کلکسیون جدید لباس‎ جین «تامی هایلفیگر» از مواد بازیافتی

این روزها تمام مردم جهان به فکر حفاظت از محیط زیست هستند، به طوری که حتی برندهای مشهور هم تمام تلاش خود را می کنند تا محصولاتی در حمایت از محیط زیست تولید کنند.

برند «تامی هایلفیگر» از برندهایی است که حفظ محیط زیست را در تولید محصولات خود در اولویت قرار داده است. او به تازگی کلکسیونی از لباس های جین را برای پاییز ۲۰۱۹ روانه بازار کرده که با مواد دور ریختی و مصرف نشده ساخته شده است. این محصولات مطمئنا مورد استقبال افرادی که به محیط زیست شان اهمیت می دهند و می خواهند تغییری در جهانشان ایجاد کنند، قرار خواهد گرفت.

البته این اولین باری نیست که برند محبوب تامی لباس هایی با مواد دور ریختنی تولید کرده است، این برند در اوایل سال ۲۰۱۹ هم دست به اقدام مشابهی زد که توجه و به تبع مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرد.

کلکسیونی که تامی برای پاییز ۲۰۱۹ روانه بازار کرده، دوستدار طبیعت است. در واقع این برند از محصولات کهنه و مصرف نشده برای تولید لباس های جین استفاده کرده است. محصولات این کلکسیون شامل شلوار، دامن و ژاکت جین به رنگ خاکستری است که همیشه طرفداران خود را دارد و هیچگاه از مد نمی افتد.

اکنون ۹۰% این کلکسیون از محصولات بازیافت تولید شده اما تامی قصد دارد که این رقم را در کلکسیون بعدی به ۱۰۰% برساند.

پردیس بختیاری
نویسنده: پردیس بختیاری


دیدگاه شما

milad در تاریخ 26 آگوست 2019

ممکنه راجب شلوار پیلی دار و استایلی که شرکت کننده عصرجدید(محمدزارع) میزد مطلب بزارید ؟ اصلا از کجا میشه تهیه کرد این استایلو و اسم دقیقش چیهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :