رقیه باقری در
1,035

این بازیگران مشهور با کدام رژ لب‌هایشان مشهور شدند و در خاطرمان ماندند؟!

این بازیگران مشهور با کدام رژ لب‌هایشان مشهور شدند و در خاطرمان ماندند؟!

وقتی صحبت به آرایش کردن و لوازم آرایشی می رسد، اولین چیزی که به ذهن بسیاری از افراد خطور می کند، رژ لب است. تغییری که یک تیوب رژ لب در چهره ایجاد می کند، غیر قابل انکار است. به طوری که برخی خانم ها اگر سنگین ترین میکاپ را داشته باشند و رژ لب استفاده نکنند انگار آرایش نکرده‌اند. چند ضربه کافیست تا تحولی عظیم اتفاق بیافتد. در این مطلب از مجله چی بپوشم قصد داریم رژ لب‌های به یاد ماندنی برخی سلبریتی ها را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

single_content ad banner

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

آنجلینا جولی

اگر شما هم زیباترین لب‌های هالیوود را داشته باشید، زیاد نیازی نیست زمان صرف کنید تا آن را میکاپ کنید، اما فرش قرمز گلدن گلوب سال ۲۰۱۲ برای جولی اهمیت ویژه ای داشت. بدین ترتیب با ساتن سفید و لبه قرمز آن یک رژ لب قرمز ملایم می‌توانست انتخاب درستی باشد. این رنگ قرمز نه چندان جیغ ولی پر قدرت معمولا برای بیشتر رنگ پوست ها مناسب است. از فرش قرمز که بگذریم این رنگ برای قرارهای عاشقانه هم مناسب است.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

جنیوری جونز

رژ لب نارنجی مایل به گلبهی تیره در وهله‌ی اول ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. خصوصا اگر ندانید چگونه آن را در میکاپ خود استفاده کنید. اما ببینید ریچل گودوین، میکاپ آرتیست جونز آن را با مژه‌های خون آشامی ترکیب کرده است؛ او با رژگونه هلویی از همان توناژ رنگ بر گونه‌های جونز تعادل جذابی میان رنگ های نارنجی آرایش و آبی آسمانی پیراهن او برقرار کرده است. معمولا این رنگ رژ لب به افرادی که پوست آن ها رو به سفیدی است بیشتر می‌آید.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

اما استون

اغلب افرادی که پوست روشنی دارند، ترجیح می دهند کمتر از رنگ‌های جیغ استفاده کنند. این رنگ ها با صورت رنگ پریده وحشتناک می شود درست مثل کسی که از مرگ برگشته! اما وقتی تاکید شما در آرایش کردن روی لب هاست، رژ لب صورتی براق با یک میکاپ بسیار سبک انتخاب درستی است. این کاری است که اما استون انجام داده است.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

لیلی کالینز

رژ لب های تیره معمولا ریسک دارند. بین شیک شدن و شلخته ظاهر شدن لبه باریکی وجود دارد. حتما از قبل این توناژهای تیره را امتحان کنید. رژ لب شرابی در این رویداد مناسب امیلی در پاریس است. سایه ی همرنگ و شفاف و رژ گونه سبک بر جلوه لب‌های شرابی افزوده است. لیلی کالینز بارها در نقش امیلی ریسک ترکیب‌های جدید استایل و میکاپ را پذیرفته است.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

میشل ویلیامز

قرمز ساده رنگ دم دستی بسیاری از خانم هاست. آن ها اعتقاد دارند که هیچ رنگی به اندازه قرمز لب ها را زیباتر نمی کند. ولی برای ویلیامز این رنگ بهترین گزینه برای لباس زرد پر رنگش است. او تمامی رنگ های گرم و آتشین را برای استایلش انتخاب کرده است. اما همیشه نیاز به این هماهنگی نیست، گاهی یک رژ قرمز ساده حال و هوای شما را به کلی تغییر می دهد.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

لوپیتا نیونگو

گاهی فکر می‌کنید که اگر آرایش متالیک کنید کمی اغراق کردید. اما اگر بدانید چگونه این کار را انجام دهید، جذابیت خیره کننده ای را پدید خواهید آورد. کافی است رنگ پوست و چهره خود را خوب بشناسید. لوپیتا برنده جایزه اسکار از این موضوع به خوبی آگاه است.  رژ لب مرجانی لوپیتا به خوبی از میان هاله‌های روشن آرایشش پیداست.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

رونی مارا

آیا تا به رژ لب کبود مشکی را امتحان کرده اید؟ پیشنهاد می‌کنم که با ابروهای تیره و صورتی که کانتورینگ نشده امتحان نکنید. درست است که تاکید آرایش روی لب‌هاست اما اینکه ابروها را این طور ناشیانه پر رنگ کنید و هیچ یک از عناصر آرایش را استفاده نکنید، باعث می‌شود صورت شما خالی و بی روح به نظر برسد. این نوع رژ لب‌ها برای لب‌های نازک بسیار مناسب است و به راحتی چهره شما را تغییر می دهد به طوری که به آن اعتیاد پیدا می کنید.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

ریانا

ریانا همیشه غیر منتظره ظاهر می شود. فرقی نمی کند ظاهر او چگونه باشد یا در چه شرایطی به صحنه بیاید. در هر صورت او مانند اجرای اخیرش با وجود حاملگی همچنان می‌درخشد. رژ لب مشکی با چند ضربه براق از رنگ سبز با رنگ چشم و پوست او کاملا هماهنگ به نظر می رسد. او همیشه از رنگ های تیره چه برای رژ لب چه برای لباس استقبال می کند.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

تیلور سوئیفت

مدت زیادی است که تیلور را با رژ لب گلبهی و گونه های بر افروخته ندیده‌ایم. او سال‌هاست که مدهای قدیمی‌اش را به دور ریخته است. چرایی اینکه تیلور برای زمان طولانی از یک رژ لب برای حضور در رویدادهای مختلف اعم از فرش قرمز آکادمی موسیقی استفاده می کرد و حالا از آن منصرف شده و به قرمز آتشین روی آورده، سوالی‌ست که ما هم میخواهیم از او بپرسیم.

رژلب ماندگار سلبریتی‌ها

کدام رنگ رژ لب پای ثابت آرایش شماست؟ رژ لب نسبتا چرب یا مات و مخملی؟ طرفدار کدام برند هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :