تحریریه چی بپوشم در
865

یک کیف کار مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟ فقط خانم‌های کارمند و مستقل بخوانند!

یک کیف کار مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟ فقط خانم‌های کارمند و مستقل بخوانند!

اگر یک خانم کارمند باشید حتما شما هم مدام با این موضوع در حال جنگ هستید که چگونه تمامی وسایلتان را در یک کیف جمع کنید. ما ممکن است روزانه از ظرف غذا گرفته تا لوازم بهداشتی و غیره را با خود به محل کار ببریم و برگردانیم، اما چه کیفی بخریم که هم ظاهر جذابی داشته و شبیه ساک نباشد و هم ظرفیت مناسبی برای قرار دادن تمامی وسایل ما داشته باشد؟ در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های یک کیف کار مناسب برای خانم‌های کارمند را با شما در میان می‌گذاریم تا به هنگام خرید کیف کار، آن‌ها را رعایت کرده و سردرگم نشوید.

کیف خانم‌های کارمند

ظاهر هوشمندانه

1

اولین ویژگی‌ای که یک کیف کار مناسب برای خانمی کارمند باید داشته باشد ظاهر هوشمند است. منظور از ظاهری هوشمندانه هم زیبایی آن و هم طراحی آن به شکلی رسمی و جذاب است. در این میان بهترین انتخاب کیف‌های چرم هستند چراکه دوام بالایی داشته و دربرابر ناملایمات متفاوت مقاومت نشان می‌دهند.

اگر یک کیف کار طراحی هوشمندانه‌ای داشته باشد، در هر بخش آن جیب، زیپ و دکمه‌های کاربردی قرار می‌گیرد تا بتوان از آن نهایت استفاده را برد. این در حالی است که یک طراحی هوشمندانه در نظر داشته که تا حد امکان کیف کار را جمع‌وجور نشان دهد تا آن دست‌وپا گیر نباشد.

از طرفی دیگر باید در انتخاب رنگ نیز هوشیارانه رفتار کنیم. رنگ‌هایی مثل سورمه‌ای، مشکی، قهوه‌ای و زرشکی بهترین رنگ‌ها برای کیف کار مناسب خانم‌های کارمند هستند چراکه به راحتی با لباس‌هایی با رنگ‌های متفاوت ست می‌شوند و ست کردن آن‌ها با کفش‌هایی با همان رنگ و طرح نیز کار دشواری نیست.

تطبیق‌پذیر بودن

1

در هفته ممکن است چندین بار به جلسات مهم خارج از محل کار دعوت شوید، یا پس از تایم کاری با دوستان خود قرار داشته باشید، یا بخواهید به مرکز خرید و سینما بروید. در این میان کیف کار باید تطبیق‌پذیر باشد؛ این یعنی با انتخاب یک طرح، رنگ و کاربرد مناسب بتوانیم از آن هم برای محل کار و هم برای فضای خارج از کار استفاده کنیم. برای انتخاب یک کیف تطبیق‌پذیر باز هم بهتر است به سراغ کیف‌های چرمی و تا حد ممکن ساده بروید که طرح و رنگی کلاسیک دارند و جمع‌وجور به نظر می‌رسند.

سازماندهی شده

1

همانطور که برای یخچال و کمد دیوار از انواع نظم‌دهنده‌ها استفاده می‌کنیم تا همه چیز سر جای خودش قرار بگیرد، بهتر است به هنگام خرید یک کیف کار مناسب برای خانم‌های کارمند نیز به سراغ کیف‌های سازماندهی شده برویم. برای این منظور بهتر است کیف‌ها از چندین بخش تشکیل شده باشند که توسط جیب، زیپ و دکمه از یکدیگر جدا شده است.

ضمنا بهتر است کیف‌های شما حتما یک جیب بیرونی داشته باشد تا بتوانید ضروری‌ترین وسایلتان را داخلش قرار دهید. (مثل کارت مترو و کارت‌های بانکی). بنابراین وقتی برای خرید کیف کار رفتید، پس از بررسی ظاهر و تطبیق‌پذیری آن زیپ بزرگ آن را باز کرده و داخل آن را بررسی کنید. بهتر است کیف مورد نظر از سه بخش متفاوت تشکیل شده باشد که هر یک زیپ یا دکمه داخلی جدا از هم دارند.

داخل دو بخش کناری نیز بهتر است جیب‌هایی وجود داشته باشد تا بتوانیم وسایل جزئیمان را داخل آن قرار دهیم. فراموش نکنید که بهتر است خودتان نیز به هنگام چیدن لوازمتان داخل کیف، هر چیز را سر جای معینی قرار دهید تا جای آن را بدانید و لازم نباشد دقایقتان را صرف پیدا کردن لوازم مختلفتان کنید.

ظرفیت

1

وقتی برای انتخاب یک کیف کار مناسب برای خانم‌های کارمند می‌روید باید به این موضوع فکر کنید که دقیقا چه وسایلی را هرروز با خود می‌برید؟! ممکن است هرروزه با خود تبلت یا لپ تاپ حمل کنید، پس بهتر است کیف کاری بگیرید که طرفیت نگهداری آن را دارد.

اگر با خودتان ظرف غذا می‌برید، پیش از خرید کیف کار، ظرف مورد نظرتان را انتخاب کنید و ببینید که آیا کیف طرفیت مناسبی برای قرار دادن ظرف غذای شما دارد یا خیر! به هر حال یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کیف کار برای خانم‌ها ظرفیت آن است. پس ممکن است کیف کار کمی بزرگتر از کیف‌هایی باشد که همیشه از آن استفاده می‌کنیم و همراه مهمانی‌های ما هستند.

راحتی

1

وقتی برای خرید کیف کار مناسب خانم‌های کارمند می‌روید پس از در نظر گرفتن تمامی مواردی که تا کنون درباره آن صحبت شد، بهتر است راحتی آن را معیار بعدی قرار دهید. کیف را داخل دست بگیرید، روی دوش بیاندازید، وزن کلی آن پیش از قرار دادن لوازم شخصیتان را سبک و سنگین کنید.

بهتر است کیف‌ها به شکل کلی وزن کمی داشته باشند چراکه قرار است لوازم زیادی را در خود جای دهند و ما باید به فکر سلامت خود هم باشیم. پس از آن نیز بهتر است به این موضوع دقت کنید که با چه مدل بندی برای کیف کار راحت‌تر هستید؟ دوشی؟ دستی؟ کوله پشتی؟ وقتی این نکته را در نظر بگیرید قطعا انتخابتان راحت‌تر خواهد بود.

جزئیات

1

وقتی برای خرید کیف کار مناسب خانم‌های کارمند رفتید به جزئیات کیف دقت کنید. بهترین کیف کار از نظر جزئیات آن‌هایی است که درزها به وسیله دوخت محکم شده‌اند. زیپ‌ها را چک کنید و مطمئن شوید که اگر وسایلتان را داخل آن قرار دهید به راحتی باز و بسته می‌شود یا نه. به دسته کیف و نوع دوخت یا قلاب آن دقت کنید و مطمئن شوید که برای تحمل کردن وزنی نسبتا سنگین آماده هستند. در نهایت بهتر از به بخش انتهایی کیف (کف کیف) دقت کنید و کیف‌هایی بخرید که پایه‌ها یا میخ‌های کوچکی دارند. مسلما در طول روز کاری مجبور هستید کیف خود را روی میز یا توی کمد قرار دهید که شرایط مساعدی نداشته باشد و به مرور کف کیف شما زخمی شود، این پایه‌ها از این مساله جلوگیری خواهد کرد.

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :