بلوز و مانتوی آستین کلوش را چطور بپوشید؟

0

آستین‌های کلوش و لاله‌ای مدلی است که وارد دنیای مد شده‌اند و محبوبیت زیادی میان خانم‌ها پیدا کرده‌اند. این ترند را امروز می‌توانید در بلوزهای زنانه ببینید اما به زودی شاهد ظهور این آستین‌های گشاد و زیبا در مانتوها و لباس‌های دیگر نیز خواهیم بود. اما با داشتن چنین آستین‌هایی استایل لباس‌ها ممکن است تا اندازه‌ای دشوار شود. بلوز و مانتوی آستین کلوش را چطور بپوشید؟

آستین کلوش و لاله‌ای در لباس باعث می‌شود که بازوهای شما لاغرتر دیده شود و اگر بازوی چاقی دارید استفاده از این ترند به شما توصیه می‌شود البته برای افراد با بازوی لاغر نیز در این مورد محدودیتی وجود ندارد و آن‌ها هم می‌توانند از این لباس استفاده کنند.

شلوار مناسب

وقتی از بلوزهای آستین کلوش استفاده می‌کنید حجم بالاتنه بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و برای اینکه این حجم متعادل شود باید از شلوارهای راسته و فیت استفاده کنید به خصوص کمک گرفتن از کفش پاشنه بلند می‌تواند استایل شما را شیک و عالی کند. این حالت مشابه زمانی است که شلوار دمپا گشاد پوشیده‌اید و همراه آن باید از بلوز و مانتوی فیت استفاده کنید تا اندام شما متعادل شود.

بلوز و مانتوی آستین کلوش را چطور بپوشید؟

دامن مناسب

همراه با بلوز آسین کلوش می توانید از دامن‌های کوتاه و راسته استفاده کنید تا بالاتنه و پاین تنه متعادل شود. استفاده از بوت‌های ساق بلند هم در کنار این دامن می‌تواند استایلی ایده آل برای شما بسازد.

مانتوی مناسب

دقت کنید که برای مانتوهایی که آستین کلوش دارند حتما از پوشش مناسب در زیر آن مثل ساق استفاده کنید. اگر مانتو به اندازه کافی بلند باشد می‌توانید آن را با شلوار تنگ بپوشید. اما اگر از زیر مانتوی ساده بلوز با آستین کلوش پوشیده‌اید می‌توانید قسمت کلوش آستین‌ها را از زیر آستین بیرون بدهید و ظاهر شیک‌تری داشته باشید به خصوص اگر رنگ بلوز با یکی از اکسسوری‌های شما ست شود.

بلوز و مانتوی آستین کلوش را چطور بپوشید؟

مطالب مرتبط:

۱- اصول روی هم پوشیدن لباس‌ها

۲- بهترین لباس پاییزه کدام است؟

۳- سرمایی‌ها چگونه لباس بپوشند؟

۴- جدیدترین مدل مانتو زنانه شیک و مجلسی برای نوروز ۱۳۹۷

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :