شایسته عسگریان در
617

معرفی مدل‌های تیشرت مردانه بهار 1400 + پیشنهاد خرید

معرفی مدل‌های تیشرت مردانه بهار 1400 + پیشنهاد خرید

تیشرت مردانه، جزو جذاب‌ترین لباس‌های مردانه است؛ نه‌تنها برای آقایان، بلکه این لباس به چشم خانم‌ها نیز لباس شیکی است؛ به‌شرطی که درست انتخاب شود. تیشرت مردانه، انواع مختلفی دارد؛ از تیشرت‌های آستین کوتاه گرفته که کاملا اسپرت هستند و مناسب روزهای گرم سال تا تیشرت‌های آستین بلند که بیشتر مناسب روزهای خنک‌تر مثل روزهای اوایل پاییز هستند؛ تیشرت‌های یقه‌دار که رسمیت آن‌ها کمی بیشتر است و به آن‌ها پولوشرت می‌گویند و…

single_content ad banner

ما در این مطلب، چند مدل تیشرت جدید و شیک را به شما معرفی می‌کنیم که ترند بهار 1400 نیز هستند و کمی نیز درباره کاربرد آن‌ها توضیح می‌دهیم.

مطالب مرتبط:

۵ مدل تی‌شرت مردانه که باید آن‌ها را در کمد لباس‌های خود داشته باشید!

لباس بهاره مردانه را در سال جدید بر اساس این نکات بخرید

راهی جدید برای پوشیدن تیشرت آبی در بهار

تیشرت‌های مردانه بهار 1400

تیشرت را می‌توان لباس ساده‌ای دانست که برای جذاب‌تر شدنش بهتر است که نوع رنگی آن را انتخاب کنید تا با اضافه شدن کمی رنگ‌ولعاب، از سادگی آن کم شود. در سال‌های اخیر، رنگ‌های زیادی به استایل آقایان اضافه شده است. بهار امسال نیز تیشرت‌های چند رنگ، جزو محبوب‌ترین ترندها محسوب می‌شوند؛ به‌خصوص تیشرت‌هایی با طرح‌های زاویه‌دار.

خرید تیشرت و پولوشرت مردانه

یکی دیگر از مدل‌های محبوب تیشرت‌های چند رمگ، مدلی است که در آن، خود تیشرت، رنگی خنثی داشته و یقه، سرشانه و سرآستین آن، به‌طور هماهنگی چند رنگ است. این تضاد در رنگ‌ها، شور و هیجان را وارد استایل آقایان کرده و بسیار مناسب استایل‌های بهاری و تابستانی اسپرت و خیابانی است.

 

خرید تیشرت و پولوشرت مردانه

لباس‌های جیب‌دار همیشه جزو محبوب‌ترین لباس‌ها بوده‌اند؛ به‌خصوص برای آقایان. تیشرت‌های تک‌جیب نیز جایگاه خودشان را در ترند بهاره امسال لباس آقایان دارند.

 

خرید تیشرت و پولوشرت مردانه

لباس‌های متن‌دار از قدیم‌الایام در کمد لباس‌ها جای داشته‌اند؛ اما در سال‌های اخیر، متن‌های انگیزشی یا عجیب، جای تک‌کلماتی مثل champions یا نام برندها را گرفته‌اند. امسال نیز همین روند ادامه دارد.

 

خرید تیشرت و پولوشرت مردانه

علاقه زیاد بسیاری از آقایان، به‌خصوص آن‌دسته که استایل‌های خیابانی، پانک، راک یا… را می‌پسندند، باعث شده که تیشرت‌هایی با طرح چهره حیوان، به‌خصوص گرگ یا خرس، جایگاه خودش را در ترند بهاره داشته باشد.

 

خرید تیشرت و پولوشرت مردانه

پولوشرت یا همان تیشرت یقه‌دار، کمی از تیشرت رسمی‌تر است. تیشرت، مناسب استایل‌های کژوآل و اسپرت است، اما از پولوشرت می‌توان در استایل اسمارت‌کژوآل یا همان نیمه‌کژوآل نیز استفاده کرد. پولوشرت‌ها نیز انواع مختلفی دارند که یکی از تفاوت‌های آن‌ها در نوع یقه‌شان است. در زیر دو نوع از این پولوشرت‌ها با یقه‌های متفاوت را می‌بینید؛ که نوع اول، رسمی‌تر و نوع دوم، کژوآل‌تر است.

 

خرید تیشرت و پولوشرت مردانه

 

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

برترینها در تاریخ 28 آوریل 2020

بی کیفیت ترین خبرهای برترینها در مورد لباس و پوشاک مربوط به سایت شماست نمیدونم چرا خبرهای شما رو میزنن!ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :