المیرا فلاحیان در
10,392

این بازیگران ترک، زیباترین چشم‌ها را دارند

این بازیگران ترک، زیباترین چشم‌ها را دارند

بسیاری از افراد مشهور دنیا معمولا با چهره‌های زیبایشان شناخته می‌شوند. چشم‌ها معمولا تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره افراد دارند. در بسیاری از کشورهای دنیا، چشم‌های رنگ روشن به عنوان زیباترین چشم‌ها شناخته می‌شوند. در حالیکه همیشه اینطور نیست. آدری هپبورن به عنوان یکی از زیباترین بازیگران دنیاست که چشم‌های رنگ روشن ندارد اما با این حال همیشه فرم و زیبایی چشم‌هایش ستایش شده است. اگر از طرفداران سریال‌های ترکی باشید هم حتما دیده‌اید که بسیاری از بازیگران این کشور، چشم‌های رنگ روشن دارند. اما کم نیستند بازیگران ترکی که چشم‌های آن‌ها لزوما رنگ روشنی ندارد، اما بسیار زیبا هستند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا بازیگران زن ترکی را معرفی کنیم که زیباترین چشم‌ها را دارند. برخی از آن‌ها چشم رنگی هستند و برخی چشم‌های رنگ تیره دارند، اما همه آن‌ها زیبا به حساب می‌آیند.

زیباترین چشم‌های بازیگران ترک

مریم اوزرلی

زیباترین چشم‌های بازیگران ترک

فرقی ندارد که شما طرفدار سریال‌های ترکی باشید یا نه. به هر حال خرم سلطان مشهور سریال حریم سلطان را می‌شناسید یا حداقل تصویرش را قبلا دیده‌اید. این بازیگر از همان ابتدای ورودش به بازیگری بخاطر چشم‌‎های زیبایش ستایش شد. این بازیگر چشم آبی در ۱۲ اوت ۱۹۸۳ از پدری ترک به نام حسین و مادری آلمانی به نام اورزولا در کاسل آلمان زاده شده و نقطه قوت کارنامه او همان ایفای نقش خرم در سریال حریم سلطان است.

بیرجه آکالای

زیباترین چشم‌های بازیگران ترک

بدون شک بیرجه آکالای یکی از چشم درشت‌ترین بازیگران ترکیه‌ای به حساب می‌آید. رنگ چشم‌های این بازیگر معمولا ثابت نیست و بسته به نور اطراف تغییر می‌کند. فاصله زیاد بین چشم و ابروهای این بازیگر هم تاثیر بیشتری روی درشت‌تر دیده شدن چشم‌های این بازیگر دارد. این بازیگر 38 ساله با ایفای نقش حوا در سریال شمیم عشق بین ایرانیان شناخته شد و با بازی در نقش آصلی در سریال عشق سیاه و سفید، به محبوبیت چندین برابر در سراسر جهان رسید.

اسرا بیلگیچ

زیباترین چشم‌های بازیگران ترک

این شما و این زیباترین چشم‌های قهوه‌ای ترکیه! اسرا بیلگیچ بازیگر 29 ساله ترکیه‌ای است که با ایفای نقش در سریال قیام ارطغرل دیده شد و با ایفای نقش سیبل در سریال محبوب رامو، به محبوبیت جهانی رسید. او این روزها به عنوان یکی از زیباترین بازیگران ترکیه به حساب می‌آید.

سلین شکرجی

زیباترین چشم‌های بازیگران ترک

چشم‌های سلین شکرجی فرم بسیار جذابی دارند که چهره او را کاملا متفاوت از سایر بازیگران ترک می‌کنند. این بازیگر هم چشم‌های قهوه‌ای دارد و ثابت می‌کند که داشتن چشم‌های زیبا فقط به معنی داشتن چشم‌های رنگی نیست. سلین شکرجی در 1 ژوئن سال 1989 در ازمیر ترکیه متولد شد. پدر او عرب و مادرش آذربایجانی است. او با ایفای نقش در سریال عروس‌های فراری به شهرت زیادی رسید.

جمره بایسل

زیباترین چشم‌های بازیگران ترک

جوان‌ترین فرد این لیست، جمره بایسل 23 ساله است که این روزها به واسطه ایفای نقش فوق‌العاده و البته چشم‌های زیبای سبز رنگش به شهرت جهانی رسیده است. این بازیگر در سریال بازی بخت به خوبی دیده شد و توانست به محبوبیت برسد. او 3 و نیم میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد.

بنسو سورال

زیباترین چشم‌های بازیگران ترک

بنسو سورال بازیگر و مدل اهل ترکیه است که در ۲۳ مارس ۱۹۹۱ متولد شده و خواهر کوچکتر هانده سورال است. این دو خواهر هر دو چشم‌های بسیار زیبایی دارند. بنسو سورال چشم‌های سبز زیبایی دارد که تاثیر زیادی بر زیباتر شدن چهره این بازیگر داشته است. بنسو سورال با ایفای نقش در سریال دروغگوهای کوچک شیرین به شهرت رسید. ضمنا او در فیلم ایرانی مست عشق به کارگردانی حسن فتحی هم ایفای نقش کرده است.

آیچا آیشین توران

زیباترین چشم‌های بازیگران ترک

آیچا آیشین توران یکی از دیگر بازیگران چشم رنگی این لیست است که در سال‌های اخیر به محبوبیت بسیار زیادی رسیده است. این بازیگر هم چشم‌های آبی دارد و همین زیبایی چشم‌ها در شهرت او تاثیر زیادی داشته‌اند. این بازیگر 29 ساله با ایفای نقش در سریال مریم و زمهریر دیده شد و به شهرت رسید. محبوبیت اخیر او هم به واسطه ایفای نقشش در سریال داستان جزیره بوده است. بسیاری از طرفداران آیچا آیشین توران او را شبیه به میراندا کر، مدل مشهور می‌دانند.

از نظر شما زیباترین چشم‌ها میان بازیگران ترک را چه کسی دارد؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

امنه.م در تاریخ 23 اکتبر 2022

هانده ارچل زیبا ترین چشم ها روداره???

فاطمه در تاریخ 02 ژوئن 2023

افرا ساراچ اغلو هم صد درصد جزو این لیست هست،و چشمان بسیاز زیبایی داردارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :