کیف پول و کارت

راهنمای خرید کیف پول مردانه

کیف پول یکی از اکسسوری هایی است که به صورت روزانه از آن استفاده می‌کنیم، بنابراین لازم است برای خرید کیف پول مردانه سرمایه گذاری بیشتری کنیم. توجه داشته باشید که کیف پول ها از مواد طبیعی و غیر طبیعی مختلفی تهیه می‌شوند.

انواع جنس کیف پول

کیفِ پول مردانه از چرم طبیعی: این مدل از کیف پول معمولا نسبت به سایر اجناس گرانقیمت‌تر است. لوکس بودن، لطیف بودن و زیبایی که چرم طبیعی دارد در هیچ یک از محصولات دیگر تجربه نخواهید کرد. البته اگر تمایل داشته باشید که کمی بیشتر هزینه کنید!

کیفِ پول مردانه از کتان: میزان طول عمر این مدل کیف پول به مراتب بیشتر از انواع چرمی است و معمولا توسط نوجوانان و جوانان استفاد می‌شود. البته به هیچ وجه رسمی نیستند.

کیفِ پول مردانه از چرم مصنوعی: از نظر ظاهر بسیار به چرم طبیعی شباهت دارد، اگر قصد این را ندارید که برای کیف پول چرم بخرید و یا می‌خواهید کمتر هزینه کنید این نوع مناسب شما خواهد بود.

انواع مدل کیف پول مردانه

 کیف پول جیبی: این نوع از کیف پول دو مدل رایج دارد، یک مدل که از وسط تا می‌شود و نوع دیگر که سه تکه است. به هر حال این مدل کیف مردانه یکی از قدیمی‌ترین انواع کیف پول است.

کیف پول کتی: این نوع کیفِ پول برای آقایانی مناسب است که نمی‌خواهند پول یا چک پول در کیف، تا شود. همچنین این مدل کیف پول برای قرار گرفتن در جیب مخفی کت ساخته شده است.