کیف پول و کارت زنانه

راهنمای خرید کیف پول زنانه

استفاده روزمره از کیف پول باعث می‌شود این اکسسوری بیش از سایر ملزومات چرمی کهنه شود و یا حتی استفاده زیاد از آن سبب می‌شود چهره ای تکراری برای شما داشته باشد. اگر قصد خرید کیف پول زنانه را دارید باید قبل از آن نکاتی که در ادامه بیان می‌کنیم را بدانید تا خریدی مناسب داشته باشید. 

نکات مهم در انتخاب کیف پول زنانه

1-  سایز کیف پول را مدنظر داشته باشید: سایز کیف پول زنانه به نیاز شما برای نگهداری وسایل درون آن بستگی دارد. اگر تمایل دارید که پول، چک پول را بدون اینکه تا کنید درون کیف قرار دهید، بهتر است به سراغ کیف پول بزرگ بروید تا مدارک و پول را به راحتی در آن قرار دهید.

2- جایگاهی برای کارت بانکی در نظر بگیرید: معمولا هر کدام از ما چند کارت بانکی داریم که نگهداری آن‌ها گاها برایمان سخت می‌شود. انتخاب یک کیف پول زنانه که دارای چند شیار برای نگهداری کارت بانکی است می‌تواند به این مشکل پاسخ مناسب دهد.

3- برای نگهداری پول خُرد فکری کنید: کیف پولی تهیه کنید که محلی برای قرار دادن پول خُرد داشته باشد. معمولا کیف‌های زنانه دارای یک بخش کوچک هستند که با زیپ بسته می‌شود، این محل دقیقا برای قرار دادن پول خُرد تعبیه شده است.

4- جنس کیف پول نیز مهم است: کیف پول زنانه معمولا از جنس چرم گاو، چرم مصنوعی، انواع کتانی تهیه می‌شوند. نکته ای که در خرید باید به آن توجه کنید این است که قصد دارید چه میزان هزینه کنید؟ چرم‌های طبیعی مانند چرم گاو عمر طولانی‌تر، زیباتر و البته گرانقیمت‌تر خواهد بود.