این بازیگر، خاص‌ترین چهره سینمای ایران را دارد؛ چنین زیبا چرایی؟!

آناهیتا درگاهی، بازیگر خوش چهره‌ی ئتاتر و سینما و تلویزیون است که چند سالی است با اشکان خطیبی، یکی دیگر از بازیگران خوب و هنرمند کشورمان ازدواج کرده است. در این مطلب می‌خواهیم تعدادی از استایل‌های این بازیگر را با هم ببینیم و تحلیل کنیم.

استایل آناهیتا درگاهی

در بین سلبریتی‌های ایرانی، آناهیتا درگاهی یکی از آن‌هایی است که استایل شخصیت خود را دارد یعنی اکثرا از یک مدل تیپ و استایل بهره می‎برد که مختص خودش است.

استایل جسورانه به سبک آناهیتا

اغلب افرادی که تیپ و استایل شخصیت را برای خود انتخاب می‌کنند، جسارت و ریسک‌پذیری زیادی هم دارند. در استایل‌های آناهیتا درگاهی هم جسارت به خوبی دیده می‌شود که چند نمونه از آن‌ها را در ادامه می‌بینیم؛

استفاده از رنگ قرمز در استایل

یکی از آیتم‌های جسورانه‌ای که آناهیتا درگاهی در استایلش زیاد استفاده می‌کند، لباس‌ها یا اکسسوری‌هایی با رنگ قرمز است. رنگ قرمز یکی از رنگ‌هایی است که گرما و نشاط زیادی به استایل می‌دهد و جذابیت شما را دوچندان می‌کند.

مثلا در این استایل همانطور که می‌بینید ترکیب رنگ قرمز شال و عینک با آیتم‌های مشکی دیگر مثل مانتو و کیف بسیار زیبا است و جلوه‌ی خاصی به استایل داده است.

استایل آناهیتا درگاهی

انتخاب پارچه‌های براق در استایل

یکی دیگر از جسارت‌های این بازیگر در تیپ و استایلش، استفاده از پارچه‌های حریر یا چرم براق در کنار پارچه‌های مات است. اوت‌فیت آناهیتا در این عکس با این که مونوکروم مشکی است و به جز اندکی رنگ قرمز روی کیف، هیچ المان رنگی دیگری ندارد، به دلیل ترکیب شدن مشکی مات و براق اصلا یکنواخت نیست و جلوه‌ی خاصی دارد.

استایل آناهیتا درگاهی

جسارت در آرایش صورت

آناهیتا حتی در آرایش و میکاپ‌اش هم جسارت به خرج می‌دهد و سبک خاص خود را دارد. استفاده از رژلب‌ و سایه‌های تیره‌رنگ ممکن است برای هر چهره‌ای مناسب نباشد و جلوه‌ی خوبی نداشته باشد اما آناهیتا درگاهی به خوبی از این رنگ‌های تیره در میکاپ‌هایش بهره می‌برد.

استایل آناهیتا درگاهی

تیپ مونوکروم مشکی

آناهیتا درگاهی در اکثر موقعیت‌ها با تیپ مونوکروم مشکی دیده می‌شود که اتفاقا خیلی هم جذاب و برازنده است. البته همانطور که در بالا گفتیم، در استایل‌های مونوکروم مشکی‌اش هم آیتم‌های رنگی یا مشکی براق به کار می‌برد که باعث می‌شود استایلش خیلی یکنواخت به نظر نیاید.

مثلا در این‌جا رنگ زرد کفش به خوبی یکنواختی رنگ مشکی را پوشش داده است.

استایل آناهیتا درگاهی

در این استایل مونوکروم مشکی هم پارچه‌های براق مشکی و آیتم‌های رنگی مثل قرمز و قهوه‌ای را می‌بینید که کاملا درست و به‌جا انتخاب شده‌اند.

استایل آناهیتا درگاهی

عینک‌های گربه‌ای مخصوص آناهیتا

یکی از گزینه‌هایی که در استایل آناهیتا درگاهی زیاد دیده می‌شود و به نوعی امضای شخصی او روی استایل‎‌هایش است، عینک‌های خاص و رنگی است که در موقعیت‌های مختلف از آن‌ها استفاده می‌کند.

استایل آناهیتا درگاهی

عینک از جمله اکسسوری‌هایی است که به چهره‌ی هر کسی خوش نمی‌نشیند ولی آناهیتا درگاهی به خوبی مدل عینک مخصوص خود را پیدا کرده که با فرم صورت و چشم‌هایش همخوانی دارد و جذابیتش را چندین برابر می‌کند.

استایل آناهیتا درگاهی

فریم عینک‌های این بازیگر اکثرا به شکل گربه‌ای یا گرد بوده که بسیار مناسب چهره‌اش هستند.

استایل آناهیتا درگاهی

استایل مناسب زمستان

این بازیگر در فصول سرد هم بسیار خوش‌پوش است. پوشیدن پالتوهایی با این مدل یقه بسیار مناسب بالاتنه‌ی تقریبا ظریف او است. دقت کنید اگر بالاتنه‌ و شانه‌های لاغری دارید این مدل یقه‌ها بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

ببینید پوشیدن یک لباس آستین‌دار سفید زیر پالتویی با این رنگ طوسی خنثی و همچنین بیرون زدن آستین‌های سفید از آستین پالتو چقدر روی جذابیت استایل تاثیر مثبت می‌گذارد.

استایل آناهیتا درگاهی

اشتباهات آناهیتا

گاهی اوقات اشتباهات ریز و درشتی در تیپ و استایل این بازیگر خوش‌پوش و خوش‌استایل هم دیده شده است که در ادامه بررسی می‌کنیم؛
5.1 ترکیب نامناسب شلوار با قد پالتو

به این استایل آناهیتا در اکران فیلم مرد بازنده دقت کنید! شلوار مناسب برای پالتوی به این بلندی حتما باید جذب باشد یا از چکمه‌های ساق‌بلند استفاده شود که آناهیتا هیچ کدام را رعایت نکرده است اما در همین عکس، رعنا آزادی‌ور که استایلی شبیه به استایل آناهیتا  دارد، به درستی از چکمه‌های ساق‌بلند استفاده کرده است.

استایل آناهیتا درگاهی

بستن نامناسب کمربند پالتو

هنگامی که از مانتو یا پالتوهایی استفاده می‌کنید که با کمربند بسته می‌شوند باید دقت داشته باشید که خوب نبستن کمربند یا خیلی محکم و خیلی شل بستن آن می‌تواند جلوه‌ی بدی به استایلتان بدهد. مثلا در این عکس آناهیتا پالتوی شتری‌رنگ زیبایی به تن دارد که به خوبی با شال و کیف مشکی هماهنگ شده است اما به دلیل خوب بسته نشدن کمربند پالتو و چین‌خوردگی آن، استایلش کمی نامرتب به نظر می‌رسد.

استایل آناهیتا درگاهی

وقتی هیچ چیز با هم هماهنگ نیست!

هر چقدر هم که خوش‌پوش و خوشتیپ باشید گاهی ممکن است با پوشیدن چند آیتم نامناسب کنار همدیگر یک استایل اشتباه را بسازید. این تیپ آناهیتا درگاهی یکی از همان ترکیب‌های اشتباه است. مانتوی توری کاملا مجلسی با گل‌های زرشکی و سبز با کیف اسپورت قهوه‌ای و کتانی!

قطعا یک جفت کفش پاشنه‌دار و رسمی برای این استایل بسیار مناسب‌تر از کتانی بود. برای کیف هم بهتر بود یک کیف دستی کوچک یا کیفی زنجیردار مشکی انتخاب می‌شد.

این هم از تحلیل استایل‌های آناهیتا درگاهی. نظر شما درباره‌ی تیپ و استایل این بازیگر چیست؟ کدام نکته در استایل او را بیشتر می‌پسندید؟

رعنا شریعتی
نویسنده: رعنا شریعتی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :