تحریریه چی بپوشم در
8,819

روزشمار مت گالا؛ تاریخی‌ترین لباس‌های بیلی آیلیش در تاریخ مت گالا 15 روز مانده به این مراسم بزرگ

روزشمار مت گالا؛ تاریخی‌ترین لباس‌های بیلی آیلیش در تاریخ مت گالا 15 روز مانده به این مراسم بزرگ

بیلی آیلیش، خواننده‌ی جوان و بسیار پرطرفدار آمریکایی است که تابه‌حال ۳ مرتبه روی فرش قرمز مراسم «مت گالا» راه رفته و هر بار با استایل‌های خیره‌کننده‌اش در صدر اخبار این ایونت بزرگ قرار گرفته‌است.

استایل‌های بیلی آیلیش در مت گالا

۱۵ روز مانده به برگزاری مراسم «مت گالا ۲۰۲۴»، نگاهی داشته‌ایم به استایل‌های پر سر و صدای بیلی آیلیش که هر بار مخاطبان را غافلگیر نموده و به آن‌ها ثابت کرده که بیلی خلاق و متفاوت بودن را خوب بلد است. با چی‌بپوشم همراه باشید.

مت گالا ۲۰۲۳

بیلی آیلیش که اکثرا با موهایی که رنگ‌های فانتزی دارند جلوی دوربین‌ها حاضر می‌شود، در مراسم «مت‌گالا ۲۰۲۳» که با تم «کارل لاگرفلد: خط زیبایی» و توجه به میراث و دستاوردهای او برگزار می‌شد، پیراهنی دوخته شده از تورهای طرح‌دار مشکی را به تن داشت. این پیراهن یقه بسته که توسط سیمون روشا، طراح نامدار ایرلندی طراحی شده بود، با دستکش‌های اپرای توری، موهای تماما مشکی و آرایش اسموکی بیلی همراه شده و سبک گوتیک را به نمایش می‌گذاشت.

استایل‌های بیلی آیلیش در مت گالا

مت گالا ۲۰۲۲

این خواننده‌ی مطرح و برنده‌ی دو جایزه‌ی اسکار، در مراسم «مت گالا ۲۰۲۲» که با تم «در آمریکا: گلچین مد» برگزار شد، با استایلی حضور یافت که به اعتقاد بسیاری از متخصص‌های مد و فشن به بهترین نحو ممکن درونمایه‌ی این ایونت و مد ماندگار آمریکا را به نمایش می‌گذاشت. او با استایلی که تماما از آیتم‌های برند «گوچی» انتخاب شده بود و با همراهی مدل موها و میکاپ بیلی به تم مراسم وفادار مانده بود، روی فرش قرمز راه رفت و با رنگ‌های سبز و بنفش استایلش «دوستدار محیط زیست» بودنش را نشان داد.

استایل‌های بیلی آیلیش در مت گالا

مت گالا ۲۰۲۱، اولین حضور بیلی آیلیش در مت گالا

بیلی آیلیش در «مت گالا ۲۰۲۱» که خارج از زمانبندی و در ماه سپتامبر برگزار شد، برای اولین بار به این مراسم دعوت شده و با استایلی که تا به حال از او دیده نشده بود، جلب توجه کرد. پیراهن گلبهی‌رنگ بیلی در این مراسم، دامنی پفی و دنباله‌دار داشت و در کنار موهای کوتاه و بلوند او به سبک مرلین مونرو، ظاهری بر خلاف استایل‌های تام بوی و همیشگی‌اش را به نمایش می‌گذاشت. این پیراهن که از برند «اسکار دلا رنتا» انتخاب شده بود، در مراسمی با تم «در آمریکا: طبیعت مد» بر تن بیلی نشست.

استایل‌های بیلی آیلیش در مت گالا

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

شارمین در تاریخ 23 آوریل 2024

خیلی لباسش زشتهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :