تحریریه چی بپوشم در
18,173

لیست کامل انواع عطر با بوی زردآلو (10 ادکلن میوه ای خاص)

لیست کامل انواع عطر با بوی زردآلو (10 ادکلن میوه ای خاص)

عطر جیمی چو ایلیست فلاور، ادکلن جگوار مشکی، لانوین اکلت د ارپج مون اکلت و بسیاری از عطرهای میوه ای دیگر رایحه ای دل انگیز از رقص نت ها در محیط به وجود می آورند. عطرهایی با رایحه میوه همیشه طرفداران زیادی دارند، چون بوی دل انگیزی از خود ساطع می کنند.

در بین انواع عطرهای میوه ای، خوشبوکننده هایی بر پایه زردآلو توانسته اند گوی سبقت را از لحاظ محبوبیت نسبت به سایرین بربایند. عطرهایی چون دیزل لاوردوز رد کیس از این دسته اند. اگر شما جزء طرفداران این گروه از عطرها هستید، آیا بهترین عطر با بوی زردآلو را می شناسید؟

معرفی بهترین عطر با رایحه زردآلو

انواع عطرها بر پایه اسانس های میوه ای مثل عطر تام فورد لاست چری (tom ford lost cherry)یا ادکلن هایی بر پایه زردآلو در فروشگاه های تخصصی عرضه عطر و ادکلن به فروش می رسند؛ بنابراین شما می توانید با خیال راحت به این فروشگاه ها بروید و ادکلنی خوشبو را تهیه کنید. عطرها با بوی زردآلو عبارت هستند از:

1. محبوب ترین عطر با بوی زرد آلو، دیور هیپنوتیک پویزن

دیور هیپنوتیک پویزن یکی از بهترین عطرهای میوه ای با گروه بویایی شرقی وانیلی است که توسط آنیک مناردو طراحی شد. البته عطرهایی بر پایه زردآلو کاملا سلیقه ای هستند. همانطور که برخی به عطر تلخ زنانه، برخی به عطرهای شیرین و برخی به خوشبوکننده هایی با طبع سرد یا گرم علاقه دارند، بسیاری شیفته ادکلن هایی با اسانس زردآلو می شوند.

دیور هیپنوتیک با طبع گرم خود در کشور فرانسه توانست محبوبیت زیادی به دست بیاورد و همچنان جزء محبوبترین خوشبوکننده های دنیا شناخته می شود. دیور هیپنوتیک پویزن یک عطر زنانه است و فقط خانم ها امکان استفاده از آن را دارند.

نت های ابتدایی: نارگیل ، آلو ، زردآلو

نت های میانی: اقاقیای برزیلی ، رز ، یاس، گل برف ، زیره، گل مریم

نت های پایانی: مشک ، وانیل ، چوب صندل سفید ، بادام

2. دیزل لاوردوز رد کیس (دیسل لاوردز ردکیس) قرمز

اگر به دنبال عطری میوه ای با گروه بویایی شرقی وانیلی می گردید، ما دیزل لاوردوز رد کیس (دیسل لاوردز ردکیس) قرمز را پیشنهاد می دهیم که با طبع گرم در سال 2015 تولید و روانه بازار شد. این محصول ساخت ایتالیا و زنانه است و با نت های فوق العاده اش قطعا نظرتان را به خود جلب می کند.

نت های ابتدایی: ترنج، سیب، انگور فرنگی سیاه، قند

نت های میانی: شکوفه پرتقال، کاکائو، زردآلو، فندق

نت های پایانی: کهربا، نعناع هندی

3. لانوین اکلت د ارپج مون اکلت

برند لانوین محصولی به نام اکلت د ارپج مون اکلت را در سال 2022 تولید کرد که هم اکنون بسیاری از مردم تمایل به استفاده از این خوشبوکننده دارند. سازنده این عطر مکنزی ریلی است. لانوین اکلت د ارپج مون اکلت با گروه بویایی گلی میوه ای برای خانم هایی پیشنهاد می شود که به دنبال رایحه ای مناسب جهت تکمیل استایلشان می گردند.

نت های ابتدایی: ترنج، آلوئه ورا

نت های میانی: رز، یاس، زردآلو

نت های پایانی: مشک، چوب صندل سفید

4. جیمی چو ایلیسیت فلاور

جیمی چو ایلیست فلاور از جمله عطرهایی با گروه بویای گلی چوبی و مشکی است که به دلیل طبع خنک امکان استفاده از آن را فقط برای روزهای بهاری و تابستانی دارید. این خوشبوکننده در سال 2016 در کشور انگلستان برای بانوان تولید شد و هم اکنون بسیاری از خانم ها به استفاده از آن تمایل دارند.

نت های ابتدایی: نارنگی ماندارین، زردآلو

نت های میانی: رز، یاس، شکوفه گریپ فروت

نت های پایانی: مشک، چوب صندل سفید، چوب کشمیر

5. لانکوم ترزور (ترسر)، ادکلن زردآلویی پر طرفدار

صوفی گروجیسمن محصولی به نام تروزر را برای برند لانکوم با اسانس زردآلو تولید کرد که هم اکنون بعد از گذشت چند دهه از تولید آن همچنان توانسته در صدر محبوبترین خوشبوکننده ها بدرخشد. این عطر در سال 1990 تولید شد و با گروه بویایی شرقی گلی و طبع گرم خود توانست تبدیل به انتخاب اول بسیاری از خانم ها شود.

نت های ابتدایی: ترنج ، رز، گل برف ، هلو، آناناس، یاس بنفش، شکوفه زردآلو

نت های میانی: رز، زنبق، یاس، گل آفتاب پرست

نت های پایانی: مشک، کهربا، وانیل، چوب صندل سفید ، هلو، زردآلو

6. میس دیور بلومینگ بوکت (کریستین دیور میس دیور بلومینگ بوکه)

فرانسوا داماشی عطار معروفی است که میس دیور بلومینگ بوکت را برای برند دیور در کشور فرانسه در سال 2014 تولید کرد. این محصول با طبع خنک و گروه بویایی رایحه های گلی می تواند گزینه ای مناسب برای استفاده در روزهای بهاری و تابستانی باشد.

نت های ابتدایی: نارنگی ماندارین

نت های میانی: رز، گل صدتومانی، هلو، زردآلو

نت های پایانی: مشک

7. ویکتوریا سکرت لاو ادو پارفیوم

لاو ادو پارفیوم یکی از عطرهای معروف در کشور ایران است که توسط برند ویکتوریا سکرت در سال 2017 تولید شد. این خوشبوکننده می تواند مکمل استایل بسیاری از خانم ها در هر مهمانی شود.

نت های ابتدایی: سرو کوهی

نت های میانی: زردآلو، شکوفه زردآلو

نت های پایانی: گل پنبه

8. آمواج جورنی زنانه (آمواژ ژورنی)

برند آمواج از جمله معروفترین برندهای عمانی در زمینه تولید عطر و ادکلن است که توانسته با تولید عطر جورنی نیاز بسیاری از علاقه مند به خوشبوکننده هایی با اسانس زردآلو را از بین ببرد. بسیاری از خانم ها برای تکمیل استایل های مختلفشان از عطر جورنی استفاده می کنند.

نت های ابتدایی: یاس، هل، جوز، گل اوسمانتوس، زردآلو

نت های میانی: سدر، گل ابریشم، یاس، عسل

نت های پایانی: مشک، وانیل، تنباکو، زعفران، گیاه ناگارموتا

9. هوگو بوس فمه (هوگو باس فم زنانه)

هوگو بوس فمه (هوگو باس فم زنانه) با گروه بویایی گلی میوه ای تولید شد و به دلیل طبع خنک فقط مناسب استفاده در روزهای بهاری و تابستانی است. این خوشبوکننده می تواند استایلی جذاب را برای خانم ها به ارمغان بیاورد، مشروط به اینکه مقدار مناسبی از آن را استفاده کنند.

نت های ابتدایی: نارنگی ماندارین، فریزیا، انگور فرنگی سیاه

نت های میانی: رز، یاس، گل سوسن

نت های پایانی: کهربا، زردآلو، درخت لیمو ترش

10. دیور دلچه (دولچه) ویتا

پیر بوردن و موریس روجر محصولی را برای برند دیور با نام دلچه ویتا تولید کردند که این محصول توانست در سایر کشورهای جهان نیاز طرفداران خود را پاسخ دهد. این خوشبوکننده با گروه بویایی شرقی چوبی در سال 1994 در کشور فرانسه تولید شد. هم اکنون با گذشت سال ها دیور دولچه ویتا طرفداران خاص خود را دارد.

نت های ابتدایی: ترنج ، رز، گریپ فروت، هل، گل سوسن، هلو

نت های میانی: اقاقیای برزیلی، دارچین، گل آفتاب پرست، مگنولیا، گل سوسن، زردآلو

نت های پایانی: وانیل، سدر، چوب صندل سفید، نارگیل

عطر با بوی زردآلو، ارمغان آور رایحه ای دل انگیز

عطر با رایحه زردآلو یکی از بهترین خوشبوکننده ها بر پایه میوه است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. بسیاری از تولیدکننده های عطر و ادکلن با اطلاع از این موضوع سعی کرده اند تا محصولی مناسب را تولید و روانه بازار کنند.

هم اکنون شما می توانید عطرهایی بر پایه زردآلو را به صورت اینترنتی یا حضوری از مراکز عرضه خوشبوکننده های اصل خریداری کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ادکلن ها و ویژگی های آنها می توانید با کارشناسان حرفه ای مراکزی چون عطر راینو تماس بگیرید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :