نیلوفر شهدوست در
6,019

خیلی‌ها معتقدند او، خوشپوش‌ترین بازیگر ترک است؛ نظر شما چیست؟

خیلی‌ها معتقدند او، خوشپوش‌ترین بازیگر ترک است؛ نظر شما چیست؟

از سریال‌های ترکی خوشتان می‌آید؟ اگر پیگیر دنیای این مجموعه‌ها باشید، حتما متوجه شده‌اید که در سال‌های اخیر با ارتقای سطح کیفی همراه بوده‌اند. استفاده از تعداد زیادی ستاره خوش‌چهره و جوان هم در موفقیت و به‌روزرسانی سینما و سریال‌های ترکیه بی‌اثر نبوده است. یکی از هنرپیشه‌های معروف و محبوب ترکیه هم آیچا آیشین توران است. او با صورتی زیبا، بازی‌های عمیق و حسی و البته استایل‌های خوبش توانسته جایگاه خوبی در دنیای آثار ترکی پیدا کند. در این مقاله، نگاهی به استایل‌های او خواهیم داشت. با ما همراهی کنید.

single_content ad banner

استایل آیچا آیشین توران

دنبال‌کننده ترندهای روز

استایل آیچا آیشین توران

آیچا استایل به‌روزی دارد. او طرفدار ترندهای روز است و از آنجا که اندام موزون و بسیار متناسبی دارد، انتخاب از میان گزینه‌های مختلف کار سختی برایش نیست. او به دنیای مدوفشن بی‌توجه نیست و اینکه مدام با برندها همکاری دارد و روی جلد نشریات مختلف قرار می‌گیرد هم عاملی است که نگاهش به دنیای استایل را حرفه‌ای و به‌روز نگه می‌دارد. در تصویر بالا، او را با کت و شلوار گشاد و اورسایزی (oversize) می‌‌بینید که با کتانی سفید ست شده‌اند. این ترکیب بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است. کت‌وشلوارها می‌توانند برای استایل‌های اسپرت و نیمه‌رسمی هم انتخاب‌های مناسبی باشند. راحت‌بودن آنها و مدل‌های متنوعی که دارند از دلایل کاربردی‌بودنشان برای انواع استایل است. تقریبا با هر مدل از اندام می‌توانید کت‌وشلواری مناسب پیدا کنید. باید ببینید که دوخت و مدل لباس چطور می‌تواند به متعادل‌شدن استایلتان کمک بیشتری کند.

انتخاب لباس‌های مناسب اندام

استایل آیچا آیشین توران

اگر می‌خواهید خوش‌پوش باشید و شیک جلوه کنید، باید اصل مهمی را در نظر بگیرید. چه اصلی؟ همیشه لباس‌هایی انتخاب کنید که با اندامتان در تناسب زیادی هستند. چنین لباس‌هایی می‌توانند شما را موزون و متناسب نشان بدهند. در نتیجه، برای اینکه زیباتر شوید حتما به مدل لباس‌ها و تناسبشان با اندامتان دقت داشته باشید. اینکه از لباس و مدلش خوشتان می‌آید، کافی نیست. باید ببینید که مدل و طرح آن روی تنتان به‌خوبی می‌نشیند یا خیر. در این صورت است که جلوه استایلتان بیشتر می‌شود. آیچا همیشه لباس‌هایی می‌پوشد که اندامش را بهتر نشان می‌دهند. او گردن متناسبی دارد و بالاتنه‌اش چهارشانه و موزون است. همین موضوع، باعث می‌شود که به‌دنبال لباس‌هایی با برش‌های مشخص و دارای سرشانه برود. موزون‌بودن اندام و وجود انحناهای جذاب در بخش کمر هم از دلایلی است که لباس‌هایی با برش در ناحیه کمر برای او مناسب و زیبا جلوه می‌کنند. در تصویر بالا هم او را با یکی از استایل‌های موزون و متناسبش می‌بینید. این طرح لباس روی تن او به‌خوبی نشسته است. استایل آرایش صورت و موهایش هم که مثل همیشه آراسته و ملایم است. استفاده از اکسسوری‌هایی مانند گوشواره‌های بلند و پرزرق‌وبرق هم امتیاز استایل را بالا برده است.

علاقه به رنگ سفید

استایل آیچا آیشین توران

یکی از ویژگی‌های شاخص استایل آیچا آیشین تمایلش به استفاده از رنگ سفید است. این رنگ هم شیک و مناسب موقعیت‌های مختلف است و هم باعث می‌شود که آراسته‌تر به‌نظر برسید. آیچا پوست خوش‌رنگی دارد و دستش در استفاده از رنگ‌های مختلف کاملا باز است. با این حال، به بعضی از رنگ‌ها مانند سفید تعلق‌خاطر بیشتری دارد. در تصویر بالا هم او را در استایلی سفید می‌بینید که متناسب با اندامش است و با رنگ تمیز و آراسته‌اش باعث حضور چشم‌گیر این بازیگر شده است. هرگاه که در انتخاب رنگی مناسب دچار شک و تردید شدید، بهتر است که به‌سراغ انتخاب رنگ سفید یا مشکی برای استایل بروید. این رنگ‌ها همیشه مناسب‌اند و با پوست بیشتر افراد در هماهنگی‌اند.

آرایش ساده و طبیعی

استایل آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران از هنرپیشه‌های زیباروی ترکیه است. صورت او به آرایش زیادی نیاز ندارد و خودش هم با در نظرگرفتن این موضوع، اهل آرایش زیاد و غلیظ نیست. در بیشتر مواقع، او را با آرایشی ملایم می‌بینیم. او برای استایل موها هم به‌سراغ مدل‌های عجیب‌وغریب نمی‌رود. سادگی و طبیعی‌بودن دو ویژگی‌ مهم و شاخصی است که در استایل آرایشی مو و صورت آیچا دیده می‌شود.

استفاده از ترکیب رنگ‌های مناسب

استایل آیچا آیشین توران

بسیاری از افراد حاضر در دنیای شهرت و به‌ویژه هنرپیشه‌های ترکی به‌دنبال جلب‌توجه با انتخاب رنگ‌های خاص یا مدل‌های لباس عجیب‌وغریب هستند. آیچا چنین انتخاب‌هایی ندارد. او به زیبایی و توازن سادگی اعتقاد دارد. برای همین است که در بیشتر مواقع، او را با لباس‌هایی می‌بینیم که مدلی ساده دارند اما خوش‌دوخت و زیبا روی تنش می‌نشینند. از سوی دیگر او در ست‌کردن رنگ‌ها هم آنچنان آوانگارد و پیشرو عمل نمی‌کند و بیشتر رنگ‌هایی را در استایلش کنار هم می‌نشاند که ترکیب‌های متوازن و چشم‌نوازی ایجاد می‌کنند. در تصویر بالا، یکی از استایل‌های زیبا این هنرپیشه را می‌بینید که با رنگ‌هایی ساده و زیبا دیدنی شده است.

استفاده از رنگ‌های طیف آبی و سبز

استایل آیچا آیشین توران

افرادی که چشم‌هایی به رنگ آبی و سبز دارند، معمولا از رنگ‌هایی در همین طیف برای استایلشان استفاده می‌کنند. چنین رنگ‌هایی باعث می‌شود که سایه خوش‌رنگی از لباس با رنگ چشم هماهنگ شود و زیباتر جلوه کنند. آیچا آیشین هم در انتخاب رنگ برای استایل‌هایش به‌سراغ رنگ‌های سبز و آبی می‌رود. باید بگوییم که چنین کاری بسیار هوشمندانه و درست است.

انتخاب کت و شلوارهای خوش‌دوخت

استایل آیچا آیشین توران

کت و شلوارها همیشه از لباس‌های محبوب در دنیای مدوفشن بوده‌اند. در سال‌های اخیر هم شهرت و محبوبیت آنها بیشتر از گذشته شده است. آیچا آیشین هم از این مدل لباس استقبال می‌کند و بارها با کت‌وشلوارهایی خوش‌دوخت و خوش‌رنگ دیده شده است. یکی از جذابیت‌های کت‌وشلوارها این است که با اندام‌ها و استایل‌های مختلفی در هماهنگی‌اند. هم کت‌وشلوارهایی برای موقعیت‌های رسمی وجود دارد و هم مواردی برای شرکت در مراسمی غیررسمی و تدارک‌دیدن تیپ‌های اسپرت. آیچا در تصویر بالا، کت‌وشلواری خوش‌دوخت به‌تن دارد که به‌رنگ محبوبش یعنی سفید است. چنین استایلی برای شرکت در موقعیت‌های رسمی مختلفی مناسب است.

در آخر

استایل آیچا آیشین توران نمره خوبی می‌گیرد. او در انتخاب مدل‌ها و رنگ‌ها به‌خوبی عمل می‌کند. این هنرپیشه زیبا به آراستگی استایل اهمیت زیادی می‌دهد و همیشه حتی در موقعیت‌های غیررسمی هم به تیپ و ظاهرش به‌خوبی رسیدگی می‌کند. درمیان هنرپیشه‌های مشهور ترک در حال حاضر، آیچا زیر ذره‌بین خبرنگاران و مخاطبان است و محبوبیت زیادی دارد. دنیای پرزرق‌وبرق تصویر در کشور ترکیه با وجود هنرپیشه‌های خوش‌پوش و زیبایی مانند آیشین توران جذاب شده است. شما از استایل این هنرپیشه خوشتان می‌آید؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :