاهد درخشش بوده‌ایم. استایل جانسو دره در طول سالیان تکامل پیدا کرده و در کنار زیبایی طبیعی او، خودنمایی می‌کند.

استایل جانسو دره

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

استایل روزمره راحت

استایل جانسو دره

در استایل کژوال جانسو دره، راحتی حرف اول را می‌زند. این بازیگر دوست‌داشتنی چندین سال می‌باشد که سبک پوششی خود را حفظ کرده و عاشق راحتی است؛ او علاوه بر لباس‌ها راحت، قطعات بوهیمیایی و اسپورت را هم در کمد لباس خود گنجانده‌است. لباس‌های کژوال جانسو به همان اندازه که راحت هستند، چشمگیر و زیبا هم می‌باشند. او در عین سادگی شیک و جذاب لباس می‌پوشد.

استایل جانسو دره

آرایش و مدل مو

استایل جانسو دره

مدل مو و آرایش جانسو به‌ندرت تغییر می‌کند. به نظر می‌رسد، او سبک دلخواه خود را یافته و به‌شدت به آن وفادار می‌باشد. طرفداران دره هم عادت کرده‌اند که او را در همان رنگ و مدل‌های طبیعی موهایش ببینند؛ به جز چتری‌هایی که هر از گاهی کوتاه می‌کند. با این حال موها و آرایش او هر بار جلوه‌ای چشمگیر دارد؛ درست مانند زمانی که سال‌ها بعد به عکس‌های قدیمی نگاه می‌کنید و جزئیاتی جدید را کشف می‌کنید. رنگ قهوه‌ای شکلاتی موهای او کاملا با رنگ پوست گندمگون و رنگ چشمانش سازگار بوده و در کل به چهره‌اش می‌آید. از طرفی درخشش طبیعی موهای موج‌دارش به آن زیبایی بیشتری بخشیده‌است. او برای آرایش موهایش مدل‌های بسیار متنوعی را به‌کار می‌برد، گاهی آن را می‌بافت، گاهی آن را در بالا جمع می‌کند اما بیشتر مواقع موهایش را رها و باز می‌گذارد. آرایش جانسو هم بیشتر مواقع ملایم و ملیح می‌باشد و از یک سبک مشخصی پیروی می‌کند.

استایل جانسو دره

استایل مونوکروم

لباس‌هایی که پارچه‌های ساده و بدون طرح دارند، بیشتر از پارچه‌های طرح‌دار و گل‌دار مورد علاقه جانسو هستند. اما علاوه بر این، او به استایل‌های مونوکروم هم تمایل بسیاری دارد و در خیلی از مراسم و رویدادهای رسمی استایل مونوکروم سفید یا مشکی را انتخاب می‌کند که باید بگوییم ،انتخابی عالی و به جا می‌باشد. این روزها بسیاری از خوش‌پوش‌ترین سلبریتی‌های جهان به استایل‌های مونوکروم گرایش پیدا کرده‌اند. به استایلی مونوکروم می‌گویند که در آن تمامی عناصر تک‌رنگ هستند یا از سایه‌های یک رنگ انتخاب شده‌اند.

استایل جانسو دره

ظرافت

ظرافت اصلی است که همیشه در استایل دره جانسو به چشم می‌آید. اصلا فرقی نمی‌کند، دره جانسو چه لباسی بپوشد، خواه پیراهنی شکیل و با شکوه برای یک رویداد رسمی باشد، خواه یک لباس راحت و کژوال برای پیاده‌روی در خیابان، او همیشه می‌داند، چگونه ظرافتی زنانه را چاشنی آن کند. البته نباید از این نکته چشم‌پوشی کرد که ظرافت اندام متوازن او هم در این مورد بی‌تاثیر نبوده‌است.

استایل جانسو دره

انتخاب لباس‌هایی متناسب با اندام

جانسو دره با قد 180 سانتی متر و وزن 56 کیلوگرم، اندامی موزون و متناسب دارد و این موضوع دست او را برای انتخاب لباس‌های دلخواهش باز می‌گذارد. البته بسیاری از بازیگران با وجود داشتن اندام متناسب در انتخاب لباس‌های مناسب فیزیک بدن خود مهارت کافی را ندارند اما جانسو در این زمینه ماهر و تواناست. این ویژگی او یکی از دلایل خوش‌استایلی‌اش محسوب می‌شود و سبک پوششی‌اش را متمایز می‌کند. به کرات دیده‌ایم که یک لباس بسیار زیبا و جذاب است اما چون با تیپ شخص همخوانی ندارد؛ زیبایی خود را نشان نمی‌دهد و برعکس آن، فردی زیبا و خوش‌اندام است اما لباسی را انتخاب می‌کند که به او نمی‌آید. پس بسیار مهم است که فرد به شناخت دقیقی از خودش و فیزیک بدنش برسد و لباس‌هایی متناسب با آن انتخاب کند.

استایل جانسو دره

استفاده از آیتم‌های تکراری

جانسو دره از جمله بازیگرانی است که از لباس‌ها و اکسوری‌های تکراری استفاده می‌نماید. این کار او بسیار تحسین‌برانگیز است و نشان می‌دهد که برای شیک‌پوش بودن نیازی نیست که هر بار عناصری جدید رو کرد؛ بلکه می‌توان، آیتم‌های قبلی را در کنار ترکیب‌های دیگر به کار برد. به نظر می‌رسد که جانسو، کمد لباس کپسولی دارد. نکته قابل توجه این است که گاهی جانسو قطعه‌ای تکراری را با لباس‌های دیگر استفاده می‌کند اما هربار مطمئن می‌شود که تمام آیتم‌های استایل با هم هماهنگ شوند. به عبارتی، او بلد است که چگونه هر بار متفاوت از سری قبل و جذاب جلو کند. برای مثال در اینجا کیف، عینک دودی و کفش او هر سه از آیتم‌های تکراری استایل او به شمار می‌روند اما با هر دو استایل ست شده‌اند.

استایل جانسو دره

کت‌های متنوع

یکی از عناصری که در استایل جانسو بارها دیده شده، کت‌های متنوع می‌باشد که نشان از علاقه او به آن‌ها می‌باشد. او سعی می‌کند، کت‌هایش را به‌گونه‌ای در استایلش به‌کار ببرد که با سایر عناصر مچ شود. برای مثال به این استایل مونوکروم مشکی جانسو نگاه کنید که چگونه یک کت چرم مشکی را با آیتم‌های دیگر استایلش ست کرده‌است. باید بگوییم که جزئیات طلایی رنگ این کت استایلش را از سادگی درآورده‌است.

استایل جانسو دره

عاری از اغراق و طبیعی

این روزها در میان استایل‌های پر زرق و برق و گاها عجیب و آوانگارد سلبریتی‌ها، هنوز بازیگرانی هستند که به استایل‌های ساده و شیک خود پایبند مانده‌اند. جانسو یکی از آن‌هاست. او  به‌دنبال لباس‌هایی عجیب و غریب و متفاوت نمی‌گردد و بیشتر انتخاب‌هایش ساده، راحت و در عین حال دلنشین و شیک هستند. او دوست دارد خودش باشد و این در سبک پوششی او هم کاملا ملموس می‌باشد. استایل جانسو دره در طول سال‌های گذشته مرتبا بهبود پیدا کرده و اکنون تثبیت شده‌است.

استایل جانسو دره

اکسسوری

اگر بخواهیم اکسسوری‌های جانسو را بررسی کنیم؛ باید بگوییم که او به استفاده از اکسسوری‌های کم و کلاسیک علاقه دارد. از جمله اکسسوری‌های مورد علاقه او می‌توان به کلاه‌های زیبای فانتزی، عینک دودی‌های شیک و گران‌قیمت، ساعت‌های زیبا و… اشاره کرد. در مورد کیف‌های جانسو هم اینطور می‌توان گفت که بسیار متنوع هستند و او گاهی با انتخاب یک کیف متفاوت از سایر اجزای استایلش تمایزی دلنشین ایجاد می‌نماید. جواهرات جانسو هم اکثرا ظریف و زیبا هستند؛ فقط گاهی از جواهرات شاخص و درشت استفاده می‌کند.

استایل جانسو دره

سخن پایانی

جانسو دره را بیشتر به خاطر نقش‌آفرینی زیبایش در سریال «سیلا» به یاد می‌آوریم و می‌دانیم که او با بازی در نقش آیسان در سریال «ایزل» به شهرت رسیده‌است اما در اینجا سعی کردیم ورای نقش‌های زیبایی که در سریال‌ها و فیلم‌های متعدد داشته‌است، در مورد استایل او صحبت کنیم. با هم به بررسی استایل جانسو دره پرداختیم و مواردی که در استایل او بیشتر به چشم می‌آیند را مرور کردیم. به نظر می‌رسد که این بازیگر خوش قد و قامت، استایل مطلوبی دارد و می‌توان از لحاظ مد و فشن نمره خوبی به او اختصاص داد. نظر شما چیست؟ آیا سبک پوششی او را پسندیدید؟ اگر قرار باشد، از یک تا بیست به استایل جانسو دره نمره دهید؛ چه نمره‌ای را برای او در نظر می‌گیرید؟ شما کدام یک از موارد استایل او را پسندید و فکر می‌کنید، کدام یک نیاز به تغییر و بهبود دارند؟

نسیم بهاری
نویسنده: نسیم بهاری


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 02 می 2023

جانسو دره بهترین زن ترکیه اس
عاشقشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :