نکاتی برای پوشیدن بوت ساق کوتاه

زمستان در راه است و کفش محبوب فصل یعنی بوت ها را به زودی در خیابان ها بر پای خانم ها مشاهده خواهیم کرد. بوت های ساق کوتاه از مدل های محبوب کفش زنانه است که در دهه های اخیر باب شد و به دلیل استقبال زیاد از آن همچنان مد است و به یک اکسسوری کلاسیک تبدیل شده است. بنابراین همه خانم ها به یک جفت از این بوت ها نیاز دارند به ویژه در پاییز و زمستان. اما آیا می دانید چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟ نکاتی برای پوشیدن این بوت ها وجود دارد که اگر رعایت کنید حتما خوش تیپ خواهید شد. این مقاله را بخوانید را نکاتی برای پوشیدن بوت ساق کوتاه یاد بگیرید.

نکاتی برای پوشیدن بوت ساق کوتاه

نیم سایز بزرگ تر بگیرید

شما می توانید بوت ساق کوتاه خود را نیم سایز بزرگ تر از اندازه پای خود انتخاب کنید به این ترتیب پاهای شما فضای کافی داخل کفش خواهند داشت و نگران بیرون امدن پا از کفش نخواهید بود چون این بوت ها بسیار راحت و مناسب پا هستند.

انتخاب درست جوراب

بهترین جوراب برای پوشیدن با بوت ساق کوتاه جورابی است که بلندی آن از بلندی بوت کوتاه تر باشد چون اگر جوراب شما دیده شود ظاهر جالبی نخواهد داشت.

مدل های پاشنه ضخیم را انتخاب کنید

اگر به دنبال بوت های پاشنه بلند هستید مدل های ضخیم پاشنه را انتخاب کنید. این مدل پاشنه ها نه تنها مد هستند بلکه میزان راحتی شما را هنگام پوشیدن بوت بالا می برند و آسیب کمتری به پاهای شما وارد می کنند. از طرفی دوام و استحکام کفش نیز افزایش می یابد.

شلوار مناسب انتخاب کنید

در مطالب مختلفی در سایت چی بپوشم درباره انتخاب شلوار مناسب برای بوت ها نوشته ایم که می توانید به این مطالب مراجعه کرده و شلوار مناسب برای بوت خود را تهیه کنید.

مطالب مرتبط:

1- بوت های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :