کمد لباس آفرا ساراچ‌اوغلو؛ سِیران زیبای این روزها چگونه لباس می‌پوشد؟

شروع حرفه‌ای کار بازیگری افرا ساراچ اوغلو، بازیگر و مدل مشهور ترک، با سریال «فضیلت خانم و دخترانش» در نقش اجه بود. افرا با این سریال در سال 2017 به‌شدت محبوب و مشهور شد و اکنون در صفحه اینستاگرامش 7.1 میلیون فالوور دارد. افرا به‌واسطه زیبایی خاص چهره، رنگ چشمان و جذابیت هیکلش، در کنار بازیگری، به دنیای مد هم  وارد شده و به حرفه مدلینگ هم می‌پردازد. بارها عکس او بر جلد مجلات معتبری همچون ووگ و هارپرز بازار و… نقش بسته‌است که بیانگر موفقیت او در حرفه مدلینگ می‌باشد. جدای از فعالیت او در مدلینگ، افرا هم مانند هر فرد دیگری، استایل پوششی مختص به خودش را دارد. اگر دوست دارید، بدانید؛ سبک پوششی افرا چیست و بیشتر چه لباس‌هایی را می‌پسندد؛ همراه ما ما باشید تا با هم نگاهی به استایل افرا ساراچ اوغلو بیاندازیم.

ad banner

استایل افرا ساراچ اوغلو

تنوع در مدل مو و آرایش

استایل افرا ساراچ اوغلو

برخی از ستاره‌های دنیای تصویر، چهارچوبی خاص برای مدل مو و سبک آرایشی خود دارند که امضای شخصی آن‌هاست و غالبا با همان ظاهر می‌شوند اما افرا ساراچ اوغلو در این دسته افراد قرار نمی‌گیرد. او مدل‌های متنوع مو، از بافت آفرو تا موی باب با چتری تا موهای بلند را امتحان کرده و برای آرایش هم به ترندهای روز دقت می‌کند و سبک آرایش متنوعی دارد. البته ناگفته نماند که بیشترین تنوع آرایش افرا، مربوط به چشمانش است. او چشمان زیبا و خوش‌رنگی دارد و اصلا عجیب نیست که بخواهد، بر آرایش چشمانش مانور داده و هر بار به‌گونه‌ای آن را بولد کرده و به‌رخ بکشد. از سوی دیگر، زیبایی بی‌نظیر چهره افرا، موهای پر، درخشان و سالم او و رنگ پوستش باعث می‌شود که مدل‌های مختلفی به او بیاید. در واقع زیبایی طبیعی به افرا این شانس را می‌دهد که طیف گسترده‌ای از مدل مو و آرایش را امتحان کند.

استایل افرا ساراچ اوغلو

مونوکروم مشکی

وقتی صحبت از استایل رسمی افرا ساراچ اوغلو می‌شود؛ یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های او استایل مونوکروم مشکی می‌باشد. استایل مونوکروم، استایلی است که تمام عناصر و آیتم‌های استایل، به رنگ مشکی هستند یا سایه‌های نزدیک به آن را شامل می‌شوند. افرا به طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها علاقه دارد و در استایل او هم رنگ‌های شادی همچون زرد و قرمز به چشم می‌خورد هم رنگ‌های خنثی و نود اما در مراسم رسمی رنگ مشکی را ترجیح می‌دهد. البته که این انتخاب هوشمندانه است و بسیاری از سلبریتی‌های شیک‌پوش جهان هم در رویدادهای رسمی مهم و بزرگ به آن روی می‌آورند. در واقع مشکی رنگی است که همیشه جواب می‌دهد و ناامیدتان نمی‌کند. اصطلاحی رایج است که می‌گوید “وقتی نمی‌دانی چه بپوشی، مشکی بپوش!”. افرا استایل‌های مشکی جذابی دارد که کاملا مناسب زیبایی او هستند و بر تنش می‌نشینند. همچنین او ظرافت‌های خاصی را در استایلش رعایت می‌کند که بازتاب زیبایی به لباسش می‌دهد و زیبایی بصری آن را می‌افزاید.

استایل افرا ساراچ اوغلو

علاقه به کلاه‌های فانتزی

کلاه‌های فانتزی زنانه، تنوع بسیاری دارند اما نسبت به سایر اکسسوری‌ها با اقبال عمومی کمتری روبه‌رو هستند. برخلاف بسیاری از افراد، یکی از اکسسوری‌هایی که افرا به آن علاقه زیادی  نشان می‌دهد؛ کلاه‌های فانتزی می‌باشد. به خصوص کلاه‌های لبه‌ دار و کلاه‌های سطلی لبه کوتاه در استایل افرا سرچ اوغلو بارها دیده شده‌اند. او کلاه‌های اسپرت لبه‌دار را با استایل‌های اسپرت خود می‌پوشد و در بسیاری از استایل‌های روزمره‌اش از کلاه سطلی لبه کوتاه استفاده می‌کند. کلاه‌های سطلی از جنس‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند و در هر فصلی قابل استفاده‌اند. افرا در این استایل یک کلاه سطلی چهارخانه را با بارانی بلندی ست کرده که به نظر ترکیب جالبی می‌آید. نظر شما چیست؟

استایل افرا ساراچ اوغلو

پیروی از ترندهای روز

با توجه به سن کم افرا ساراچ اوغلو، جذابیت ظاهری و شهرت بسیار بالای او، کاملا طبیعی است که به دنبال کردن ترندهای روز علاقه‌مند باشد. افرا حسابی اهل مد است و این ویژگی در تمام جزئیات استایلش قابل لمس است. او ترندها را پیگیری می‌کند و هر آنچه با سلیقه و سبک و سیاق استایل او هماهنگ باشد را دنبال می‌کند. این موضوع در مورد آرایش صورتش هم صدق می‌کند. یعنی گاهی هم از ترندهای آرایشی که باب سلیقه و متناسب با سبکش هستند؛ پیروی می‌نماید.

استایل افرا ساراچ اوغلو

استایل اسپرت

یکی از مواردی که در استایل‌های کژوال افرا ساراچ اوغلو به چشم می‌آید؛ علاقه او به استایل‌های اسپرت دخترانه است. در واقع او یک اسپورت‌پوش تمام عیار است. یعنی به‌خوبی بلد است که عناصر یک استایل اسپرت کامل و جذاب چه چیزهایی هستند و وقتی قرار است استایلی اسپرت داشته باشد؛ تمام آیتم‌های متناسب با استایل اسپرت را انتخاب می‌کند. برای مثال به این استایل شیری رنگ و شیک افرا نگاه کنید. این یک استایل اسپرت مونوکروم است که قواعد و استانداردهای مد در آن رعایت شده و نمره بالایی در دنیای مد و فشن می‌گیرد. او گاهی در استایل‌های اسپرتش همانند این عکس، از کلاه لبه‌دار استفاده می‌کند.

استایل افرا ساراچ اوغلو

آراستگی

برای یک سلبریتی که مدام زیر نگاه دوربین‌ها و رسانه‌هاست؛ مهم‌ترین اصل آراستگی استایل است. در واقع لازمه حضور حرفه‌ای در دنیای شهرت و احترام به طرفداران، آراستگی استایل می‌باشد که برخی از سلبریتی‌ها به آن توجه کافی را ندارند. افرا ساراچ اوغلو در این زمینه نمره بالایی می‌گیرد. او همیشه استایلی آراسته دارد و بعید است که افرا را در استایلی آشفته و نامرتب ببینیم. این آراستگی در لباس‌هایی که می‌پوشد، مدل مو و آرایشش، قابل ملاحظه و ملموس است. همچنین همیشه با رویی گشاده و خندان با هوادارانش برخورد کرده که جلوه‌ای دیگر از احترام او به آن‌ها می‌باشد و جذابیت و محبوبیتش را بیشتر می‌کند.

استایل افرا ساراچ اوغلو

ترجیح پیراهن‌های مینی

در بین مدل‌های مختلف پیراهن، افرا ساراچ اوغلو از پیراهن‌های مینی استقبال بیشتری می‌کند و اگر قرار باشد برای رویدادی پیراهن بپوشد؛ به احتمال زیاد به سراغ پیراهن‌های مینی می‌رود. به پیراهن‌هایی مینی گفته می‌شود که قد آن‌ها نهایتا تا بالای زانو باشد. این هنرپیشه جوان، پیراهن‌های خوش‌دوخت و جذابی را به تن می‌کند که کاملا درخور زیبایی اندام او هستند و نگاه‌ها را به سمت او خیره می‌کند. با توجه به اینکه افرا از اندام متناسب و موزونی برخوردار است؛ انتخاب این نوع پیراهن مناسب اوست و جذابیتش را نمایش می‌دهد. از طرفی او 26 سال سن دارد و بسیاری از افراد خوش‌پوش در این بازه سنی، به پیراهن‌ها، شلوارک‌ها و دامن‌های مینی تمایل نشان می‌دهند. افرا ساراچ اوغلو این پیراهن مینی مشکی را با یک کت چرم مشکی، گردنبند چوکر مشکی و بوت بلند مشکی ست کرده‌است. به این طریق یک استایل مونوکروم مشکی زیبا تدارک دیده‌است؛ موافقید؟

استایل افرا ساراچ اوغلو

طیف رنگ سبز

در بین بسیاری از افراد چشم‌رنگی این موضوع رایج است که استایلی هم‌رنگ با چشمانشان یا در طیف رنگی مشابه با آن داشته باشند. افرا سراچ اوغلو هم گاهی استایلی سبز انتخاب می‌کند که زیبایی چشمانش را بیشتر منعکس کرده و جذابیت خارق‌العاده او را نمایان می‌کند. افرا با انتخاب هوشمندانه رنگ سبز لباس و گردنبند چوکرش در اینجا سایه خوش‌رنگی از لباس را با رنگ چشم هماهنگ کرده و این باعث شده، زیباتر جلوه کند.

استایل افرا ساراچ اوغلو

سخن پایانی

افرا ساراچ اوغلو بازیگر و مدل جوان ترکیه‌ای است که مسیر طولانی‌ای در بازیگری پیش روی اوست. با این حال تا کنون به‌خوبی توانسته استعداد و توانایی بازیگری‌اش  را نشان داده و بدرخشد. در زمینه استایل و لباس‌هایی هم که انتخاب می‌نماید موفق عمل کرده و در دنیای مد مطرح می‌باشد. البته نمی‌توان او را جز خوش‌پوش‌ترین‌ها و بهترین‌های دنیای مد و فشن دانست اما به جرات می‌توان، اقرار کرد که او بسیار خوش‌استایل و شیک‌پوش است. با هم نیم نگاهی به استایل افرا ساراچ اوغلو انداختیم و شاخصه‌های بارز سبک پوششی‌اش را بررسی کردیم. اکنون نوبت شماست تا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید و به ما بگویید به استایل افرا چه نمره‌ای می‌دهید؟ به نظرتان نکات مثبت و منفی استایل او چیست و کدام ویژگی استایلش را بهبود بخشیده و تکمیل می‌نماید؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نسیم بهاری
نویسنده: نسیم بهاری


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 26 می 2023

خیلی دوسش دارم عشق منه 😍❤️

محمد رضا در تاریخ 26 می 2023

خیلی دوسش دارم عشق منه 😍❤️ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :