پوشاک آقایان عینک آفتابی

این ۶ لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید

6 لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید
نوشته شده توسط محمد رضا

از آنجایی که تابستان فصل مسافرت ها و خوش گذرانی هاست زود تمام می شود و تا به خودمان می آییم می بینیم که باز هم فصل کار سخت و یا تحصیلات شروع شده است و در این میان باید به فکر تعویض لباس هایمان بر حسب فصل جدید نیز باشیم. اما در این مقاله می خواهیم تا حدودی مشکل تعویض لباس ها را حل کنیم و به شما بگوییم که قرار نیست همه لباس هایتان عوض شوند. این ۶ لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید. با ما همراه باشید. 

۱- پولوشرت 

پولوشرت ها از آن دسته لباس های تابستانه ای هستند که می توان در پاییز پوشید. با کوتاه شدن روزها می توانید طول آستین ها را بلندتر کنید و همچنان پولوشرت بپوشید. حتی پوشیدن پولوشرت های آستین کوتاه زیر کت یا ژاکت یا کاپشن ها نیز از مواردی است که توصیه می شود. ضمنا برای استفاده در پاییز پولوشرت شما باید ضخیم تر و یقه آن بلند تر باشد.

این 6 لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید

۲- تیشرت آستین بلند

تیشرت های آستین بلند نیز جزو لباس های تابستانه شما هستند که برای مسافرت هایی به تن می کنید که امکان سرد شدن هوا در آن ها وجود دارد. اما این تیشرت ها در دسته لباس های پاییزه نیز قرار می گیرند و به از آنجایی که به راحتی با کتانی و شلوار جین یا کتان شما ست می شوند از گزینه های خوبی برای پوشیدن در پاییز هستند.

این 6 لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید

۳- کت جین 

اگر از دید یک لباس تابستانی به آن نگاه کنیم صرفا برای زیبایی تیپ شماست و پوشیدن تیشرت سفید زیر آن شدیدا خودنمایی می کند. اما این بار از دید یک لباس میان لایه های تیپ پاییزه تان به آن بنگرید و می بینید که وقتی زیر پالتوهای بلند پوشیده می شود جذابیتش چند برابر می شود. این بین لایه ای بودن مسلما در تیپ تابستانه شما وجود نخواهد داشت و مناسب تیپ پاییزه است. فقط حواستان باشد که ژاکت های جین آبی با رنگ های مشکی و خاکستری ست می شوند و جین های مشکی خیر.

این 6 لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید

۴- شلوارهای پاچه کوتاه

این شلوارها بر خلاف تصورات مخصوص تابستان نیستند. قرار نیست چون پاییز شده است ما نتوانیم شلوارهای با پاچه کوتاه یا پاچه های تا زده بپوشیم. در این فصل هم این شلوارها قابل پوشیدن هستند. پوشیدن یا نپوشیدن جوراب هم کاملا سلیقه ای است ولی پوشیدن آن در این فصل توصیه می شود.

این 6 لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید

۵- کفش کالج 

شاید با خودتان فکر کنید که کفش های کالج مخصوص پوشیدن در تابستان یا بهار هستند ولی اشتباه می کنید. این کفش ها مخصوص پوشیده شدن در پاییز هستند. البته این کفش ها اگر قابلیت جلوگیری از نفوذ آب را داشته باشند مناسب ماه اول پاییز هستند و قابل ست کردن با بقیه پوشاک شما. البته جنس کفشتان هم مهم است و ما چرم جیر یا چرم را برای پاییز به شما پیشنهاد می کنیم. ضمنا در این فصل باید این کفش ها را با جوراب بپوشید.

این 6 لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید

۶- عینک آفتابی

نکته مهم: در هیچ فصلی شما از اشعه UV خورشید در امان نخواهید بود. پس عینک آفتابی مختص تابستان نیست و در فصل پاییز هم کاربرد دارد. چشمان شما هم مانند پوستتان در برابر اشعه خورشید آسیب پذیر هستند و باید عینکی با کیفیت انتخاب کنید که در فصول سرد مخصوصا زمستان از سلامت چشمتان مطمئن شوید.

این 6 لباس تابستانی را می‌توانید در پاییز بپوشید

مطالب مرتبط:

۱-  چه زمانی بهتر است پیراهن را تو شلوار بگذاریم؟

۲- چگونه با کت و شلوار جلیقه بپوشیم؟

۳-  هفته مد چیست؟

درباره نویسنده

محمد رضا

چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.