بهترین اسپری های خوشبو کننده زنانه

رایحه خوش عطر، ادکلن یا اسپری گاهی حتی بیشتر از چهره و تیپ، در نظر اول جلب توجه می‌کند. از همین رو بسیاری از خانم‌ها علاقه دارند که بدن و لباس آن‌ها همواره معطر به رایحه یک اسپری زنانه خوشبو و ماندگار باشد و هیچ زمانی استفاده از این محصولات را فراموش نمی‌کنند!

البته اگر بهترین اسپری خوشبو کننده زنانه را نیز در اختیار داشته باشید، قطعاً نیاز است که در ابتدا بدن شما تمیز باشد. به خصوص این مورد درباره افرادی که بدن آن‌ها تعریق بالایی دارد، بیشتر صدق می‌کند و بهترین زمان استفاده اسپری خوشبو کننده بدن برای این افراد پس از حمام می‌باشد.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

اسپری خوشبوکننده

از آنجایی که پس از حمام بدن تمیز می‌باشد، بهترین زمانی است که می‌توانید از انواع بادی اسپلش و رول ضد تعریق استفاده کنید. چرا که ترکیب بوی این محصولات با تعریق بدن، به هیچ عنوان رایحه‌ی خوبی نخواهد داشت.

بنابراین داشتن یک اسپری زنانه خوشبو و ماندگار و یک بادی اسپلش در وسایل همه خانم‌ها ضروری است. اما با توجه به تنوعی که این محصولات دارند، ممکن است شما عزیزان ندانید کدام یک برای شما مناسب است، و یا اصلا درباره اینکه بادی اسپلش چیست اطلاعی نداشته باشید.

پس اگر قصد خرید بادی اسپلس را دارید و پیش از آن می‌خواهید بدانید بادی اسپلش چیست و بهترین اسپری‌های خوشبو کننده کدام‌اند، با ما همراه باشید.

اسپری خوشبوکننده

بادی اسپلش چیست؟

بادی اسپلش‌ها اسپری خوشبو کننده بدن هستند که خاصیت آبرسانی به بدن را نیز دارند. این محصولات در واقع یک مایع معطر رقیق هستند که در ترکیبات آن‌ها از آب، الکل و عطرهای طبیعی استفاده شده‌است و به عنوان خوش بو کننده، برای استفاده مستقیم روی پوست بدن به کار می‌روند.

به این معنی که اگر دوست دارید منشا رایحه‌ی خوش از پوست تن شما باشد، می‌توانید از بادی اسپلش استفاده کنید. زیرا این محصولات علی‌رغم داشتن رایحه خوش، در ترکیبات خود گازهای مضر نیز ندارد.

به همین سبب میزان پخش بوی آن‌ها کمتر از اسپری‌های خوشبو کننده می‌باشد. چرا که بهترین اسپری های خوشبو کننده زنانه خصوصیاتی دارند که سبب پخش و ماندگاری بالای بوی آن‌ها خواهد شد که در ادامه به آن‌ها نیز می‌پردازیم.

اما پیش از آن که به خصوصیات اسپری زنانه خوشبو و ماندگار بپردازیم، بهتر است با برخی نکات که در هنگام استفاده از بادی اسپلش باید به آن‌ها توجه کنید، آشنا باشید. این نکات عبارتند از:

 • همواره باید پس از حمام، انواع بادی اسپلش‌ها را استفاده کنید.
 • اگر دارای پوست خشک هستید، توصیه می‌کنیم ابتدا لوسیون بدن بزنید و سپس این محصولات را به بدن خود اسپری کنید.
 • در صورت داشتن پوست حساس بهتر است از محصولات فاقد الکل استفاده کنید. پیشنهاد ما برای آن دسته از دوستانی که پوست حساس دارند، استفاده از بادی اسپلش زنانه مای مدل Hebe با خاصیت ضد حساسیت می‌باشد.
 • بادی اسپلش‌ها را از فاصله 20 سانتی به پوست خود و بر روی نقاطی از بدنتان که دارای نبض هستند استفاده کنید.

اسپری زنانه خوشبو و ماندگار چه خصوصیاتی دارد؟

یک اسپری خوشبو کننده خوشبو و ماندگار می‌تواند علاوه بر ایجاد رایحه خوب در بدن، خاصیت ضد تعریق نیز داشته باشد. به این صورت که این محصول با جلوگیری از رشد باکتری‌ها در پوست باعث خوشبو ماندن آن می‌شود. همچنین بهترین اسپری ‌های خوشبو کننده زنانه ، خصوصیات خاص و منحصر به فرد دیگری نیز دارند.

سایر خصوصیات بهترین اسپری های خوشبو کننده زنانه عبارتند از:

 • پخش بو و خط بوی مناسب
 • داشتن ماندگاری بالا نسبت به بادی اسپلش‌ها
 • استفاده از عصاره ی عطر قوی
 • بسته بندی‌های زیبا
 • ماندگاری بالا

بهترین زمان استفاده از اسپری‌ های خوشبو کننده زنانه

بهترین موقع برای استفاده از اسپری‌های خوشبو کننده زمانی است که از حمام آمده‌اید و بدن شما تمیز است. چرا که تنها در این صورت، شما عزیزان می‌توانید به بالاترین میزان ماندگاری این محصولات دست پیدا کنید. در غیر این صورت حتی اگر بهترین اسپری ‌های خوشبو کننده زنانه را نیز در اختیار داشته باشید نمی‌توانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

برای استفاده از اسپری‌های خوشبو کننده باید:

 1. قبل از استفاده، بطری آن را به خوبی تکان دهید.
 2. سپس خوشبو کننده را با فاصله 15 سانتی متری از ناحیه تمیز و خشک زیربغل نگه داشته، اسپری کنید.
 3. کمی صبر کنید تا کاملاً خشک شود و بعد لباستان را بپوشید.

مقایسه اسپری خوش بو کننده بدن و بادی اسپلش

شاید هنوز هم انتخاب میان اسپری‌های خوشبو کننده بدن و انواع بادی اسپلش برای شما سخت و دشوار باشد، به همین دلیل در این قسمت به مقایسه اجمالی اسپری خوشبو کننده و بادی اسپلش پرداخته‌ایم. به امید آنکه شما عزیزان بتوانید برای تهیه بهترین گزینه، با خیالی آسوده‌تر انتخاب کنید.

ترکیبات این دو محصول

ترکیبات مورد استفاده بادی اسپلش‌ها بیشتر بر پایه آب و عصاره‌های گیاهی می‌باشد. اما اسپری‌های خوشبو کننده عمدتاً دارای اسانس زیاد و الکل بیشتر هستند.

غلظت محلول آن‌ها

غلظت بادی اسپلش‌ها معمولا پایین‌تر از اسپری‌های خوشبو کننده می‌باشد.

مدت زمان ماندگاری

همانطور که گفته شد بادی اسپلش‌ها به دلیل کمتر بودن غلظت و اسانس، ماندگاری کمتری نسبت به اسپری‌های خوشبو کننده بدن دارد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :