شال و روسری

راهنمای خرید شال و روسری

شال و روسری یکی از کاربردی ترین انواع اکسسوری زنانه میان خانم‌هاست. برای خرید شال و روسری باید به رنگ پوست و سایر اکسسوری‌ها توجه داشته باشید.

سه گام تا انتخاب شال و روسری

ابتدا رنگ پوست خود را بشناسید: به رنگ‌های مچ دست یا کف دست‌تان نگاه کنید. افرادی که ته رنگ پوست گرم دارند رگ‌هایشان به رنگ سبز دیده می‌شود، در حالیکه افرادی که ته رنگ پوست سرد دارند، رگ‌های دست‌شان آبی یا بنفش است.

شال و روسری مناسب برای پوست روشن: اگر پوست صورت شما روشن است، بهتر است از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید. رنگ‌هایی که برای پوست صورت شما مناسب است: نارنجی، قهوه‌ای، قرمز و یشمی بهترین رنگ‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید و هرگز از رنگ‌های روشنی مانند: سفید، زرد روشن و کرم استفاده نکنید.

شال و روسری مناسب برای پوست تیره: اگر پوست صورت شما تیره است. پیشنهاد ما هرگز رنگ‌های تیره‌ای مانند قهوه‌ای، بنفش تیره و ... نخواهد بود. در عوض از رنگ‌های روشن استفاده کنید. بهترین انتخاب برای شما روسری‌های سفید و لیمویی استفاده کنید. صورتی روشن، آبی روشن، رنگ‌های پاستلی و بسیاری از توناژهای رنگ سبز برای پوست شما مناسب خواهند بود.

و نکته مهم و نهایی برای انتخاب شال و روسری:  اگر اهل ست کردن لباس‌هایتان هستید، پیشنهاد ما به شما ست کردن لاک ناخن، کیف و رژ لب با روسری خواهد بود. البته نباید خیلی هم در ست کردن لباس‌هایتان وسواس به خرج دهید.