مریم فخری در
758

تصاویر جدید از وضعیت وخیم مدل مشهور، قلبمان را به درد آورد؛ لطفا زود خوب شو خانم حدید!

تصاویر جدید از وضعیت وخیم مدل مشهور، قلبمان را به درد آورد؛ لطفا زود خوب شو خانم حدید!

بلا حدید، سوپر مدل ۲۶ ساله فلسطینی‌الاصل که در آمریکا فعالیت می‌کند و با برندهای مطرح و بزرگی همکاری کرده است، تصاویری از وضعیت وخیم سلامتی‌اش را به اشتراک گذاشت.

single_content ad banner

بیماری بلا حدید

بلا که یکی از غایبان بزرگ مت گالا ۲۰۲۳ بود، این روزها با انتشار تصاویری از دوران بیماری‌اش، این حدسیات را به وجود آورده که به خاطر وضعیت وخیم سلامتی در این مراسم بزرگ حضور نیافته است.

بیماری بلا حدید

بلا حدید که به بیماری لایم مبتلا شده است و همین امر دلیل غیبت ۴ ماهه‌اش بوده، نوشت :«اینکه هر روز بیماریم شدیدتر می‌شد و من همزمان قصد داشتم خودم، خانواده‌م و اطرافیانم رو سربلند کنم، فشار خیلی زیادی بهم تحمیل کرد. من الان کاملا خوب شدم و جای نگرانی نیست و اگر همه این ماجراها باید اتفاق میفتاده تا من به جایی که الان هستم برسم، قطعا هیچ‌کدوم از جزئیاتش رو تغییر نمی‌دادم چون این شرایط من رو به کسی که الان هستم تبدیل کرده.»

بیماری بلا حدید

او در ادامه نوشت :«این دنیا خیلی زیبا و عجیبه. اگه توی شرایط بدی قرار دارید، مطمئن باشید که اوضاع بهتر میشه و روزای خوب می‌رسند. من ۱۵ ساله که با این بیماری درگیرم و البته شدیدتر شدن علائم بیماریم در این ۴ ماه به من کمک کرد که توی مسیری قرار بگیرم که بتونم خود واقعیم باشم و به همه عشق بدم.»

بیماری بلا حدید

بلا از مادرش، تیم پزشکان، مدیر برنامه‌هایش و همچنین سگ خانگی‌اش که در تمام زمان‌ها کنارش بوده، تشکر کرده است. او اظهار کرده که هر وقت آماده باشد دوباره به صحنه مد و فشن برمی‌گردد و فعالیت‌هایش را از سر می‌گیرد ولی الان نمی‌داند چه موقع زمان آن فرا می‌رسد.

بیماری بلا حدید

بیماری لایم توسط نوعی باکتری به انسان منتقل میشه که اکثر کنه‌های موجود در آمریکای شمالی به اون آلوده هستند. یعنی ممکن است با یک پیاده‌روی ساده در جنگل هم به این بیماری مبتلا شد و الزامی در تماس با حیوان آلوده وجود ندارد. البته موش و آهو در چرخه انتقال این بیماری اهمیت دارند. اکثر آمریکایی‌ها به این بیماری مبتلا هستند و این بیماری ارتباطی با نگه‌داری از حیوانات خانگی ندارد.

بیماری بلا حدید

بیماری بلا حدید

در مراحل اولیه این بیماری، فرد دچار عارضه‌های پوستی و حالت سرماخوردگی می‌شود و سپس تب، سردرد، سفتی گردن و مشکلات قلبی را تجربه می‌کند. ممکن است بیمار پس از مدتی مشکلات مفصلی و عصبی نیز داشته باشد.

بیماری بلا حدیددیدگاه شما

س در تاریخ 09 آگوست 2023

من واقعا خیلی این بازیگرو دوست دارم مخصوصا نقش خیلی خوبی بازی کرده در فیلم خواهران و برادران آسیه خانمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :