این بازیگر مشهور، زیباترین «مادر» ترکیه است؛ کمد لباس شیک برگزار کورل

ترک‌ها هنرپیشه و مدل‌های زیبارو کم ندارند. بسیاری از افراد حاضر در صنعت تفریح، سینما و سرگرمی در این کشور از ظاهری جذاب برخوردار هستند. چرا گفتیم صنعت؟ چون واقعیت این است که فیلم‌سازی و سریال‌سازی در کشور ترکیه بیشتر حالت یک بازار تجاری دارد تا منبع مولدی از آثار هنری. در هر حال، قصد نقدکردن سناریوها و داستان‌های آثار ترک را نداریم و فقط می‌خواهیم درباره یکی از بازیگران و مدل‌های خوش‌سیمای این کشور یعنی برگزار کورل صحبت کنیم. او با چهره‌ای زیبا و معصوم و اندامی موزون و جذاب از چهره‌های شاخصی است که مروری بر استایلش برای دوستداران مدوفشن الهام‌بخش است. با ما همراه هستید؟

استایل برگزار کورل

اسپرت‌پوش

استایل برگزار کورل

برگزار کورل شیفته استایل‌های راحت و اسپرت است. در بیشتر مواقع، او را با لباس‌هایی اسپرت می‌بینیم. کسانی که در زمینه مدوفشن فعالیت می‌کنند، معمولا در اوقاتی که به کار حرفه‌ای مشغول نیستند، ترجیح می‌دهند که به سراغ لباس‌های ساده‌تر بروند. شاید دلیل علاقه‌مندی برگزار کورل به استایل اسپرت و غیررسمی در بیشتر مواقع هم همین باشد. او از عینک‌های دودی ساده و اسپرت استفاده می‌کند، کت‌ها و سوئیشرت‌های ورزشی می‌پوشد و به نظر می‌رسد که از سبک‌وسیاق ساده‌پوشی لذت می‌برد. او برای انتخاب هر مدل دیگری از استایل هم مشکلی ندارد اما ظاهراً طرفدار رهایی و سادگی استایل‌های غیررسمی است.

ساده و بی‌پیرایه

استایل برگزار کورل

پیش‌تر هم اشاره کردیم که برگزار کورل از آن هنرپیشه‌هایی است که در بیشتر مواقع با استایل ساده و اسپرت دیده می‌شود. او اهل استایل‌هایی پرزرق و برق نیست و انگار آن‌قدر روی صحنه مد و دنیای تصویر، توجه‌ها را به خود جلب کرده که دیگر نیازی ندارد با تیپ و ظاهرش، دوربین‌ها و مخاطبان را به سمت خود بکشاند. او در بسیاری از مواقع ساده و بی‌پیرایه ظاهر می‌شود. البته این را هم بگوییم که سیمای زیبا و جذاب این هنرپیشه معروف، آن‌قدر قابل‌اعتنا هست که در بسیاری از موارد و با انتخاب‌های ساده استایل لباس و آرایش، چشم‌گیرتر و جذاب می‌شود. در تصویر بالا، کورل را با پیراهنی ساده و اسپرت می‌بینیم که با یک جفت بوت بلند ست شده است. این ترکیب بسیار زیبا و مناسب به نظر می‌رسد. از آنجایی که کورل پاهای کشیده و قد بلندی هم دارد، انتخاب چنین بوت‌هایی برایش فکر خوبی است.

علاقه به موهای کوتاه

استایل برگزار کورل

برگزار کورل چهره‌ای متناسب با استایل‌های مو و آرایش متنوع دارد. او تقریبا با تمام مدل‌های آرایشی و مو همچنان زیبا می‌ماند. برای همین هم هست که جسارت زیادی در کوتاه‌کردن موها دارد. موهای تاب‌دار و مجعد او در تصویر بالا را ببینید. به طوری کلی، کوتاه‌کردن مو در بسیاری از مواقع، حرکتی جسورانه و متفاوت از سوی زنانی است که به در هم‌شکستن کلیشه‌ها علاقه دارند. البته سال‌ها است که در کلیشه‌های تبلیغاتی رایج که سعی بر ارائه استانداردهای زیبایی دارند، خبری از لزوم بلندبودن مو برای زنان دیده نمی‌شود. بااین‌حال، موهای کوتاه زنانه تاحد زیادی همچنان نشانه‌ای از یک انتخاب پیشرو و آوانگار است. برگزار کورل هم چنین شخصیتی را از نظر مدوفشن ارائه می‌کند. شخصیت پوششی او نشان‌گر فردی آزاد است که به راحتی عشق و علاقه زیادی می‌ورزد. لباس این هنرپیشه معروف ترکی در تصویر بالا بسیار خوش‌دوخت است و مدل مناسبی دارد. هر لباس زمانی می‌تواند مناسب هر فرد باشد که ضمن دوخت خوب و هماهنگی با اندام فرد، از نظر روحیه و سلیقه هم با او جور دربیاید. برگزار معمولا به سراغ لباس‌هایی می‌رود که از نظر شخصیتی هم با استایل ساده‌دوست و اسپرت‌پسند او در هماهنگی هستند.

توجه به ترندها

استایل برگزار کورل

کورل مدل و هنرپیشه جذاب ترکی است که از ترندهای روز هم پیروی می‌کند. او که بیشتر با استایل‌های اسپرت دیده می‌شود، به آنچه در دنیای مد جاری است، آگاهی دارد. کورل که با برندهای مختلف همکاری می‌کند، طبیعتا در جریان ترندها هم قرار دارد و به آنها علاقه نشان می‌دهد. در تصویر بالا، استایلی از برگزار را در لباس‌هایی زمستانی می‌بینید که این سال‌ها بسیار محبوب شده‌اند. کتانی‌های ورزشی حجیم در همراهی با شلوار جین راسته و ستِ پالتو با هودی که کلاهش از یقه لباس بیرون زده هم از جمله ترندهای روز هستند. این استایل زیبا در عین حال که ساده است، بسیار به‌روز و دیدنی هم به نظر می‌رسد. برگزار کورل همیشه در تدارک‌دیدن چنین استایل‌هایی موفق است. او از آن افرادی است که خیلی بی‌دردسر و حتی با پوشیدن ساده‌ترین استایل‌ها هم جذاب و زیبا می‌شوند.

سلیقه مینیمال

استایل برگزار کورل

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

برگزار از استایل‌های مینیمال هم به‌خوبی استقبال می‌کند. منظور از چنین استایل‌هایی چیست؟ پیروی از سبک کلاسیک و اجرای ایده‌های آن در قالبی نو و تازه را مینیمالیسم می‌گویند. کورل هم در تیپ‌های خود از رنگ‌ها و مدل‌های کلاسیکی بهره می‌برد که خلاقانه و بسیار ساده طراحی و دوخته می‌شوند. در استایلی که در تصویر بالا می‌بینید، برگزار با پیراهن بسیار خوش‌دوختی ظاهر شده که اگرچه مدل و به ویژه کمربندش را وام‌دار طرح‌های کلاسیک است اما با انتخابی خاص و به‌روز در دسته استایل‌های مینیمال قرار گرفته است. کورل اندام موزونی دارد و در بیشتر مواقع از کمربندهای پهن برای لباس‌هایش استفاده می‌کند. این کمربندها می‌توانند باریکی کمر او را بیشتر به رخ بکشند و استایلش را زیباتر کنند.

ترکیب رنگ‌های جذاب

استایل برگزار کورل

از آنجا که برگزار طرفدار سادگی است، به‌جای استفاده از مدل‌های عجیب‌وغریب یا تیپ‌هایی که دوخت و مدل خاصی دارند، به شکل و شیوه دیگری جلب‌ توجه می‌کند. او معمولا از ترکیب رنگ‌های زیبایی بهره می‌برد که خیلی ساده باعث خاص‌شدن استایل او می‌شوند. برای مثال، به تصویر بالا نگاه کنید و استفاده او از لگینگ سفید و پیراهنی صورتی را ببینید. این پیراهن زیبا و نیمه‌اسپرت در همراهی با جوراب‌ شلواری سفید بسیار زیبا و چشم‌نواز شده است. او در این استایل هم از کمربند استفاده کرده است و مانند همیشه، قوس و انحنای زیبای کمرش را جلوه‌گر کرده است.

در آخر

برگزار کورل از هنرپیشه‌های جذاب و زیبای ترکی است که در زمینه مدلینگ هم فعالیت می‌کند. او از آن افرادی است که به واسطه زندگی خصوصی‌اش هم زیاد زیر نگاه دوربین خبرنگاران و مخاطبان قرار دارد. با این حال، اهل پیرایه و تجملات نیست. در بیشتر مواقع، کورل را با استایل‌هایی اسپرت و ساده می‌بینیم. از میان استایل‌های این هنرپیشه و ویژگي‌های شاخص تیپ و ظاهرش، چه چیزی را بیشتر می‌پسندید؟ از استایل برگزار کورل خوشتان می‌آید؟

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :