تحریریه چی بپوشم در
2,983

۶ ایده برای پوشیدن شلوارهای گشاد در تابستان؛ امسال بیخیال شلوارهای جذب شوید

۶ ایده برای پوشیدن شلوارهای گشاد در تابستان؛ امسال بیخیال شلوارهای جذب شوید

بسیاری از خانم ها تصور می کنند که برای داشتن یک استایل جذاب باید حتما به سراغ مانتوهای گران قیمت بروند. آن ها زمانی که می خواند استایل خود را متفاوت کنند، مانتو یا شومیز خود را تغییر می دهند. غافل از اینکه یکی از مهم ترین رکن ها برای داشتن یک استایل زیبا، انتخاب شلوار مناسب است. اگر مدل شلوار شما دائما به یک شکل باشد و یا با سایر آیتم های استایل شما همخوانی نداشته باشد، نمی توانید یک استایل شیک و زیبا را برای خود به ارمغان بیاروید. لازمه این کار داشتن چند شلوار کاربردی و متفاوت است. یک از مدل شلوارهایی که می تواند در تابستان برای داشتن یک استایل منحصر به فرد به شما کمک زیادی بکند، شلوار گشاد است. شلوار گشاد را می توانید با آیتم های مختلف ست کرده و برای خود استایل های متفاوتی رقم بزنید.

ایده استایل تابستانی متفاوت با شلوار گشاد

شلوار گشاد را با چه آیتم هایی استایل کنیم؟

شلوار گشاد این قابلیت را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با آن استایل های مختلفی را در تابستان برای خود رقم بزنید. این آیتم جذاب به راحتی با سایر اعضای کمد لباس شما ست می شود. در ادامه قصد داریم زیباترین استایل های تابستانه که می توانید با شلوار گشاد برای خود بسازید را در کنار یکدیگر بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

استایل اسپرت با شلوار گشاد

یکی از کاربردی ترین و دوست داشتنی استایل ها در تابستان، استایل اسپرت است. استایل اسپرت در بین قشر جوان و نوجوان از طرفداران زیادی برخوردار است. راحتی و در عین حال زیبایی استایل اسپرت توانسته است اکثر خانم ها را به سمت خود جلب کند. در استایل اسپرت آیتم های پرزرق و برق جایگاهی ندارند. معمولا از لباس های ساده و در عین حال راحت در این استایل استفاده می شود. ست های کت و شلوار اسپرت می تواند یک گزینه ایدئال برای شما در فصل تابستان باشد. در نظر داشته باشید که طراحی و پارچه این ست ها نقش فوق العاده ای در نتیجه کار شما خواهند داشت.

استایل-اسپرت-با-شلوار-گشاد

همه شما به خوبی می دانید که در استایل اسپرت پارچه جین و پارچه کتان جایگاه ویژه ای دارند. شلوار جین نیز یکی از اصلی ترین آیتم ها برای ساخت یک این استایل است. شلوار گشاد جین در کنار یک کت از همین جنس می تواند یک انتخاب بی نظیر برای روزهای تابستان باشد. پارچه جین کاغذی ضخامت بسیار کمی دارد. به همین دلیل می تواند تحمل گرما را برای شما راحت تر کند. پارچه کتان نسبت به پارچه جین چروک پذیری نسبتا بیشتری دارد. اما الیاف به کار رفته در این پارچه طبیعی بوده و تنفس پذیری آن بیشتر است. به همین دلیل می توانید مطمئن باشید که این پارچه به پوست شما آسیبی وارد نخواهد کرد.

استایل برای مسافرت با شلوار گشاد

به خوبی می دانید که در فصل تابستان تعداد مسافرت ها افزایش می یابد. از آنجایی که گرما و احساس رطوبت می تواند در این روزها به شدت آزار دهنده باشد، باید به سراغ لباس های گشاد و اورسایز بروید. لباس های تنگ و چسبان میزان تعریق را بیشتر کرده و می تواند به پوست شما نیز آسیب وارد کند. بلوز و شلوار گشاد بهترین انتخاب برای روزهای سفر هستند. این ست زیبا نه تنها شما را خنک نگه می دارد، بلکه می تواند استایل شما را به طور کلی متحول کند. در نظر داشته باشید که انتخاب پارچه برای دوخت ست های بلوز و شلوار تابستانی از اهمیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که در زمان مسافرت لباس ها مدت طولانی با پوست شما در تماس هستند، بهتر است به سراغ پارچه هایی بروید که الیاف مصنوعی بسیار کمی دارند.

استایل-برای-مسافرت-با-شلوار-گشاد

پارچه لینن طرحدار می تواند یک انتخاب فوق العاده برای دوخت بلوز و شلوارهای ست تابستانه باشد. همه شما به خوبی می دانید که فروش پارچه لینن طرحدار در فصل بهار و تابستان چندن برابر می شود. علت این موضوع به ویژگی های این پارچه برمی گردد. پارچه لینن طرحدار چروک پذیری کمی دارد. همین موضوع آن را به یک انتخاب فوق العاده در روزهای سفر تبدیل می کند. از طرفی تنفس پذیری این پارچه بسیار بالا است. درصد بالای الیاف طبیعی این پارچه از دیگر نکات مثبت آن محسوب می شود. اگر به دنبال پارچه ای هستید که درصد الیاف آن از لینن طرحدار هم بالاتر باشد، بهتر است برای یک بار هم که شده پارچه نخی طرحدار را انتخاب کنید. این پارچه از ایجاد بوی بد جلوگیری می کند. اما باید در نظر داشته باشید که چروک پذیری پارچه نخی طرحدار نسبت به پارچه لینن طرحدار بیشتر است.

استایل رسمی و شیک با شلوار گشاد

برای خانم های شاغل و شیک پوش داشتن استایل رسمی و زیبا از هر چیزی مهم تر است. آن ها سعی می کنند در ملاقات های کاری جسور و باوقار به نظر برسند. لازمه این کار داشتن یک استایل خاص و منحصر به فرد است. به خوبی می دانید که کت و شلوارهای ست در استایل های رسمی از جایگاه متفاوتی نسبت به سایر آیتم ها برخوردار هستند. کت و شلوار می تواند شما را خوش استایل تر و لوکس تر از همیشه جلوه دهد. استایل های رسمی برای مهمانی ها و دورهمی ها نیز به فراوانی کاربرد دارد. معمولا شلوار این ست به شکل راسته یا گشاد طراحی می شود. اگر پاهای توپری دارید، شلوار گشاد برای شما مناسب تر است. شلوار گشاد می تواند پایین تنه شما را کشیده تر نشان بدهد.

استایل-رسمی-و-شیک-با-شلوار-گشاد

در استایل های رسمی معمولا از پارچه های ساده و بدون طرح استفاده می شود. اگر قصد دارید از یک پارچه در قسمت کت و شلوار خود استفاده کنید، بهتر است مستقیما به سراغ پارچه کرپ کنزو بروید. پارچه کرپ کنزو ایستایی و آهار فوق العاده ای دارد. به همین دلیل این پارچه برای دوخت شلوار گشاد بسیار مناسب است. پارچه کرپ کنزو چروک پذیری کمی دارد. پس در نتیجه نگرانی از بابت چروک شدن شلوار در قسمت زانو و ران نخواهید داشت. شلوار گشاد کرپ را می توانید با کتی از همین جنس یا کت های ژاکارد ست کنید. پارچه کرپ بدون طرح است. به همین دلیل به راحتی با سایر آیتم های استایل شما ست می شود.

مانتو آستین کیمونو بهترین گزینه برای تابستان

اگر بخواهیم به یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل مانتوهای تابستانه اشاره کنیم بی شک مانتو آستین کیمونو بهترین گزینه است. مانتو آستین کیمونو به مانتوهایی گفته می شود که حلقه آستین ندارد. همین امر باعث می شود تا تعریق در این مدل مانتو به حداقل برسد. اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که این مدل مانتو با چه شلواری ست می شود. بسیاری از افراد مانتو آستین کیمونو را با شلوارهای جذب ست می کنند که از نظر اکثر استایلیست ها کار اشتباهی است. آن ها معتقدند بهترین گزینه برای ترکیب شدن با مانتو آستین کمینو شلوار گشاد یا راسته است. از آنجایی که مانتو آستین کمینو حالت گشاد و اورسازی دارد، اگر از شلوار راسته یا گشاد استفاده کنید، بین بالا تنه و پایین تنه شما هارمونی ایجاد می شود.

مانتو-آستین-کمینو-بهترین-گزینه-برای-تابستان

برای دوخت مانتو آستین کیمونو تابستانه در قدم اول یک پارچه خنک و لطیف احتیاج دارید. پارچه لینن می تواند یک گزینه مناسب و منحصر به فرد برای دوخت این مدل مانتو باشد. از آنجایی که معمولا مانتو کیمونو و شلوار گشاد به صورت ست و با یک پارچه تهیه می شود، می توانید از پارچه لینن در قسمت شلوار نیز استفاده کنید. پارچه لینن در بین پارچه های کتان کمترین چروک پذیری را دارد. به همین دلیل می تواند یک گزینه ایدئال برای استایل های روزانه شما باشد. از دیگر پارچه هایی که می توانید از آن برای دوخت ست مانتو کیمونو و شلوار گشاد استفاده کنید، پارچه وال بوندینگ است. این پارچه بافت برجسته و خاصی دارد. ظاهر وال بوندینگ در کنار چروک پذیری کم و کیفیت بی نظیر آن می تواند شما را شگفت زده کند.

ست های خنک و زیبا

تعداد مهمانی ها و دورهمی ها با فرارسیدن فصل بهار و تابستان چنین برابر می شود. به علت اوقات فراغت بیشتر مردم در این چند ماه سعی دارند بیشتر در کنار یکدیگر باشند و با هم وقت بگذارند. اما موضوعی که ممکن است در این مراسم ها ذهن شما را به خود درگیر کند داشتن یک استایل موجه و زیبا است. پس اگر به دنبال یک استایل تابستانه و خاص برای دورهمی ها و مهمانی های خود هستید، این قسمت را به هیچ وجه از دست ندهید. برای دورهمی ها و مراسم های خودمانی بهترین گزینه استفاده از ست شومیز و شلوار است. شومیز و شلوار در عین زیبایی منحصر به فردی که دارد، بسیار خنک بوده و کار شما را برای ست کردن آیتم های مختلف راحت می کند. شما می توانید بسته به سلیقه خود این ست های جذاب را با کتونی یا صندل ست کنید.

ست-های-خنک-و-زیبا

پارچه ای که برای دوخت این ست زیبا انتخاب می کنید باید زیبا، خنک و باکیفیت باشد. شما قرار است تایم زیادی را در این لباس ها سپری کنید. در نتیجه استفاده از پارچه های نامناسب و بی کیفیت می تواند به پوست شما آسیب وارد کند. یکی از بهترین و پرفروش ترین پارچه ها برای دوخت ست شومیز و شلوار گشاد در تابستان، پارچه کراش است. پارچه کراش چروک پذیری بسیار کمی دارد. این پارچه درصد الیاف طبیعی بالایی داشته و در دراز مدت باعث تعریق بیش از اندازه شما نمی شود. پارچه لینن نیز یکی دیگر از پارچه های محبوب تابستانی است که دوخت بسیار آسانی دارد. شما می توانید با حداقل مهارت در خیاطی اقدام به دوخت پارچه لینن و پارچه کراش کنید. این دو پارچه به هیچ عنوان در زمان دوخت شما را به دردسر نمی اندازند.

استایل کژوال با شلوار گشاد

اگر از طراحان لباس بخواهید یک استایل کاربردی و همه پسند را به شما معرفی کنند، بی شک انتخاب بسیاری از آن ها استایل کژوال است. استایل کژوال به استایل هایی گفته می شود که در آن معمولا از آیتم های ساده با رنگ های خنثی استفاده شده باشد. به عبارت دیگر در استایل کژوال سادگی حرف اول را می زند. برای داشتن یک استایل کژوال خاص و زیبا در فصل تابستان می توانید از شلوار گشاد کمک بگیرید. این آیتم جذاب را بسته به سلیقه خود می توانید با شومیزهای بلند یا کت های کوتاه ست کرده و از زیبایی آن ها لذت ببرید.

استایل-کژوال-با-شلوار-گشاد

در این قسمت قصد داریم دو پارچه ایدئال و کاربردی برای دوخت شلوار گشاد را معرفی کنیم. پارچه لینن و پارچه کرپ مازراتی می توانند دو گزینه بسیار عالی برای دوخت این مدل شلوار باشند. پارچه کرپ مازراتی چروک پذیری بسیار کمی دارد. این پارچه ضخامت کمی داشته و به هیچ عنوان در آن احساس گرما نخواهید داشت. پارچه کرپ مازراتی ایستایی کمی دارد. به همین دلیل به خوبی بر روی تن شما می نشیند و می تواند شما را لاغرتر نیز جلوه بدهد. پارچه لینن اما دیگر نیازی به معرفی ندارد. ست های اورسایز با پارچه لینن می توانند به عصای دست شما در تابستان تبدیل شوند. این پارچه ثبات رنگ بی نظیری دارد و بعد از شستشو دچار رنگ پریدگی و پرزدهی نخواهد شد.

 

منبع: پارچه‌نگار

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :