با پنج مدل پیراهن چهارخانه مردانه جذاب آشنا شوید!

یکی از پیراهن‌های جذاب مردانه و مورد علاقه آقایان جوان و مسن در این چند سال اخیر، پیراهن چهارخانه است. پیراهن مردانه چهارخانه یک مدل پیراهن کلاسیک است که در هر موقعیت و زمانی می‌توانید به تن کنید. با این حال جنس پیراهن چهارخانه یا فِلانِل تعیین می‌کند که در کدام فصل آن را به تن کنید  و در این مقاله به این مسئله می‌پردازیم.

ad banner

یکی از رنگ‌های پیراهن‌ چهارخانه محبوب آقایان که در دهه ۵۰ میلادی مورد استقبال قرار گرفت، زرد و مشکی بود. معمولا جنس این مدل پیراهن مردانه پشمی است که آقایان در فصل پاییز به صورت تکی یا به همراه یک تیشرت و در فصل زمستان به همراه یک پلیور و کاپشن به تن می‌کنند.

در دهه ۸۰ میلادی و ورود گروه‌های تازه موسیقی به عرصه هنر و هالیوود، پیراهن چهارخانه قرمز و مشکی مورد توجه عموم قرار گرفت. معمولا جوانان به تبعیت از افراد مشهور این مدل پیراهن مردانه را با یک شلوار جین مردانه یا چرم، کفش ورزشی یا نیم بوت چرم مشکی مردانه ترکیب می‌کردند که همچنان این استایل طرفداران بسیاری به همراه دارد.

پیراهن چهارخانه سبز و مشکی یکی از مدل‌های جدید از خانواده پیراهن چهارخانه مردانه است. شما می‌توانید این پیراهن را به همراه خرید شلوار کتان مردانه مشکی، کفش ورزشی سفید مردانه و خرید کلاه مشکی در لیست خود قرار دهید و یک استایل جذاب داشته باشید. با این حال خرید پلیور مردانه نیز ایده خوبی است تا استایل چشمگیرتری در فصل‌های سرد داشته باشید.

پیراهن چهارخانه مردانه نخی

پیراهن چهارخانه مردانه نخی، جنس سبک و خنکی دارد. از این رو شما می‌توانید این مدل پیراهن را در فصل بهار و تابستان به تن کنید. اگر به این مدل پیراهن علاقه دارید می‌توانید پیراهن چهارخانه نخی مردانه را به صورت تکی با یک شلور جین یا کتان به تن کنید.

همچنین اگر به استایل کژوال علاقه دارید، می‌توانید زیر پیراهن چهارخانه نخی یک تیشرت مردانه به تن کنید و دکمه پیراهن‌تان را باز بگذارید. یک کفش ورزشی مردانه نیز استایل‌تان را جذاب‌تر می‌کند.

پیراهن چهارخانه پشمی مردانه

یکی از پیراهن‌های محبوب آقایان در تمام سنین در فصل‌های پاییز و زمستان، پیراهن چهارخانه پشمی مردانه است. از رنگ‌های پرطرفدار این مدل پیراهن مردانه پاییزه، قرمز و مشکی است. از این رو اگر به پیراهن چهارخانه قرمز علاقه دارید، می‌توانید آن را با یک کفش چرم مشکی مردانه سِت کنید.

علاوه بر این می‌توانید این مدل پیراهن پاییزه را به همراه یک کت چرم مردانه یا اورکت کتان شتری، مشکی یا سبز ارتشی به تن کنید و یک استایل جذاب کژوال مردانه داشته باشید.

پیراهن چهارخانه توپُر مردانه

در ظاهر این مدل پیراهن چهارخانه مردانه به نظر می‌رسد که یک پیراهن پشمی ساده است. اما پیراهن چهارخانه توپُر مردانه، شامل یک لایه داخلی پشمی است که از شما دربرابر سرما محافظت می‌کند.

شما می‌توانید در فصل‌های سرد از این مدل پیراهن فلانل، به عنوان کاپشن یا کت استفاده کنید. اگر به این مدل پیراهن فلانل مردانه علاقه دارید، می‌توانید خرید بوت مردانه و یک کلاه بافت را در لیست خود قرار دهید و استایل زمستانه خود را کامل کنید.

هودی چهارخانه مردانه

هودی چهارخانه مردانه، یکی از لباس‌های مورد علاقه اسکیت‌بازها است. با این حال با گذشت زمان، هودی چهارخانه مردانه به یکی از لباس‌های مورد علاقه دانشجویان تبدیل شد.

اگر به هودی چهارخانه گرم علاقه‌مند هستید، می‌توانید این لباس را به همراه شلوار جین راسته مردانه، تیشرت طرح‌دار، یک کلاه مردانه و کفش اسپرت ترکیب کنید و یک استایل دانشجویی کژوال و چشمگیر داشته باشید.

پیراهن چهارخانه کتان مردانه

کتان یک پارچه شگفت‌انگیز است که می‌توانید در فصل‌های گرم یا سرد به تن کنید، چرا که ضخامت پارچه کتان متفاوت است. اگر می‌خواهید یک پیراهن خنک مردانه در تابستان به تن کنید، پیراهن چهارخانه ریز به همراه یک شلوار کتان تابستانه انتخاب مناسبی است.

اگر دوست دارید در فصل‌های خنک پاییز و بهار یک اورکت نسبتا گرم و جذاب به تن کنید، پیراهن چهارخانه کتان مردانه استایل شما را جذاب و چشمگیر می‌کند.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :