مصی روشن در
2,067

خانم لایولی، شما هرچه هستی با رایان رینولدز زیباتری؛ خوشپوش‌ترین زوج هالیوود را بشناسید!

خانم لایولی، شما هرچه هستی با رایان رینولدز زیباتری؛ خوشپوش‌ترین زوج هالیوود را بشناسید!

الیزابت تیلور و ریچارد برتون، مرلین مونرو و جو دی ماجیو، آوا گاردنر و فرانک سیناترا زوج‌های هالیوودی بودند که در کنار همدیگر و با استایلی هماهنگ خود را جاودانه کردند.

سال‌ها بود که چنین تصویرهایی کمتر دیده می‌شد؛ تا اینکه با ازدواج بلیک لایولی و رایان رینولدز این صحنه‌ها دوباره تکرار شد.

بلیک لایولی و رایان رینالدز

غیررسمی؛ ساده و جذاب

بلیک لایولی ممکن است به دلیل انتخاب ‌های درخشان برای لباس‌هایش ستایش شود، اما علاقه او به کت و شلوار غیر قابل انکار است. آن‌ها در مراسم فرش قرمز فیلم A Simple Favour هر دو کت و شلوار پوشیدند.

بلیک لایولی و رایان رینالدز

رینولدز یک کت و شلوار شرابی درخشان با یک کراوات راه راه و کفش‌های آکسفورد پوشید و بلیک یک قدم جلوتر رفت و یک کت صبحگاهی (دنباله دار) را با یک بلوز براق پوشید. کفش‌های او هم با آستر این کت و بلوزش ست شده بود.

دقت به اکسسوری و وسایل تزییناتی

لایلوی بیشتر وقت‌ها به اکسسوری‌هایش توجه زیادی دارد. لباس‌های برق دار و انگشترهایی که در همه انگشت‌هایش دیده می‌شود.

بلیک لایولی و رایان رینالدز

رینولدز هم کت سه تکه با جیب‌های مربعی پوشیده و با سنجاق کراوات همراهی‌اش را با لایلوی نشان داده است. او همچنین عشقش به رنگ شرابی را با کرواتش همچنان ثابت کرده است.

استاد لباسِ به روز و پارچه طرح دار و چهارخانه

زرق و برق تنها فاکتور مورد پسند لایولی و رینولدز نیست؛ چون آن‌ها خوب می‌دانند که چگونه لباس‌های امروزی را به سبکی بپوشند که به نظر جاودانه به نظر برسد.

بلیک لایولی و رایان رینالدز

نکته اصلی لباس‌های این زوج هماهنگ؛ پارچه‌های بافت و یا طرح دار است؛ به خصوص، چهارخانه و راه راه. در این عکس هم همان طور که می‌بینید؛ کراوات رینولدز با راه راه‌های کج با لباس مدل نامتقارن و چهارخانه لایولی هماهنگ شده است.

زوج بدون تاریخ مصرف

صادقانه بگویم این دو باید به عنوان یکی از بهترین زوج‌های تاریخ ثبت شود. دلیلش هم ساده است: آن‌ها بی‌زمان هستند! به این معنی که لباسی که می‌پوشند می‌تواند دقیقا طراحی همان سال باشد و یا لباسی که ده سال پیش مد بوده است.

بلیک لایولی و رایان رینالدز

لباسی ساده با قیمتی نه چندان چشمگیر (مانند پیراهن چهارخانه بالا) یا این پیراهن صورتی مجلسی لایلوی که دوخت آن بیش از ۶۰۰ ساعت زمان برده است و کت و شلوار مخمل رینولدز.

بلیک لایولی و رایان رینالدز

استایلیست آن‌ها هم خوب می‌دانسته، کنار هم قرار گرفتن دو لباس که هر دو پارچه‌های براقی دارند، یا دو لباس با پارچه‌هایی کدر می‌تواند، درخشش آن‌ها را بگیرد. برای همین آن‌ها متضاد هم هستند؛ یک درخشنده و یکی مات!مانند خیلی وقتهای دیگر!

قرمز رنگ عشقه!

چگونه وضعیت عاشقانه ازدواج خود را نشان دهیم؟ بدون شک از طریق رنگ‌های قرمز. همان کاری که این زوج مورد نظر کردند و البته مثل همیشه، اصل مکمل همدیگر بودن را به شباهت ترجیح دادند.

بلیک لایولی و رایان رینالدز

رینولدز، طبق بیشتر وقت‌ها کت و شلوار سه تکه پوشید؛ البته با جلیقه‌ای که از خانواده رنگ‌های گرم است و لایلوی هم سبک مجلسی و کژوال بهم آمیخته خودش را رو کرد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :