بوت‌های بلند را چگونه ست کنیم؟ + پیشنهاد خرید

اگر شما هم اهل مد و فشن باشید، حتما می دانید که ترندهای مرتبط با مدل کفش برای هر فصل، به طور دائم در حال تغییر است. اما یکی از کفشهایی که برای سالهای طولانی در میان عاشقان مد و فشن محبوب بوده و هیچوقت از مد نیفتاده، چکمه بلند و تا سر زانو است. دلیل این مسئله کاملا مشخص است؛ این چکمه‌های کلاسیک و زیبا بسیار کاربردی هستند و شما میتوانید با آنها استایلهای بسیار متفاوتی خلق کنید. شما با پوشیدن یک چکمه تا سر زانو، نه تنها در روزهای سرد فصل پاییز و زمستان پاهای خود را گرم نگه میدارید، بلکه بسیار خوش پوش و شیک دیده میشوید. همچنین، شما میتوانید این مدل بوت را در محل کار، بیرون، و هر مناسبتی که دوس داشته باشید بپوشید. تنها چیزی که لازم دارید این است که بدانید این مدل بوت را باید با چه لباسهایی ست کنید تا زیبا دیده شوید. به همین دلیل، در مقاله امروز قصد داریم تا شما را با انواع مدلهای بوت بلند و نحوه ست کردن آنها با لباسهای دیگر آشنا کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

ad banner

 

 

انواع بوت بلند

بوت بلند به رنگ مشکی

یکی از کفشهایی که در فصل پاییز و زمستان بسیار کاربردی است، کفش مشکی است. اگر این کفش یک چکمه تا سر زانو به رنگ مشکی باشد که دیگر هیچ چیزی کم ندارید! بوت مشکی تقریبا با هر مدل و رنگ لباسی به راحتی ست میشود، به همین دلیل بهتر است حتما یک مدل از آن را در کمد لباسهای خود داشته باشید. اگر از امتحان کردن ترندهای جدید ترسی ندارید، میتوانید یک بوت مشکی بلند طرحدار انتخاب کنید. اما اگر کمی محتاط هستید، بهتر است برای شروع یک بوت بلند مشکی از جنس چرم یا جیر انتخاب کنید. بهترین نکته در مورد بوت بلند به رنگ مشکی این است که شما می‌توانید آن را هم در روز و هم در شب بپوشید.

بوت بلند به رنگ قهوه‌ای

درست است که چکمه مخصوص فصلهای سرد و به خصوص فصل زمستان است، اما یک چکمه بلند به رنگ قهوه‌ای کفشی بسیار کربردی است که لازم نیست با کمی گرمتر شدن هوا، آن را به ته کمد لباسهای خود بیاندازید! برای داشتن یک استایل غیر رسمی در روزهای سرد، میتوانید بوت بلند و قهوه‌ای رنگ خود را با یک شلوار جین ست کنید. با این ترکیب، از یک کت زمستانی با رنگی خنثی استفاده کنید. با کمی گرمتر شدن هوا، میتوانید این مدل بوت را با یک پیراهن دخترانه گلدار و یا یک دامن خیلی کوتاه ست کنید و لذت ببرید!

بوت بلند بدون پاشنه

معمولا همه ما خانمها با کفشهای پاشنه‌دار اذیت میشویم و دوست داریم که کفشی تخت و راحت بپوشیم؛ به خصوص در فصل پاییز و زمستان که زمین اکثرا خیس و لغزنده است. خوشبختانه بوت بلند به تنهایی شیک و زیباست، به همین دلیل نیازی نیست که حتما مدل پاشنه‌دار آن را بپوشید تا خوش استایل دیده شوید. همچنین، این مدل بوتها بسیار متنوع هستند و شکلهای متفاوتی دارند، از مدل پوست ماری گرفته تا مدل چرمی و ساده. برای یک مناسبت غیر رسمی، میتوانید بوت بلند بدون پاشنه خود را با یک شلوار جین، یک تیشرت ساده سفید و یک کت چرمی ست کنید. همچنین، برای یک مناسبت کمی رسمی هم میتوانید یک پیراهن بافتنی به رنگ کرم خاکی را با یک بوت بلند و جیر بدون پاشنه به رنگ خاکستری ست کنید و از استایل شیک خود لذت ببرید!

بوت بلند از جنس جیر

بوت جیر یکی از کاربردی‌ترین مدلهای کفش پاییزی و زمستانی است که شما میتوانید آن را به راحتی با همه چیز ست کنید؛ به خصوص مدل بلند و تا سر زانوی آن. شما میتوانید یک بوت بلند جیر را با لباسهای بسیار متفاوتی ست کرده و استایلهای جدید و شیکی خلق کنید. به عنوان مثال، برای یک مناسبت غیر رسمی میتوانید آن را با یک پیراهن بافتنی ست کنید. یا برای یک مناسبت کمی رسمیتر، میتوانید بوت جیر خود را با یک دامن خیلی کوتاه و به رنگ مشکی ست کنید. نکته‌ای که باید در مورد یک بوت جیر به یاد داشته باشید این است که بهتر است در هنگام پوشیدن آن، کمی از پاهایتان مشخص باشد تا استایل شیکتری داشته باشید. همچنین، سعی کنید رنگ بوت جیر خود را به نحوی انتخاب کنید که خیلی زود کمرنگ نشود.

 

 

بوت بلند از جنس چرم

یکی از مزایای چرم این است که میتوانید بر طبق سلیقه خودتان استایلهای بسیار متفاوتی با آن خلق کنید. برای مثال، اگر اهل ریسک هستید و میخواهید سنتها را زیر پا بگذارید، میتوانید به جای یک بوت چرمی کلاسیک به رنگ مشکی، یک بوت چرمی رنگی و یا طرحدار انتخاب کنید. همچنین، به جای یک بوت چرمی ساده میتوانید بوتی انتخاب کنید که روی آن دوخت و یا بند دارد.

بوت بلند پاشنه‌دار

در حال حاضر بوتهای پاشنه‌دار موجود در بازار بسیار متنوع و زیبا هستند. بسیاری از آنها طرحدار هستند، و یا رنگهای جیغ و جذابی دارند. این مسئله باعث شده است که عاشقان مد و فشن کمی از رنگ مشکی و رنگهای تیره فاصله گرفته و به سمت رنگهای جدید بروند و در نتیجه، بتوانند استایلهای جدید و متفاوتی خلق کنند. همچنین، اندازه پاشنه در این مدل بوتها متفاوت است. به همین دلیل شما میتوانید اندازه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بدون اینکه به پاهای خود صدمه بزنید، استایل شیکی داشته باشید. برای داشتن یک استایل مدرن، میتوانید پاشنه بوت خود را کمی ضخیم انتخاب کنید. همچنین، برای داشتن یک استایل خانمانه و رسمی نیز میتوانید پاشنه بوت خود را نازک انتخاب کنید.

نحوه ست کردن بوت بلند با لباس‌های دیگر

نحوه ست کردن بوت بلند با شلوار جین

یکی از زیباترین و ساده‌ترین استایلهایی که میتوانید با بوت بلمد خلق کنید، ست کردن آن با شلوار جین مورد علاقه‌تان است. خبر خوب این است که میتوانید هر مدل و رنگ شلوار جینی را با این مدل بوت ست کنید. اگر دوست دارید که زیبایی اندام خود را بهتر نمایان کنید، میتوانید شلوار جین خود را جذب انتخاب کنید. همچنین، میتوانید قسمت جلویی بلوز خود را درون شلوارتان قرار دهید تا استایل شیک‌تری داشته باشید.

 

نحوه ست کردن بوت بلند با پیراهن

اگر دوست دارید که استایلی شیک و خانمانه داشته باشید، میتوانید بوت بلند خود را با یک پیراهن ست کنید. برای داستن یک استایل مدرن و جذاب، میتوانید بوت بلند خود را با یک دامن خیلی کوتاه و یا یک پیراهن کوتاه به رنگ مشکی ست کنید. خوشبختانه بوتهای بلند تنوع بسیاری دارند. به همین دلیل شما میتوانید هر مدل و رنگی از آنها را که دوست دارید انتخاب کنید و با آن استایلهای متفاوتی خلق کنید.

 

 

نحوه ست کردن بوت بلند با دامن

از آنجایی که دامن‌ها قد و اندازه بسیار متنوعی دارند، شما می‌توانید با انتخاب قدهای متفاوت، استایل‌های متفاوتی خلق کنید. برای مثال، میتوانید بوت بلند خود را با یک دامن خیلی کوتاه ست کنید و یا در روزهایی که کمی سردتر هستند، میتوانید برای داشتن یک استایل شیک و زمستانی، بوت بلند خود را با یک دامن بلند ست کنید. حتی اگر قد دامن به اندازه‌ای باشد که کمی از بوت در زیر آن پنهان شود مشکلی پیش نمیاید. برای همراه شدن با ترندهای امسال، میتوانید بوت بلند خود را با یک دامن چرمی ست کنید.

                         

نحوه ست کردن بوت بلند با لگینگ

لگینگها لباسهایی بسیار کاربردی هستند، به خصوص در فصلهای سرد. فقط باید یاد بگیرید که آنها با چه لباسهای دیگری ست کنید که استایلی شیک داشته باشید. مزیت لگینگ این است که با پوشیدن آن هم احساس راحتی و گرما میکنید و هم ظاهری آراسته و مرتب دارید. به عنوان مثال، میتوانید به جای لگینگ به رنگ مشکی، یک لگینگ به رنگ کرم را با یک جفت بوت بلند جیر به رنگ بژ، و یک تونیک بلند بافتنی به رنگ خاکستری ست کنید.

 

 

مطالب مرتبط:

همه چیز در مورد بوت‌های دکتر مارتینز

نکاتی که برای خرید بوت باید بدانید

چگونه کفش و بوت قهوه‌ای مردانه بپوشیم؟

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

سارینا محمدی در تاریخ 02 دسامبر 2020

عالیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :