خرید شلوار جین مردانه، نکاتی که باید بدانید

0

امروزه شلوار جین در بین آقایان محبوبیت بسیاری دارد به طوری که بیش از نیمی از آقایان حداقل یک دست شلوار جین را دارند که با هر لباس و پوششی از آن استفاده می کنند. آقای نیکو پیراک یکی از طراحان بزرگ شلوار جین در این باره می گوید: «شلوار جین خوب برای آقایان بسیار مهم است چون همیشه و هر کجا از آن استفاده می کنند.» به دلیل اهمیت زیاد این قضیه ما تعدادی از توصیه های این طراح بزرگ را در مورد خرید شلوار جین مناسب برای شما فراهم کرده ایم، امیدوارم راهنمای خوبی برای خرید شما باشد.

نگران اندامتان نباشید

انتخاب شلوار برای خانم ها ممکن است کمی حساس تر باشد چون خانم ها معمولا به دنبال پوششی هستند که بتوانند برجستگی های اندام خود را بپوشانند و لاغرتر به نظر بیایند ولی در مورد آقایان این موضوع حائز اهمیت نیست چون در هر نوع شلوار جین آقایان خوش اندام و خوش فرم جلوه می کنند. به جای  فکر کردن به اندامی بودن یا گشاد بودن شلوار جین آقایان باید تمرکز خود را بر روی جنس آن شلوار و مکانی که می خواهند از آن شلوار استفاده کنند، بگذارنند. برای مکان هایی که نوع فعالیت های آقایان آرام است مثل محیط شرکت یا مهمانی استفاده از شلوار های جین کلاسیک و اندامی بسیار مناسب است اما برای مکان هایی که افراد در آن جا فعالیت زیادی دارند استفاده از شلوارهای جین کمی گشاد تر و کشی(به اصطلاح استریج) مناسب تر است.

یک سایز کوچکتر بخرید

معمولا بر خلاف خانم ها که همیشه دوست دارند از شلوار های جین با سایز بسیار کوچک استفاده کنند آقایان معمولا دوست دارند در شلوار احساس راحتی کنند و همیشه سایز بزرگ انتخاب می‎کنند. اما به خاطر داشته باشید شلوار جین همیشه پس از چند بار استفاده و شستشو  جا باز می کند در نتیجه اگر شما سایز بزرگ را انتخاب کنید پس از مدتی شلوار از آن حالت و فرم معمولی در می آید و بسیار گشاد جلوه می کند و تیپ شما را خراب می کند پس سعی کنید یک سایز کوچکتر بخرید تا همیشه فرم ایستاده و خوش حالت را داشته باشد.

شلوار جین چسب را نادیده نگیرید

بسیاری از آقایان تصور می کنند که شلوار های جین چسب فقط برای افرادی ست که همیشه پیرو مد و فشن هستند در صورتی‎که این طور نیست اگر شما فردی هستید که طرفدار سبک کلاسیک هستید و یا از کتانی های نیم ساق و آل استار استفاده زیادی می کنید شلوار جین چسب بسیار برای شما مناسب است.

جیب های خود را چک کنید

استفاده از شلوار های جین که پر از جیب و زیپ و دکمه است بسیار جلب توجه می کند و اصلا گزینه مناسبی نیست. اگر می خواهید برای طولانی مدت از ظاهر و استایلی شیک برخوردار باشید، حتما از لباس های ساده استفاده کنید چون سادگی هیچ گاه زیبایی خودش را از دست نمی دهد. برای شلوار جین فقط مطمئن شوید که دو جیب عقب و دو جیب کنار را داشته باشد. استفاده از دو جیب کنار استایلی بسیار زیبا به آقایان می دهد.

تنوع رنگ داشته باشید

وقتی حرف از شلوار جین می شود بیشتر افراد گمان می کنند که باید شلوار جین فقط آبی باشد در حالیکه امروزه تنوع در رنگ های شلوار جین بسیار زیاد است. سعی کنید در رنگ شلوار جین خود تنوع هم ایجاد کنید تا خیلی زود از سبک لباس پوشیدن خود خسته نشوید.

شلوار استریج بخرید

اگر شما جز دسته افرادی هستید که در  طول شبانه روز فقط از شلوار جین استفاده می کنید بهتر است از شلوار جین استریج(کشی) استفاده کنید. چون این نوع جنس معمولا هم کمی نازک تر است و هم به علت کشسان بودن بیشتر احساس راحتی می کنید.

به یاد داشته باشید شما هر سن و سال و موقعیت اجتماعی داشته باشید باز هم می توانید از شلوار جین استفاده کنید و همیشه استایلی مناسب برای هر مکان و موقعیتی داشته باشد.

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :