کیف دستی و دوشی زنانه

راهنمای انتخاب کیف دستی و دوشی زنانه

کیف دستی و دوشی یکی از مهمترین لوازم جانبی استایل خانم‌ها محسوب می‌شود و مکملی جدی است که می‌تواند در حد یک تکه از لباس‌ها بر تمام ظاهر شما تاثیرگذار باشد. بعضی از ما براساس ترکیب رنگی استایل یا سبک شخصی خودمان کیف انتخاب می‌کنیم با این وجود گاهی در انتخاب یک مدل مناسب برای موقعیتی خاص دچار تردید می‌شویم و از آنجایی که کیف یکی از اکسسوری‌های اصلی زنانه به شمار می‌رود باید با توجه به چند نکته مهم کیف دستی و دوشی زنانه را انتخاب کنیم.

هنگام انتخاب کیف دستی به سایر لوازم خود مانند کفش و ساعت خود نیز دقت کنید چرا که موارد مذکور با هم ست می شوند. رنگ های مشکی و قهوه ای دو رنگی است که تقریبا همیشه می توانید از آن ها استفاده کنید و هرگز از مد نمی افتند. به جای خرید یک کیف دستی گرانقیمت می توانید چند کیف دستی با طرح و رنگ های مختلف تهیه کنید.

انتخاب کیف دستی برای خانم های قد بلند

خانم‌های قدبلند و کشیده در مورد انتخاب کیف بسیار خوش‌شانس هستند چرا که هر شکل و سبکی از کوله پشتی گرفته تا کیف‌های دستی بسیار شیک برای آن‌ها مناسب است. در هرحال باید یک نکته مهم را رعایت کنند، اینکه کیف‌های بسیار کوچک مناسب یک خانم‌ بلند قد نیست و بهتر است سراغ کیف‌هایی با اندازه متوسط یا بزرگ با رنگ‌ و طرح جذاب بروند.

انتخاب کیف دستی برای خانم های کوتاه قد

بهتر است خانم‌های با قد کوتاه و اندام ریزه سراغ کیف‌های بزرگ نروند چون باعث می‌شود کوتاه‌تر به نظر برسند. در انتخاب کیف‌های دوشی و یا کیف‌های دستی با بند بلند بهتر است بلندی کیف تا بالای باسن باشد.