زیباترین لباس های آسلیهان گونر؛ ستاره شمالی ترکیه

مگر می‌شود از طرفداران سریال‌های ترکی باشید و آسلیهان گونر یا همان ییلدیز ستاره شمالی را نشناسید. دختر چشم رنگی جذابی که در این سریال با موهای قرمزش دلبری می‌کند و این روزها در قلب ایرانیان هم جا باز کرده است.

استایل آسلیهان گونر

آسلیهان گونر بازیگر 38 ساله اهل ترکیه است. پدرش ترک تبار ومادرش اهل بوسنی است. آسلیهان در ابتدا در رشته روابط عمومی و تبلیغات وارد دانشگاه شد اما از ادامه آن انصراف داد و به رشته بازیگری پرداخت. حتما سریال تلوزیونی کلید اسرار را بیاد دارید، این سریال از تلوزیون ایران پخش شد و کلی سر و صدا به پا کرد. آسلیهان گونر نیز حرفه‌ی بازیگری خود را با یک نقش فرعی در همین سریال در سال 2002 آغاز کرد. او بعد از کسب تجربه در این قسم نقش‌ها در سریال‌های محبوبی مانند آسی و شفکات تپه، کاراکترهای اصلی داستان را به عهده گرفت و توانست به موفقیت برسد. علاوه بر سریال های متعدد تلوزیونی او در فیلم های سینمایی نیز درخشیده است. بازیگر زیبای ترکیه در نهایت در سال 2013 با پارتنر خود در سریال شفکات تپه، مرت کلیچ ازدواج کرد.

آسلیهان اخیرا با خوش پوشی خود توجه رسانه‌ها و فعالان مد و فشن را تحت تاثیر قرار داده است. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم در این مطلب چند نمونه از استایل‌های جذاب این بازیگر را با شما به اشتراک بگذاریم.

ستاره شمالی

استایل آسلیهان گونر

تلفیق رنگ‌های گرم پاییزی در این استایل بی نظیر به نظر می‌رسد. موهای قرمز هم در لیست همین رنگ‌ها قرار دارد. عنصری که در این استایل آن را از یکنواختی خارج می‌کند، دامن پشمی چهارخانه است که ترکسی آن با بادی یقه اسکی زیبا جلوه می کند. این نوع دامن ها در ایران خیلی مرسوم نیستند، اما مناسب پوشش رایج هستند به همین دلیل می‌توانید آن را در کمد لباس خود جای دهید.

کت و شلوار چرم

استایل آسلیهان گونر

لباس چرم یکی از ترندهای پرطرفدار سال بود. این ست چرم فیلی رنگ نیز نمونه‌ای بارز از همان مد است. زیبایی خیره کننده این نوع استایل ها به خاطر این است که قالب شکل بدن را به خود می‌گیرد. جمع شدن لبه پایینی کت و درزهای شلوار گنی روی کمر به جذابیت این استایل اضافه می کند. طراحی استایل های او را طراح لباس اوزگور یوکسل، میکاپ آرتیست آلِو کایا، هراستایلیست احمد سینان بر عهده داشته‌اند.

ترکیب سیاه و سفید

استایل آسلیهان گونر

اگر شما هم از آن دسته افرادید که مدام مشکی می‌پوشید بهتر است، حداقل یک آیتم طرح دار را با آن امتحان کنید. آسلیهان در این استایل بافت راه راه سفید را با خطوط مشکی باریک برای اینکار انتخاب کرده است. انتخاب رنگ مشکی و ترکیب آن با سفید، متدوال و بدون ریسک است. نکته قابل ملاحظه دیگری که در این استایل به چشم می خورد، پوشیدن لگ چسبان با بافت اورسایز است.

آیتم های وینتیج

استایل آسلیهان گونر

پیراهن سفید در هر نوع استایلی چه رسمی و چه غیر رسمی می گنجد. آسلیهان با هماهنگ کردن آن با سارافون وینتیج از برند خوشنام هِلو hello.donn استایلی مینیمال و در عین حال جذابی را به نمایش گذاشته است. آستین های گشاد پیراهن و دامن چین چین سارافون حالت عروسکی به فرم کل لباس می دهند.

 • میکاپ قمزه تاک
 • استایل مو حسین پولات
 • لباس hello.donn

میکاپ لایت با لباس مشکی

استایل آسلیهان گونر

اکثر خانم‌ها فکر می کنند که وقتی پیراهن مشکی برای مراسم انتخاب می‌کنند باید میکاپ سنگینی را با آن داشته باشند، این استایل آسلیهان خلاف این را ثابت می کند. موهای باز و آرایش لایت بهترین گزینه برای پیراهن مشکی دکلته هستند. اکسسوری که از برند دِاُشِن جولِری انتخاب شده است، این قاب را تکمیل می‌کند و آسلیهان یک روز شگفت انگیز را تجربه می‌کند.

 • میکاپ آلو کایا
 • استایل مو نسرین جان
 • استایل ازگور یوکسل

قصه های پریان

استایل آسلیهان گونر

آسلیهان درباره این استایل اینگونه تصور می کند که شبیه یک از شخصیت های قصه های پریان شده است. اگر کمی دقت کنید آستین های آویزان لباس، فنرهای بالاتنه لباس که سبب شده لباس فیکس و محکم بایستد، دقیقا شبیه کراکترهای دخترانه کارتون هایی همچون سیندرلا یا دیو دلبر است با این تفاوت که دامن لباس چپ و راستی دوخته شده به نحوی که کمی از کنار جلوی لباس روی ران معلوم باشد. این لباس از برند gigii’s انتخاب شده است.

 • میکاپ سرهت شن
 • استایل مو باتوهان گلیشلی
 • لباس گیگیز

بازگشت به مد دهه 1960

استایل آسلیهان گونر

این سبک لباس‌های راه راه با الهام از مد کلاسیک دهه 1960 میلادی است. این مدل لباس ها برای محیط های غیر رسمی مانند دیدارهای دوستانه مناسب است. حتی برای اسپرت تر کردن این نوع استایل ها می توانید کفش کتانی لژ دار را جایگزین کالج کنید.

 • میکاپ آلو کایا
 • هراستایل نسرین جان
 • استایل بگوم پالابییک
 • لباس سی بی استانبول

معصوم و ملیح مثل سفید

استایل آسلیهان گونر

یکدست سفید پوشیدن به دلیل حس آرامشی که به بیننده القا می کند همواره نگاه ها را به خود جذب می کند و شیک به نظر می‌رسد. اما باید ریسک آن را هم بپذیرید. همچنین اگر کسی در ایران یک دست سفید بپوشد، همه گمان می‌کنند که او تازه عروس است. اما شما هر وقت که اراده کنید غیر از مجالس مربوط به عقد و عروسی می‌توانید سفید بپوشید. آسلیهان با پوشیدن این پیراهن ثابت می کند که لباس های سنگ دوزی شده یا مزین به مروارید هرگز از مد افتاده نخواهند شد.

کت جین

استایل آسلیهان گونر

همیشه برای لایه روی پیراهن مجلسی یا لباس شب دنبال کت کلاسیک یا لوکس نباشید، گاه استایل شما با یک کت جین ساده جالب تر و ملموس تر خواهد شد. دقت کنید که لباسی که زیر کت جین می‌پوشید باید از رنگ‌های خنثی و سرد باشد. در غیر این صورت کت جین مانند وصله ناجور در استایل شما به چشم می خورد.

لباس پر زرق و برق

استایل آسلیهان گونر

اگر فکر می کنید هرگز نمی توانید همچین لباس های پر زرق و برقی را به خاطر جلب توجهی که می کند بپوشید و این نوع لباس ها در کمدتان جایی ندارند باید بگوییم که سخت در اشتباهید. درست که کمی تجملی به نظر می رسد اما نکته اینجاس که بدانید در چه محیط هایی می توانید از آن ها بهره بگیرید و در مجلس بدرخشید. نیازی نیست مثل آسلیهان که برای فیلم برداری تاجی از دانه های برف را بر سر دارد، از تاج استفاده کنید.

لباس فنر دار

استایل آسلیهان گونر

در این استایل آسلیهان به جای یک دامن ساده با کمربند از یک دامن با گن توری که با فنر دوخته شده استفاده می‌کند. توری مشکی دامن که روی بلیز سفید افتاده شیک و جالب است. شاید پوشیدن لباس‌های فنر دار کمی سخت باشد اما به این فکر کنید که به همان نسبت فرم بدن شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد.

 • میکاپ سرهات شن
 • استایل مو نسرین جان
 • استایل اوزگور یوکسل

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :