المیرا فلاحیان در
5,007

کوچولوی ریزه‌میزه‌ای که با تصاویر و لباس‌هایش دل دنیا را بُرد!

کوچولوی ریزه‌میزه‌ای که با تصاویر و لباس‌هایش دل دنیا را بُرد!

فشن بلاگرهای زیادی در شبکه‌های اجتماعی و به خصوص در اینستاگرام به محبوبیت می‌رسند. تعداد زیادی از آن‌ها در سن جوانی هستند و احتمالا چند فشن بلاگر میانسال دنیا را هم می‌شناسید. در سال‌های اخیر اما بازار فشن بلاگرهای کودک بسیار داغ شده. کودکان زیادی در سراسر دنیا با پوشیدن لباس‌های مختلف از برندهای مشهور دنیا، کسب درآمد می‌کنند. البته که معمولا مادران پشت حساب اینستاگرام این کودکان هستند. چند وقتی میشود که تصاویری از کودک ریزه‌میزه‌ای در فضای اینستاگرام و در صفحات مختلف منتشر می‌شود. شاید ندانید ولی این کوچولوی جذاب، خواهر کوچکتر آه این لی است. دختر بچه کره‌ای جذابی که چند سال پیش سلفی‌های جلوی آینه‌اش مشهور شد و دل همه را برده بود. این کوچولوی محبوب در سال 2019 صاحب یک خواهر هم شد. خود او این روزها بزرگتر شده و حالا نوبت خواهر کوچکش است که اینستاگرام را بلرزاند. در ادامه نگاهی به زیباترین لباس‌های این کوچولوهای زیبا داشته‌ایم.

single_content ad banner

آه این لی

خواهری محبوب اینستاگرام بود

حتما سلفی‌های جذاب آه این لی جلوی آینه را به یاد دارید. آه این لی در سال‌های 2017 و 2018، به محبوبیت بسیار زیادی در اینستاگرام رسید و صفحه اینستاگرامش به شدت دیده شد. مدیریت این صفحه را مادر آه این لی برعهده داشت و استایل‌های زیبای او هم توسط مادرش آماده میشد. در سال 2019، این مادر خوش‌ذوق، فرزند دختر دیگری هم به دنیا آورد و حالا نوبت دختر دوم بود تا با استایل‌های جذابش، دل اینستاگرامی‌ها را ببرد.

آه این لی

 

البته لازم است بدانید که آن دختر جذاب سلفی‌های آینه‌ای این روزها بزرگ شده و تا حدی هم به استقلال در استایل‌هایش رسیده است. تصاویری از این روزهای او را ببینید:

آه این لی

آه این لی

عشق بی‌پایان به صورتی

کودکانی که در این سن هستند توانایی انتخاب لباس و رنگ برای خودشان ندارند و معمولا مادرشان مسئول انتخاب لباس برایشان هستند. مادر این کوچولوی دوست داشتنی از همین سن پایین، صورتی پوشیدن را به او یاد داده. او به سراغ طیف‌های مختلف رنگ صورتی رفته و از صورتی در قسمت‌های مختلف استایل کمک گرفته است. ترکیب‌هایی که مادر خوش سلیقه آه این لی با رنگ‌های سبز، مشکی و صورتی ساخته، بی‌نظیرند.

آه این لی

آه این لی

به کار بردن بافت‌ها و طرح‌های مختلف

واقعا لازم میدانم که سلیقه و ذوق مادر آه این لی را تحسین کنم. او طرح‌ها، رنگ‌ها و بافت‌های مختلف را به زیباترین شکل ممکن در استایل فرزندانش به کار می‌گیرد و این موضوع هم باعث می‌شود که توجه بیشتری را جلب کند. به این دامن چهارخانه پشمی و شال زرد رنگ نگاه کنید. همه این‌ها ذوق مادر این کودک را نشان می‌دهد.

آه این لی

آه این لی

آه این لی

مادری که فروشگاه خودش را دارد

استایلیست هر دو کودک، مادرشان است. بسیاری از لباس‌هایی که این دو نفر می‌پوشند قابل خریداری از فروشگاه مادر این دو خواهر است. برخی از لباس‌های بافتی که تن این دو کودک می‌بینیم توسط خود مادر بافته شده‌اند و این نشان می‌دهد که مادر آن‌ها علاوه بر خوش‌سلیقه بودن بسیار هنرمند و فعال است.

آه این لیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :