نیلوفر شهدوست در
128,436

گران قیمت‌ترین کیف‌های بازیگران ایرانی که با دیدنشان دهانتان باز می‌ماند؛ از کیف دیور سحر دولتشاهی تا کیف گوچی ساره بیات

گران قیمت‌ترین کیف‌های بازیگران ایرانی که با دیدنشان دهانتان باز می‌ماند؛ از کیف دیور سحر دولتشاهی تا کیف گوچی ساره بیات

معمولاً هنرپیشه‌ها و در اصطلاح امروزی‌ها، سلبریتی‌ها به لباس و استایلشان توجه زیادی دارند. از آنجا که شرایط زندگی و سطح درآمدشان هم متفاوت با اقشار دیگر جامعه است، هزینه بیشتری هم صرف لباس و اکسسوری‌های مختلف موجود در تیپ و استایل خود می‌کنند. کیف هم یکی از مهم‌ترین بخش‌های تیپ هر شخص است. انتخاب آن می‌تواند راوی قدرتمندی از سلیقه و البته هزینه‌ای باشد که هرکس برای استایلش صرف می‌کند. درمیان تیپ پوششی هنرپیشه‌های گوناگون که نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم، بعضی از آنها به کیف‌های گران‌قیمت علاقه زیادی دارند. در این مقاله به سراغ تعدادی از آنها رفته‌ایم و قصد بررسی کیف‌های گران‌قیمتشان را داریم. با ما همراه هستید؟

کیف گران قیمت بازیگران

سحر دولتشاهی (۱)

کیف گران قیمت بازیگران

سحر دولتشاهی از آن بازیگرانی است که در طی سال‌های اخیر مدام روبه رشد بوده و توانسته است، جایگاه درخوری برای خود پیدا کند. او با حضور در مدیوم‌های متنوع از تئاتر تا آثار سینمایی و سریال‌های شبکه نمایش خانگی را تجربه کرده و می‌توان گفت که تقریبا در تمام آنها هم موفق بوده است. رشد سال به سال او کاملا مشهود است و از آن هنرپیشه‌هایی به نظر می‌رسد که برای پیشرفت و صعود در مسیر فتح دستاوردهای هنری دغدغه‌مند است. یکی از نکاتی که بر حرفه‌ای‌بودن او صحه می‌گذارد، رعایت کدهای پوششی و توجه به استایلش است. او همیشه با تیپ‌هایی ظاهر می‌شود که کاملا مشخص است، برای آنها زمان و هزینه صرف شده است. گاهی استایل‌هایش نمره‌های بسیار خوبی می‌گیرند و گاهی هم نیاز به اصلاحاتی دارند. با این حال، همیشه خوش‌پوش است و از نظر دنیای مدوفشن قابل‌احترام. در تصویر بالا هم او را با کیف کلاچی با طراحی خاص می‌بینید که بنا به طراحی و جنسش ارزان نیست. این کیف از آن تولیدات داخلی به نظر می‌رسد که برای افرادی با سلیقه‌های خاص دوخته می‌شوند. هماهنگی رنگ و مدل این کیف با باقی بخش‌های استایل سحر بسیار درخشان از کار درآمده است. رسیدگی به استایل و داشتن انتخاب‌های مناسب سحر دولتشاهی در این تصویر و به ویژه در مقایسه با دو هنرپیشه دیگر حاضر در این قاب، بسیار به رخ کشیده می‌شود.

پریناز ایزدیار

کیف گران قیمت بازیگران

ایزدیار هنرپیشه خوبی است که در سال‌های اخیر بسیار پرکار بوده و تقریبا مدام در مقابل نظر تماشاچیان دنیای تصویر قرار داشته است. او با نقش جیران در سریال معروف حسن فتحی در هفته‌ها و ماه‌های اخیر با مخاطبان همراه بوده است. پریناز از جمله هنرپیشه‌هایی است که به استایل خود توجه دارد. اینکه چقدر در تدارک تیپ‌هایی جذاب موفق است، جای بحث دارد. در واقع، گاهی انتخاب‌هایی از او می‌بینیم که شاید جای اصلاح و ارتقای زیادی دارند. با این حال، همیشه آراسته است و تیپ‌های خوب زیادی هم دارد. در تصویر بالا هم او را با کیف دستی کوچکی می‌بینیم که رنگ سبز جذابی دارد. این کیف‌های کوچک و البته گران‌قیمت از ترندهای سال‌های اخیر و به ویژه سال جدید هستند. حتی کیف‌هایی با همین شمایل و شکل در اندازه‌های کوچک‌تر هم از سوی برندهای معروف جهان روانه بازارها شده‌اند. برای بسیاری از افراد، فلسفه قیمت‌گذاری برندها روی محصولی با ابعاد کوچک گنگ و بی‌پاسخ مانده است. در هر حال، این روندی است که سالیان طولانی از سوی برندها و کمپانی‌های معروف در حوزه مدوفشن پیش گرفته شده است. کیف ایزدیار از ترندهای گران‌قیمت روز است و البته با این استایل او در هماهنگی مطلوبی هم قرار دارد.

لیندا کیانی

کیف گران قیمت بازیگران

لیندا کیانی هم از بازیگرانی است که سالیان زیادی او را می‌شناسیم و حضور گرمی هم در صحنه‌ها دارد. با این حال، به نظر می‌رسد که او هم مانند بازیگرانی که پیش‌تر گفتیم در سال‌های گذشته با نگاهی جدی‌تر و پیشرفت‌طلبی بیشتری در فیلم‌های مختلف حاضر شده است. رسیدگی بیشتر به استایل و تیپ هم در راستای برندسازی این بازیگر برای خود در مسیر بهتری پیش رفته است. کیانی در موقعیت‌هایی که شرکت داشته، به ظاهر خود توجه ویژه‌ای داشته است. این از جنس، رنگ و دوخت لباس‌هایش کاملا مشخص است. در تصویر بالا هم او را با کیف کلاچ کوچکی می‌بینید که با بخش‌های دیگر استایلش در هماهنگی کامل است و طرح جذاب ایرانی دارد. طرح‌ها و نقش‌های سنتی ایرانی بسیار دلربا هستند و حضورشان در استایل هرکس می‌تواند موجب تزریق الهام و اصالت شود. نظرتان درباره کیف گران و خاص کیانی در تصویر بالا چیست؟

ساره بیات

کیف گران قیمت بازیگران

بیات از آن بازیگران خوش‌پوشی است که یک ویژگی بسیار مشخص و بارز در استایل‌هایش دیده می‌شود. چه ویژگی؟ او به برندهای معروف علاقه زیادی دارد و همیشه یکی از عناصر پوششی‌اش به ما می‌گویند که اهل لباس‌های مارک و برندهای لوکس است. در تصویر بالا هم او را با کیف گران‌قیمت و زیبایی می‌بینید که با باقی بخش‌های استایلش در هماهنگی کامل است. استایل ساره با رنگی قهوه‌ای از آن مواردی است که تاحدی هم محافظه‌کارانه به نظر می‌رسد. این محافظه‌کاری فقط معطوف به انتخاب‌های بیات در دنیای مد و استایل محدود نمی‌شود بلکه به نظر می‌رسد در سال‌های اخیر، چنین حس و حالی دامن انتخاب‌های سینمایی‌اش را هم گرفته است. برخلاف بازیگرانی که پیش‌تر درباره‌شان صحبت کردیم، بیات در سال‌های اخیر در آثار بسیار درخشانی حضور نداشته است. او که فعالیت سینمایی خود را با آثار خوبی شروع کرده بود در سال‌های پیش در سریال‌های نازل و آثار نسبتاً بی‌کیفیتی ادامه داد که هرچند مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب کردند اما از نقطه‌نظر هنری و ارزش فرهنگی آنچنان جایگاه بالا و مطلوبی نداشته‌اند. از این‌ها که بگذریم، باید بگوییم که در پانتئون‌ شیک‌پوش‌های دنیای سینما، ساره بیات هم جایگاه خوبی دارد. او همیشه آراسته و شیک‌پوش است و سلیقه‌اش در انتخاب کیف‌های گران هم خوب به نظر می‌رسد.

سحر دولتشاهی (۲)

کیف گران قیمت بازیگران

برای بار دوم در این فهرست به سراغ سحر دولتشاهی می‌رویم تا از انتخاب‌های گرانش در زمینه خرید کیف برایتان بگوییم. این کیفی که در تصویر بالا در دستان او می‌بینید از جمله ترندهای سال‌های اخیر بوده که بسیار بسیار گران‌قیمت است. سحر در تصویر بالا، این کیف لوکس را با استایل مونوکرومی ست کرده است که بسیار خوش‌دوخت و شیک به نظر می‌رسد. قرارگرفتن دو رنگ مشکی و کرم-نسکافه‌ای هم باعث شده که زیباتر و شیک‌تر به نظر برسد. دولتشاهی در انتخاب اکسسوری و به ویژه کیف نمره خیلی خوبی می‌گیرد. البته قیمت این کیف‌های زین‌اسبی که از معروف‌ترین کیف‌های طراحی دیور هستند، بسیار زیاد است و اگر شما هم دوست دارید که در خوش‌پوشی تابع سحر و افراد مشابه او باشید، باید کمی به جیب‌هایتان فشار بیاورید. امکان چنین کاری را دارید؟

فریبا نادری

کیف گران قیمت بازیگران

نادری از آن هنرپیشه‌هایی است که به تیپ و ظاهرش اهمیت زیادی می‌دهد. او در سال‌های اخیر فعالیت چندانی نداشته و بیشتر از راه حضور در شوها و مسابقات مختلف مطرح بوده است. در همین آثار هم نمایی از زندگی لوکس و انتخاب‌های لاکچری‌اش را دیده‌ایم. کیفی که در تصویر در دست دارد هم از جمله کیف‌های گران‌قیمتی است که باعث شده به راحتی در این فهرست قرار بگیرد. نظرتان درباره استایل فریبا نادری چیست؟

در آخر

نگاهی به کیف‌های گران‌قیمت بازیگران مطرح داشتیم. هدف از نقل چنین مطلبی، مروری بر ترندهای لوکس این روزها بود. بازیگران ایرانی هم از قطار ترندهای روز عقب نیستند و بسیاری از آنها به دنیای مدوفشن توجه ویژه‌ای دارند. البته هزینه‌ای که بابت انتخاب‌هایشان می‌پردازند هم تاحد زیادی زیاد است. درمیان مواردی که گفته شد، شما به انتخاب کدام‌یک نمره بهتری می‌دهید؟ به نظرتان، خرید از برندهای مطرح و گران نشانه خوش‌پوشی است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :