این مدل مشهور و زیبا پایش را در تصادف از دست داد و با پای مصنوعی به روی فرش قرمز ونیز آمد

نینا ریما، مدل ۲۳ ساله و جذاب ایتالیایی، با قدم زدن بر روی فرش قرمز جشنواره ونیز ۲۰۲۳ به عنوان تنها مدل بیونیکی این دوره از جشنواره شناخته شد.

ad banner

مدل بیونیکی جشنواره ونیز

نینا که در سال ۲۰۱۷ و بر اثر یک تصادف یکی از پاهایش را از دست داده است، به کمک یک پای بیونیکی، نقص عضوش را برطرف کرده و در دنیای مد و فشن می‌درخشد.

مدل بیونیکی جشنواره ونیز

مدل بیونیکی جشنواره ونیز

این مدل زیبا با دو استایل متفاوت در جشنواره ونیز حاضر شد که هر دو استایل او به رنگ مشکی بودند. اولین استایل نینا با پیراهنی کوتاه از برند ایتالیایی رزانتیکا و به همراه کیف و کفش مشکی‌اش کامل شده بود. عینک آفتابی مشکی و گوشواره‌های درشت و خاص او نیز از جزئیات دیگر این استایل بودند.

مدل بیونیکی جشنواره ونیز

مدل بیونیکی جشنواره ونیز

استایل دوم این مدل پیراهنی دکلته و بلند با پارچه‌ای براق بود که در سمت چپ آن چاک بلندی به چشم می‌خورد. این پیراهن در کنار صندل‌های نقره‌ای‌رنگ او جلوه زیبایی پیدا کرده بود. مدل موهای بلانت باب نینا درخشش زیادی را به چهره او بخشیده بود.

مدل بیونیکی جشنواره ونیز

مدل بیونیکی جشنواره ونیز

نینا ریما در مصاحبه‌ای گفته :«من همیشه دوست داشتم مدل بشم تا بتونم به شهرت برسم و با مشکلی که برام پیش اومد جور دیگه‌ای شناخته شدم. البته اصلا از این وضعیت ناراضی نیستم چون مردم همیشه من رو تحسین می‌کنند و برای من پیام‌های زیبایی می‌فرستند که خیلی برام ارزشمنده.»

مدل بیونیکی جشنواره ونیز

نظرتون در مورد استایل‌های این مدل در جشنواره ونیز چیه؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شما

شهین در تاریخ 06 سپتامبر 2023

بسیار زیباستارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :