او را الهه بانوی لباس عروس بنامید؛ نگاهی به تمام لباس عروس‌های جنیفر تاکنون!

جنیفر لوپز و بن افلک بالاخره بعد از بیست سال به همدیگر رسیدند، زمانی که یکی دو فرزند و دیگری سه فرزند داشتند و آن‌ها بودند که شاهد ازدواج‌شان شدند؛ چیزی که شاید هیچکدام‌شان در آن روزی که برای اولین بار تصمیم گرفتند باهم باشند؛ خیالش را هم نمی‌کردند.

لباس عروس های جنیفر لوپز

به بهانه رسیدن آن‌ها بهم می‌خواهیم نگاهی به لباس عروس جنیفر داشته باشیم؛ اما نه فقط لباسی که شب ازدواج با بن افلک پوشید؛ بلکه همه لباس عروس‌های دیگری که به تن کرد.

لباس عروس های جنیفر لوپز

بعدش هم اگر برایتان جالب باشد می‌توانید داستانی را که این دو در این ۲۰ سال گذرانده اند؛ بخوانید.

 

شاید هم اصلا دوست داشته باشید اول داستان این جدایی و وصل را بخوانید و بعد بیایید سر لباس‌های عروس! میل با خودتان ما از لباس‌های جی لو شروع می‌کنیم!

لباس عروسی برند رالف لورن با آستین‌های کلاهکی

لوپز برای جشن ازدواج با بن افلک، عشق قدیمی اش؛ چند لباس به تن کرد که همه آن‌ها توسط رالف لورن طراحی شده بودند. رالف لورن معمولا تعداد محدودی لباس عروس طذاحی و تولید می‌کند. آخرین بازی که این برند مشهور لباس عروس طراحی کرده بود، مربوط به لباس عروس پریانکا چوپرا می‌شود.

لباس عروس اصلی او آستین‌های کلاهکی داشت و پشت لباس باز و دنباله بسیار بلندی هم داشت. لباس جنیفر هم در کلیت چشمگیر بود و هم در جزبیات بسیار کار شده بود و ریزه کاری داشت تا کاملا یک لباس شاهانه به نظر بیاید.

تصاویر لباس عروس جنیفر لوپز

جنیفر یک تور بلند هم داشت که از تورهای کلاسیک و به مدل تور کلیسایی معروف هستند.

تصاویر لباس عروس جنیفر لوپز

بن افلک هم یک کت تاکسیدو سفید با شلوار مشکی و یک پاپیون کلاسیک زده بود.

لباس عروس های جنیفر لوپز

جنیفر درباره یکی از دو لباسی که در جشن عروسی‌اش پوشیده بود؛ گفته بود مدل آن را از یک فیلم قدیمی برداشته است. اما کدام فیلم؟ اسمش را نبرده بود.

برای مطالعه بیشتر درباره 3 لباس عروس جدید جنیفر لوپز، مطلب زیر را بخوانید:

بالاخره تصاویر لباس عروس جنیفر لوپز منتشر شد؛ بررسی سه لباس عروس جنیفر

جنیفر و مارک آنتونی

جنیفر قبل از ازدواج با بن افلک، از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۴ با مارک آنتونی خواننده مشهور امریکایی بود. آن‌ها جشن ازدواجشان را در حیاط خانه مارک آنتونی در بورلی هیلز گرفتند.

لباس عروس های جنیفر لوپز

جنیفر، لباس عروسی با طراحی ورا وانگ طراح لباس چینی تبارِ امریکایی پوشیده بود. جواهراتش از برند نیل لین بود و تور لبه دار هم داشت.

جنیفر یکبار دیگر در فیلم ال کانتانته هم مقایل مارک آنتونی لباس عروس پوشیده بود. تصویر زیر مربوط به ست فیلمبرداری این فیلم است.

لباس عروس های جنیفر لوپز

عروسی با کریس جاد

لوپز قبل از مارک آنتونی از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ با کریس جاد زندگی مشترک داشت. کریس جاد، رقصنده، و طراح رقص بود.

لباس عروس های جنیفر لوپز

جی لو در این جشن ازدواج لباس عروسی از برند والنتینو با توری گلدار و آستین‌های تزئین شده به تن داشت.

عروسی با اوجانی نوآ

اوجانی اولیت همسر لوپز بود؛ او بازیگر بود و رابطه آن‌ها با اینکه عاشقانه به نظر می‌رسید تنها از سال ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۸ دوام داشت.

لباس عروس های جنیفر لوپز

لوپز برای ازدواج با همسر اولش، لباس عروسی کاملا از تور و حلقه آستین پوشیده بود. موهای‌اش را در قسمت پشت جمع کرده بود و گل‌های سفید ریز به آن‌ها زده بود.

تقریبا می‌شود گفت ساده‌ترین لباس عروس اش، اولین لباس عروسش بود.

داستان آشنایی با بن افلک و عروسی رویایی

لوپز و افلک اولین بار سر صحنه یک فیلم با همدیگر آشنا شدند. در آن زمان لوپز با همسر دومش کریس جاد ازدواج کرده بود. یک سال بعد اما جی لو از جاد جدا شد و در زمان خیلی کوتاهی، رابطه عاشقانه جی لو و بن افلک، علنی شد.لوپز در مصاحبه‌ای درباره این رابطه گفته بود: «من واقعاً وقتی با بن ملاقات کردم احساس کردم، این خودِ خودشه»

لباس عروس های جنیفر لوپز

آن‌ها و رابطه عاشقانه‌شان انقدر سر زبان‌ها بود و خبر دور و برشان که به سرعت تبدیل به یکی از مهمترین زوج‌های هالیوود شدند که نام زوج ترکیبی گرفتند: بنیفر! آن‌ها نوامبر ۲۰۰۲، یعنی درست ۲۰ سال پیش باهم نامزد کردند.

در محاصره عکاس‌ها

بودن این دو باهم و انتشار تصایر و موزیک ویدیویی‌های شان، دیگر بیش از حد شده بود. هرجا که می‌رفتند پاپاراتزی‌ها دنبالشان بودند.

لباس عروس های جنیفر لوپز

جنیفر که حسابی از این موضوع عصبانی بود؛ گفته بود ما نمی‌خواهیم همه چیز را بین همه منتشر کنیم اما فشار زیادی روی ما است. این عکاس‌ها و خبرنگارهای یک سیرک دیوانه‌وار دو و برمان راه انداختند.

لباس عروس های جنیفر لوپز

قرار بود خیلی زود باهم ازدواج کنند اما سال ۲۰۰۳ خیلی ناگهانی خبر دادند که ازدواج خود را به تعویق می‌اندازند. لوپز و افلک آزار و اذیت رسانه‌ها را موجب این موضوع دانسته بودند؛ «به دلیل توجه بیش از حد رسانه‌ها به عروسی ما، تصمیم گرفتیم تاریخ را به تعویق بیندازیم. چون احساس می‌کردیم که روزی شاد و مقدس برای ما، خانواده‌ها و دوستانمان با این سر و صداها خراب می‌شود.

لباس عروس های جنیفر لوپز

اما خبر رسید که این‌ها بهانه است و این دو اصلا مدتی از هم جدا بودند. بعد دوباره بهم برگشتند و دست آخر در ژانویه ۲۰۰۴ این رابطه تمام شد، اما جنیفر در مصاحبه های‌اش همیشه می‌گفت علیرغم جدایی، آن‌ها، «عشق واقعی» را تجربه کردند.

لباس عروس های جنیفر لوپز

راست‌اش همین هم بود و آن‌ها در این سال‌ها از همدیگر حمایت‌هایی می‌کردند، حتی زمانی که باهم نبودند.

یک ازدواج طولانی با دو فرزند

جنیفر بعد از بن با مارک آنتونی خواننده مشهور ازدواج کرد. زندگی آن‌ها یک سال بعد از جدایی بن و جنیفر بود. اما بن افلک برای ازدواج مجدد، دو سال صبر کرد و در نهایت با جنیفر گارنگر بازیگر امریکایی زیر سقف زندگی مشترک رفت.

لباس عروس های جنیفر لوپز

جنیفر و مارک آنتونی، ده سال باهم بودند و دو بچه از این ازدواج دارند. بن و جنیفرِدومش اما ۱۳ سال باهم زندگی مشترک داشتند و سه فرزند دارند.

لباس عروس های جنیفر لوپز

سال ۲۰۲۰، افلک حمایت خود را از حرفه بازیگری لوپز نشان داد و گفت که او باید برای بازی در فیلم Hustlers نامزد جایزه اسکار می‌شد. این اظهار نظر پچ پچه‌هایی را به وجود آورد و یک سال بعد، این حرف‌ها واقعی شدند.

عکس آن‌ها در حال سوار شدن به ماشین و رفتن‌شان به استراحتگاهی در بیگ اسکای، جایی که افلک یک خانه دارد و… همه بود تا اینکه در جشن تولد ۵۲ سالگی جنیفر، او یک فیلم در اینستاگرام از سال‌های رفته منتشر کرد و عکس آخر چه بود؟ لوپز و افلک را در حال بوسیدن!

لباس عروس های جنیفر لوپز

بن افلک در کنار پری دریایی

رابطه عاشقانه آن‌ها شروع شد. خوش تیپ هی کنار هم در جشنواره فیلم ونیز روی فرش قرمز رفتند. افلک یک لباس کلاسیک مشکی پوشیده بود و لوپز یک لباس سفید به سبک پری دریایی که با رشته‌ای از تزئینات کریستالِ برند سواروسکی و الماس‌های کارتیر تزیین شده بود.

این رابطه عاشقانه ادامه پیدا کرد تا اینکه جنیفر بازهم در به کار شد و درباره رابطه عاشقانه‌شان گفت؛ درباره بچه‌ها و نهایت اینکه چقدر خوشحال و خوش شانس است که به این نقطه رسیده اند.

لباس عروس های جنیفر لوپز

جنیفر و بن و پسر بن و دختر لوپز در مراسم اهدای جوایز موسیقی کنار هم قرا گرفتند و این یعنی جدی شدن حسابی داستان! کمی بعد هم حلقه آن‌ها رو شد، با لماس بزرگ و سبز روی انگشتر که عکسش را کمی بالاتر دیدید. (می توانید یک مطلب کامل درباره تمام حلقه‌های جنیفر در همین سایت بخوانید)

عروسی در خفا و با آرامش

جنیفر لوپز و بن افلک ژوئیه ۲۰۲۲ باهم ازدواج کردند. به نوعی پنهای چون فردای آن روز بود که جنیفر گفت او و افلک شب قبل در لاس وگاس ازدواج کردند. او در پست خود اینستاگرام خود نوشت: بهترین شب، با بهترین شاهدان که منظورش بچه های‌شان بودند.

لباس عروس های جنیفر لوپز

همدیگر را دوست داریم اما زندگی ما را با خود می‌برد

لوپز که یکبار زندگی با بن را میان هیاهوی دوربین‌ها و خبرنگارها باخته بودند؛ درباره این ازدواج نوشت: «این اتفاق در این زمان از زندگی ما و به این شکل رخ داده. زمانی که ما می‌توانیم واقعاً قدر همدیگر را بدانیم و به همدیگر احترام بگذاریم. هر چند همیشه این کار را انجام می‌دادیم اما الان بیشتر قدردان هستیم چون می‌دانیم که زندگی می‌تواند ما را به خیلی جاهابا خودش ببرد.»

تعطیلات بعد از عروسی در پاریس گذشت؛ رودخانه سن و بعد از اینکه خستگی‌شان را گرفتند؛ خود را برای جشن عروسی در جورجیا آماده کردند.
جشنی که در کنار دوستان و خانواده و افراد مشهوری مثل مت دیمون، کوین اسمیت، جیسون میوز، پاتریک وایتسل، در املاک۸۷ هکتاری بن افلک برگزار شد.

در انتهای مراسم رویایی هم به مهمانان هدیه‌ای هم داده شد که یک جعبه حصیری با نامه تشکر از آمدن آن‌ها به جشن ازدواج‌شان بود.

شکلات‌هایی هم بود که حرف اول نام‌شان روی‌اش حک شده است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :