بانوان سلطنتی چگونه از پوست خود مراقبت می‌کنند؟

افرادی که عضوی از یک خانواده سلطنتی هستند بیشتر اوقات در معرض توجه افراد عادی قرار می‌گیرند. از این رو در بسیاری موارد به خصوص زیبایی و آراستگی چهره مراقبت‌های ویژه‌ای برای پوست خود انجام می‌دهند. همین سبب شده تا محصولات مربوط به مراقبت از پوست تبدیل به یکی از کسب و کارهای تجاری شود.

بیش از یک دهه است که مردم استایل و سبک زندگی خانواده‌های سلطنتی را دنبال می‌کنند اما با جزئیات بسیار دقیق زندگی آن‌ها آشنا نیستند. به همین دلیل بسیاری از چهره‌های سرشناس سلطنتی، ملکه  یا شاهزاده‌ها در میان افراد معمولی جلوه می‌کنند.

یکی از مواردی که بانوان سلطنتی به آن توجه ویژه‌ای دارند مراقبت از پوست است زیرا همیشه چهره‌ای آراسته و جذاب دارند و پوست ستاره های سلطنتی باید شفاف و زیبا باشد. با چی بپوشم همراه شوید تا نگاهی بی‌اندازیم به زندگی بانوان سلطنتی و بسیار مشهور تا کشف کنیم بانوان سلطنتی چگونه از پوست خود مراقبت می‌کنند؟

کیت میدلتون

جالب است بدانید کیت میلدتون که امروزه همه او را به عنوان عروس بزرگ ملکه انگلستان می‌شناسند، تنها چند روز قبل از عروسی خود به راهنمایی متخصص زیبایی خود، دبورا میچل، از نیش(زهر) زنبور عسل برای پوست صورت خود استفاده کرده است. نیش یا همان عصاره زهر زنبور عصر حاوی کلاژن است و می‌تواند تاثیرات بسیار مثبتی بر روی شادابی و درخشش پوست بگذارد.

پوست ستاره های سلطنتی کیت میدلتون

گریس کلی

زیبایی چهره گریس کلی، پرنسس موناکو، بر هیچ شخصی پوشیده نیست و بسیاری از افراد به دنبال راز زیبایی چهره او هستند. به گفته دکتر متخصص زیبایی او، پیتر لاماس، گریس کلی هیچ گاه از استفاده از کرم به خصوص کرم دست غافل نمی‌شود زیرا به گفته گریس بیشترین زیبایی یک زن در دستان او دیده می‌شود.

پوست ستاره های سلطنتی گریس کلی

شارلوت کاسیراگی

شارلوت نوه گریس کلی است که امروزه او را به عنوان یکی از بانوان بسیار زیبا می‌شناسند. او همیشه به دنبال راه‌های گوناگون برای رسیدگی به پوست و مراقبت از آن است. یکی از مهم‌ترین مواردی که شارلوت درباره زیبایی چهره می‌گویند آن است که: مهم‌ترین چیز برای داشتن پوستی سالم و شاداب آن است که بعد از مدت کوتاهی آرایش حتما از یک پاک کننده مناسب برای پاک کردن آرایش و یا حتی از آب به تنهایی برای شستن صورت استفاده کنید. تمیز نگه داشتن صورت نکته‌ای است که باید همیشه رعایت شود و امروزه انواع محصولات آرایشی و لوسیون‌های مختلف حتی با محتوای طبیعی بدون هیچ ماده شیمیایی مضر نیز در بازار وجود دارد که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

پوست ستاره های سلطنتی شارلوت کاسیراگی

رانیا ال یاسین

رانیا عبدالله یا رانیا ال یاسین ملکه زیبا اردن می‌باشد. این بانو پوستی بسیار درخشان و جوان دارد. اما راز زیبایی و جوان ماندن پوست صورت این ملکه زیبا در چیست؟ او همیشه در پاسخ به این سوال می‌گوید انسان چه از نظر فیزیکی و چه روحی دشمن‌های مختلفی دارد که می‌تواند تاثیر منفی بر روی او بگذارد درنتیجه بهتر است به هر طریقی آن‌ها را دور نگاه داشت. انرژی مثبت و دور ماندن از هر تنش عصبی در کنار رسیدگی و مراقبت از پوست می‌تواند شما را تا همیشه جوان نگاه دارد.

پوست ستاره های سلطنتی رانیا ال یاسین

پرنسس دایانا

مری گرینول، آرایشگر مخصوص پرنسس دایانا همیشه درباره چهره شاداب و پوست بسیار سالم او می‌گفت: دایانا برای داشتن پوستی سالم و شاداب همیشه یک رژیم غذایی بسیار متعادلی را دنبال می‌کرد و در کنار آن از یک پاک کننده و مروطوب کننده بسیار مناسب برای پوست خود در دو نوبت روز و شب استفاده می‌کرد. همچنین استفاده از سرم‌های ضد آفتاب از مواردی بود که پرنسس دایانا برای مواقعی که مدت طولانی را در خارج از منزل می‌گذراند استفاده می‌کرد.

پوست ستاره های سلطنتی پرنسس دایانا

ماریا المپیا

پرنسس ماریا المپیا درباره سلامت و مراقبت از پوست خود می‌گوید: یکی از مهم‌ترین مواردی که به سلامت و زیبایی پوست کمک می‌کند خواب کافی است. علاوه بر این ماریا تحت نظر دو پزشک بسیار عالی به نام‌های دکتر لنسر در لی آنجلس و دکتر لوم در لندن نیز است.

پوست ستاره های سلطنتی ماریا المپیا

مگان مارکل

مگان مارکل، همسر شاهزاده انگلستان، یکی دیگر از بانوان سلطنتی به شمار می‌رود. او برای مراقبت از پوست خود روش‌های مختلف و بسیار جالبی را پیش گرفته است. به گفته خود مگان استفاده از روغن درخت چای برای هر خانمی که به پوست خود اهمیت می‌دهد لازم است. روغن درخت چای می‌تواند به سرعت هر آثاری را از روی پوست شما مانند خراش کوچک، جای نیش حشرات و یا هرگونه زخمی را از بین ببرد. از این رو شما می‌توانید همیشه مقداری از این روغن را به خصوص در طول سفر به همراه داشته باشید و برای استفاده از آن تنها کافی است مقداری از روغن را بر روی پوست صورت خود ماساژ دهید.

پوست ستاره های سلطنتی مگان مارکل

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :