نگار پورجواد در
69,227

بیش از 10 مدل مانتو از بهنوش طباطبایی که می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید

بیش از 10 مدل مانتو از بهنوش طباطبایی که می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید

خرید مانتو همواره یکی از سخت‌ترین خریدها برای خانم‌هاست و معمولاً برای آن وسواس زیادی به خرج می‌دهند، چرا که مانتو تا حد زیادی سبک استایل را مشخص می‌کند و تأثیر زیادی در خوش‌تیپی خانم‌ها دارد.

مانتوهای بهنوش طباطبایی

در این مطلب سعی کردیم این کار را برای شما عزیزان آسان‌تر کنیم به این شکل که بیش از 15 مدل مانتو از استایل‌های بهنوش طباطبایی، هنرپیشه شیک‌پوش و خوش‌سلیقه، را جمع‌آوری کرده‌ایم تا شما عزیزان با مشاهده این مدل‌ها و الگوگرفتن از آن‌ها خرید مانتو را برای خودتان راحت‌تر کنید. این بانوی زیبا و خوش‌پوش که بسیاری از اوقات منبع الهام برای تدارک استایل‌های ما قرار می‌گیرد، امروز ۴۳ ساله شد.

مانتوهای بهنوش طباطبایی

مانتو جلوباز بهنوش طباطبایی

مانتوهای بهنوش طباطبایی

در اینجا نمونه‌ای از مانتوهای جلوباز بهنوش طباطبایی عزیز را می‌بینیم که او در اکران فیلم ابلق و به‌تازگی پوشیده است. ترکیب رنگ‌های مسی، نقره‌ای و برنزی در این مانتو با مغزی‌دوزی‌های فیروزه‌ای، جلوه‌ای خاص به این مانتو بخشیده است.

توجه عمده در این مدل مانتو بر روی یقه آن متمرکز می‌شود؛ چرا که همان‌طور که می‌بینیم بخش زیادی از قسمت جلویی مانتو را یقه تشکیل داده است. دقت داشته باشید که با مانتوهایی که طرح‌های شلوغ دارند یا مانتوهای چندرنگ، شبیه به این مانتو، حتماً باید ترکیب‌های تک‌رنگ و ساده را ست کنید.

همین‌طور که خانم طباطبایی رنگ مشکی را برای شال، شلوار و کیف خود انتخاب کرده است. این مسئله علاوه بر اینکه از شلوغ‌شدن استایل شما جلوگیری می‌کند؛ باعث می‌شود مانتوی شما بیشتر خودنمایی کند.

این مدل مانتو را می‌توانید در مهمانی‌های رسمی و دورهمی‌های خاص بپوشید.

مانتوی چرم بهنوش طباطبایی با رنگ خاص

مانتوهای بهنوش طباطبایی

چرم همیشه جزو پارچه‌های لاکچری و شیک به‌حساب می‌آید و استایل‌های چرم واقعاً چشمگیر و جذاب هستند. مصداق عینی این مسئله نیز استایل خانم طباطبایی با مانتو چرم زردرنگ و جذابش است. همین‌طور که می‌بینیم در اینجا خانم طباطبایی یک مانتو پاییزه زردرنگ چرمی را با روسری مشکی و زرد و شال مشکی است کرده که ترکیب چشمگیر و جذابی را ایجاد کرده است.

این مدل مانتو برای رستوران، مهمانی و دیدارهای دوستانه در پاییز و اواخر زمستان بسیار شیک و مناسب است.

مانتو شومیزی طرح‌دار سفید

مانتوهای بهنوش طباطبایی

اما مانتوهای شیک و مجلسی برای همه‌جا مناسب نیستند و اگر شما نیز مانند خانم طباطبایی قصد سفر و گشت‌وگذارهای طولانی‌مدت را دارید باید به سراغ مانتوهای راحت و شومیزی بروید.

مانتو مجلسی مشکی بهنوش طباطبایی

مانتوهای بهنوش طباطبایی

خانم طباطبایی جزو هنرپیشه‌های شیک‌پوش و دوست‌داشتنی سینما هستند و استایل‌های ایشان معمولاً در عین شیک‌بودن بسیار موقر و دلنشین است. همین‌طور که در این عکس نیز می‌بینیم خانم طباطبایی یک مانتو مشکی با گل‌های سفید برجسته و شال همرنگ با گل‌های مانتو را انتخاب کرده‌اند. این مدل مانتو علاوه بر اینکه شیک و مجلسی جلوه می‌کند به دلیل آهار و فرمی که دارد، استایل شما را منظم و آراسته نیز نشان می‌دهد.

مانتو قرمز بهنوش طباطبایی، شیک و امروزی

مانتوهای بهنوش طباطبایی

اما اگر استایل‌های امروزی را می‌پسندید می‌توانید به سراغ مانتوهای مدل آزاد بروید. همین‌طور که در عکس می‌بینید در اینجا بهنوش طباطبایی مانتو قرمزرنگی با مدل آزاد و روسری ساتن قواره کوچکی را برای ست کردن با آن انتخاب کرده است.

این مدل مانتو برای خانم‌های جوان بسیار برازنده و زیباست چرا که در عین زیبایی بسیار شیک و منطبق با ترندهای مد و فشن است.

مانتوهایی با پارچه‌های ساده، آستین‌های گشاد و کوتاه و همچنین قدکوتاه، برای استایل‌های مهمانی  و مجلسی بسیار زیبا هستند. این مدل مانتو را می‌توانید با روسری یا شال طرح‌دار ست کنید.

بارانی شتری و بلند بهنوش طباطبایی

مانتوهای بهنوش طباطبایی

اگر برای استایل‌های پاییزی خود بارانی و مانتوهای بلند را ترجیح می‌دهید، توصیه می‌کنم حتماً یک بارانی شتری رنگ در کمد لباس‌هایتان داشته باشید. همان‌طور که در عکس نیز می‌بینید ترکیب بارانی شتری و شال و شلوار مشکی هارمونی جذابی را رقم می‌زند.

این رنگ با رنگ‌های کرم، مشکی و سفید به‌راحتی ست می‌شود و دستتان برای ست کردن انواع استایل‌ها با بارانی یا مانتو شتری رنگ باز است.

این مدل مانتو را می‌توانید با پارچه‌های مختلفی مثل میکرو، چرم یا شمعی تهیه کنید.

مانتو زمستانی بهنوش طباطبایی

مانتوهای بهنوش طباطبایی

مانتوهای طرح بافت؛ مانند جناغی با پیچازی نیز جزو مانتوهای شیک برای خانم‌ها به شمار می‌روند. در اینجا نیز خانم طباطبایی که مانتو با طرح بافت‌های نامنظم مشکی و سفید را انتخاب کرده که زیبایی آن با چین‌های دور آستین و جلوی کار تکمیل شده است. این مدل مانتو بیشتر مناسب خانم‌های جوانی است که طرف‌دار استایل‌های خانمانه هستند و برای استایل‌های کژوال و اسپرت مناسب نیست.

مانتو کتی سفید

مانتوهای بهنوش طباطبایی

در اینجا یکی از متفاوت‌ترین استایل‌های بهنوش طباطبایی عزیز را می‌بینیم. او که با سبک آرایش جدید در این عکس ظاهر شده است، مانتو کتی تمام سفید، شلوار سفید و شال مشکی را برای تیپ تینیجری خودش انتخاب کرده است. ست مانتو کتی و شلوارهای همرنگ چند سالی است که بین دختران و خانم‌های جوان طرف‌دارهای زیادی پیدا کرده است و خانم طباطبایی نیز به نظر از این ترند استقبال کرده است.

مانتو کتی را می‌توانید در اکثر استایل‌ها و با سبک‌های متفاوتی ست کنید.

مدل مانتو بهنوش طباطبایی در اکران فیلم زیر سقف دودی

مانتوهای بهنوش طباطبایی

یکی از استایل‌های دوست‌داشتنی بهنوش طباطبایی، ترکیب مانتو مازراتی آبی روشن با روسری ساتن کرم و آبی است. آستین‌های گل‌دار این مانتو بخش جذاب و دوست‌داشتنی آن هستند. البته این عکس مربوط به چند سال گذشته است و در حال حاضر این مدل مانتوها طرف‌داران کمتری دارند، اما اگر قصد خرید مانتو مجلسی یا مانتو مازراتی را دارید این نمونه می‌تواند به شما کمک کند.

مانتو و شلوار خال‌خالی و تینیجری طناز طباطبایی

مانتوهای بهنوش طباطبایی

این مدل مانتو بیشتر برای دختران جوان مناسب است و به نظر می‌رسد خانم طباطبایی با این انتخاب قصد داشته که استایلی شبیه دختران نوجوان داشته باشد. طرح‌های خال‌خالی نیز چند سالی است که بیشتر از فروشگاه‌ها به چشم می‌خورند و برای خانم‌هایی که طرف‌دار استایل‌های دخترانه هستند می‌تواند جذاب و دوست‌داشتنی باشد.

مانتوهای بهنوش طباطبایی

مدل مانتو هنری و شیک

مانتوهای بهنوش طباطبایی

محال است که طرف‌دار استایل‌های هنری باشید و عاشق این مانتوی خانم بهنوش طباطبایی نشوید. رنگ سبز این مانتو بسیار درباری و لاکچری جلوه می‌کند و جنس مخمل آن به زیبایی هرچه بیشتر این مانتو اضافه کرده است. مانتوهای مخمل معمولاً در استایل‌های مجلسی و شیک به کار برده می‌شوند و برای پوشش هر روزه یا محیط کار مناسب نیستند.

مختصری در مورد بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی هنرپیشه سینما و تلویزیون متولد اردیبهشت ماه سال 1360 است. (43 ساله) او که در دانشگاه مهندسی کامپیوتر و روان‌شناسی خوانده است، در ابتدای جوانی به بازیگری علاقه‌مند شد و در سال 77 اولین کارهای تلویزیونی خود را بازی کرد. او و مهدی پاکدل از سال 1389 و با بازی در یک فیلم سینمایی با هم آشنا شده و ازدواج کردند، اما بعد از 6 سال خبر جدایی آن‌ها در رسانه‌ها پخش شد.

بهنوش طباطبایی در فیلم‌های زیادی مثل سیانور، زیر سقف دودی، شانس، عشق، تصادف، غلامرضا تختی، رد خون و… بازی کرده است و به دلیل زیبایی و شیک‌پوشی‌اش خیلی زود طرف‌داران بسیاری پیدا کرد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

نادی در تاریخ 17 می 2024

بهنوش طباطبایی زنی باوقار ، زیبا و دوست داشتنیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :