شایسته عسگریان در
0

بهترین شلوار جین برای هر نوع اندام را بشناسید!

بهترین شلوار جین برای هر نوع اندام را بشناسید!

چیزی به اسم اندام بد وجود ندارد. این انتخاب بد شلوار جین است که پایین تنه را بد فرم نشان می‌دهد. به ما اعتماد کنید؛ با انتخاب شلوار جینی مناسب اندامتان، دیگر لازم نیست مدام شلوارهای جدیدی بخرید و از هیچکدام راضی نباشید.

single_content ad banner

شلوار جین برای اندام مدل سیب

ویژگی‌های اندام سیبی شکل: سایز سینه متوسط یا درشت، کمری کوتاه که بیشتر چربی بدن در آن جمع شده است، پاهای لاغر و باسن درشت.

اگر این اندام را دارید باید سعی کنید شلواری انتخاب کنید که بدن را کشیده‌تر نشان دهد. بیشتر چربی در قسمت میانی بدن جمع شده است پس باید سعی کرد تا حد ممکن، توجه‌ها را از قسمت میانی بدن دور کرد. بهترین روش، تمرکز بر روی پاهای لاغر یا سینه‌های درشتتان است.

جین‌های مناسب برای این اندام: جین با کمر کشی، فاق تا زیر ناف و دمپای گشاد.

جین‌های نامناسب برای این اندام: جین با فاق بلند خیلی بلند و یا خیلی کوتاه.

 

شلوار جین برای اندام گلابی

ویژگی‌های اندام گلابی: شانه‌هایی ریز و سینه‌های کوچک یا متوسط، ران‌ها پهن‌ترین قسمت بدن هستند و بیشتر چربی در آن‌ها جمع شده است، بالاتنه کوچک‌تر از پایین‌تنه است وکمر لاغرترین قسمت اندام است.

این مدل اندام بسیار بین خانم‌ها رایج است. افراد دارای این اندام کمر باریک و ظریفی دارند که باید توجه‌ها را به سمت آن جلب کنند. جلب کردن توجه به بالاتنه، بهترین روش برای متعادل نشان دادن این نوع اندام است. استفاده از سوتینی ابری و برجسته‌تر نشان دادن سینه‌ها می‌تواند بر روی اندام شما تاثیر بسزایی بگذارد.

جین‌های مناسب برای این اندام: شلوار جین با دمپای مخروطی یا گشاد، فاق تا زیر کمر، گشاد در قسمت باسن، و رنگ تیره.

جین‌های نامناسب برای این اندام: جین با جیب‌های کوچک روی باسن (باسن را درشت‌تر نشان می‌دهند)، جیب جلوی طرح‌دار، کمربندی که نزدیک ران قرار می‌گیرد.

 

شلوار جین برای اندام ساعت شنی

ویژگی‌های اندام ساعت شنی: همانطور که از نامش پیداست، اندام شما شبیه یک ساعت شنی است. عرض شانه‌ها با عرض ران برابر است.

افرادی که این نوع اندام را دارند، معمولا سینه‌های بزرگ و ران‌هایی تو پر دارند. کلید اصلی انتخاب شلواری مناسب، انتخاب جینی است که در قسمت ران و کپل کاملا فیت تن باشد. اگر شلوار جینی گشاد بپوشید، خیلی چاق به چشم خواهید رسید. جین‌های خیلی تنگ و چسبان هم باعث جلب توجه به سمت ران‌های تپلتان می‌شوند.

جین‌های مناسب برای این اندام: جین با دمپای راسته یا مقداری گشاد (عرض دمپا ار عرض شانه‌ها بیشتر نشود)، فاق کوتاه، رنگ مشکی یا تیره.

جین‌های نامناسب برای این اندام: جین تنگ یا گشاد بگ، فاق خیلی بلند.

 

شلوار جین برای اندام مستطیلی یا موزی

ویژگی‌های اندام مستطیلی شکل: کمتر قوسی در بدن شما وجود دارد. شانه‌های مربعی و اندامی صاف دارید (تقریبا عرض بدن در تمام نواحی یکسان است).

هدف ما خانمانه نشان دادن این اندام و افزودن قوس و برجستگی به آن است. دنبال جین‌های فاق کوتاهی بروید که کمی بالاتر از کپل هستند. اگر فاق دقیقا بر روی کپل باشد، اندامتان مربعی‌تر به چشم خواهد آمد. افرادی که این اندام را دارند، پاهای لاغر و کشیده‌ای دارند پس شلوارهای جین فیت، به آن‌ها می‌آید.

جین‌های مناسب برای این اندام: جین با فاق کوتاه، اندازه فیت.

جین‌های نامناسب برای این اندام: جین‌های بگ و گشاد یا دمپا گشاد.

 

شلوار جین برای اندام مثلث برعکس یا توت فرنگی

ویژگی‌های اندام مثلث برعکس: پهن‌ترین قسمت بدن، شانه‌ها هستند که حالتی مربعی نیز دارند. هرچه به سمت پایین می‌روید، بدن لاغرتر می‌شود. سینه‌ها متوسط و یا بزرگ هستند. باسن و ران‌هایی لاغر دارید.

اگر این نوع اندام را دارید، باید به شما تبریک گفت. تقریبا هر مدل شلوار جینی به شما می‌آید چون اکثر چربی در قسمت بالاتنه جمع شده است. فقط باید حواستان باشد که در قسمت بالاتنه چیزی بپوشید که با شلوار جینتان، همخوانی دارد و از پهنای شانه‌هایتان کم می‌کند.

چه چیزی با شلوار جین بپوشم؟: لباس‌هایی یقه هفت یا هر نوع یقه ساده‌ای.

چه چیزی با شلوار جین نپوشم؟: لباس‌های اپل‌دار، یقه طرح‌دار، لباس‌های راه راه افقی، آستین‌های پفی و گشاد، اکسسوری‌های زیاد.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :