چگونه استایلی پاییزی داشته باشیم؟

این روزها که هوا کم کم رو به سردی می رود، باید استایل مان را از استایلی تابستانی به استایلی پاییزی تغییر دهیم. خاصیت هوای پاییزی این است که نه آنقدر سرد است که بشود کاپشن و بوت پوشید و نه مثل هوای شهریور است که پوشیدن لباسی نازک کفایت کند. اگر می خواهید استایل تان را پاییزی کنید، به سبکی که در ادامه برایتان آورده ایم، تیپ بزنید.

لایه ای لباس بپوشید

زمانی که نمی دانید هوا گرم است یا سرد، لایه لباس بپوشید. لایه ای لباس پوشیدن از بهترین دوست های شما در فصل پاییز است. زیرا به محض این که احساس گرما کردید، می توانید یک لایه از لباس تان را کم کنید. این سبک لباس پوشیدن نه تنها شما را از شر گرما و سرما نجات می دهد، بلکه بسیار هم جذاب و مدرن است. علاوه بر آن، می توانید با استفاده از رنگ ها و طرح های مختلف لباس، به ظاهرتان تنوع و هیجان دهید.

پیراهن بلند بپوشید

چه کسی گفته که پیراهن های بلند فقط برای تابستان طراحی شده اند؟ اگر در خانه یا میهمانی هستید، می توانید به جای پیراهن کوتاه، پیراهن بلند به تن کنید. این مدل لباس یکی از بهترین گزینه ها برای اوایل پاییز است، از آن جهت که پاهای شما را می پوشاند و به خوبی گرم نگه می دارد. فقط یادتان باشد که برای بالا تنه تان یک ژاکت بردارید که شانه های شما را گرم نگه دارد.یک ژاکت چرم یا جین برای میهمانی هایی که در فضای باز برگزار می شود، انتخاب مناسبی خواهد بود.

ژاکت دم دست داشته باشید

ژاکت، کت و سویشرت هایی که دارید را دم دست بگذارید. این مدل لباس ها کاربردی ترین لباس ها در فصل پاییز هستند. آنها نه تنها بدن شما را گرم نگه می دارند بلکه ظاهرتان را نیز از این رو به آن می کنند. هنگام خرید این مدل لباس ها، سعی کنید که به دنبال جنس های باکیفیت باشید که هم روی تن تان به زیبایی بنشیند، هم این که تا چند سال برایتان دوام داشته باشد.

کفش هایتان را پاییزی کنید

حتی اگر هوا هنوز به طور کامل سرد نشده، بهتر است که کفش های تابستانی تان را کنار بگذارید و کفش های پاییزی به پا کنید. اگه چه مدل کفشی برای این فصل مناسب است؟ کفشی که شما به پا می کنید نباید جلو باز باشد. از یک طرف باید دور صندل ها را خط بکشید و از طرف دیگر هنوز برای پوشیدن چکمه ها زود است. بهترین انتخاب برای شما لوفر و نیم بوت ها هستند. برای رنگ های کفش تان هم می توانید رنگ هایی مانند قهوه ای روشن و خاکستری را انتخاب کنید.

به سمت رنگ های تیره بروید

حتما می دانید که هر فصلی رنگ مخصوص به خودش را دارد. به عنوان مثال در تابستان رنگ های روشن و شاد مد بود در حالی که با آمدن پاییز باید به سراغ رنگ های تیره تر مانند مشکی، خاکستری یا جین ها بروید.

از اکسسوری ها کمک بگیرید

شاید فکر کنید که تابستان فصل استایل های هیجان انگیز و جذاب است، در حالی که پاییز و زمستان هم می تواند به همان اندازه جذاب باشد. یکی از گزینه هایی که شما برای جذاب تر شدن دارید، اکسسوری های پاییزه مانند کلاه، شالگردن و… است. شالگردن نه تنها گردن و شانه های شما را گرم خواهد کرد، بلکه می توانید آن را به مدل های گوناگون ببندید و به ظاهرتان تنوع دهید.

 

 

پردیس بختیاری
نویسنده: پردیس بختیاری


دیدگاه شما

HelenPrell در تاریخ 25 سپتامبر 2019

سلام

جایی که من می توانید دانلود کنید خیل رایگان در وب سایت شما?
اطلاعات رو از حمایت شما. زویل واقعا بهترین برنامه برای حل کد امنیتی است اما من نیاز به جدیدترین نسخه از این.

ممنونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :