عطر و ادکلن

این ۴ عطر زنانه را در پاییز استفاده کنید

این 4 عطر زنانه را در پاییز استفاده کنید
نوشته شده توسط سارا هنجی

دیگه چند روزی هست که با گرمای طاقت فرسا تابستان خداحافظی کردید. تغییر فصل با تغییر لباس و عطر هر شخصی همراه است. و اگر شما هم جز آن دسته از خانوم هایی هستید که به عطر و ادکلن خود اهمیت می دهید این مقاله را تا انتها بخوانید. این ۴ عطر زنانه را در پاییز استفاده کنید. اما از کجا بفهمیم که کدام عطر برای کدام فصل مناسب است؟ از کجا بدانیم برای فصل پاییز بهتر است چه عطری را انتخاب کنیم؟ البته توجه داشته باشید که هر چه هوا سردتر باشد رایحه عطر شما باید گرم تر و تلخ تر انتخاب شود.

این 4 عطر زنانه را در پاییز استفاده کنید

۱- عطر زنانه  Chanel Coco Noir

که در سال ۲۰۱۲ به بازار آمد، رایحه‌ای چوبی و شرقی دارد. این عطر ترکیبی از عطر گریپ فروت و ترنج کالابریایی است که در قلب خود رایحه گل رز، نرگس، برگ گل شمعدانی و یاسمن را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر دانه تونکا، چوب صندل، وانیل، نعناع هندی و مشک سفید ترکیب شده‌است. برند شانل که از برترین و شیک‌ترین طراحان فشن و عطر است، این عطر را با الهام از شب‌های زیبای و نیز طراحی کرده‌است.

این 4 عطر زنانه را در پاییز استفاده کنید

۲- عطر زنانه Versace Crystal Noir

که در سال ۲۰۰۴ به بازار آمد، رایحه‌ای کمیاب و ملیح دارد. این عطر ترکیبی از عطر هل سبز، زنجبیل و فلفل است که در قلب خود رایحه یاسمن، بهارنارنج، گل صدتومانی و نارگیل را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر عنبر، مشک و چوب صندل ترکیب شده‌است. طراحان این رایحه به دنبال ایجاد رایحه‌ای مرموز و جذاب برای یک زن اغواگر زیبا بوده‌اند.

این 4 عطر زنانه را در پاییز استفاده کنید

۳- عطر زنانه Britney Spears Fantasy

که در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد، رایحه‌ای گلی و شرقی دارد. این عطر ترکیبی از عطر لیچی، بِه طلایی و کیوی است که در قلب خود رایحه یاسمن و شکلات سفید را پنهان کرده‌ است و بر پایه عطر زنبق زرد، مشک و چوب‌های معطر ترکیب شده‌ است. این عطر معجون عشقی است که در یک بطری زیبا قرار گرفته است. بطری این عطر با نگین‌های سواروفسکی اصل تزیین شده است.

همان طور که در بالا گفته شد، ترکیب دلپذیر عطر میوه‌های شیرین و گرمسیری در کنار عطر گل ها، انتخاب مناسبی برای فصل پاییز است. رایحه گرم و دل‌انگیز شکلات سفید در ترکیب با رایحه شیرین و گرم چوب‌های معطر این عطر را به گزینه مناسبی برای اواسط و اواخر فصل پاییز و زمان شروع سرما تبدیل کرده‌است.

این 4 عطر زنانه را در پاییز استفاده کنید

۴- عطر زنانه Burberry Brit Sheer

که در سال ۲۰۰۷ به بازار آمد، رایحه‌ای گلی و میوه‌ای دارد. این عطر ترکیبی از عطر لیچی، پرتقال یوزو، برگ آناناس و پرتقال ماندارین است که در قلب خود رایحه گل صدتومانی، شکوفه هلو و گلابی را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر مشک سفید و چوب‌های معطر سفید ترکیب شده‌است. کمپانی بربری در ایران با نام باربری هم شناخته می‌شود.

ترکیبات میوه‌ای، به خصوص میوه‌های گرمسیری مثل آناناس، لیچی و گلابی در ترکیب با عطر گل‌های معطر همچون شکوفه هلو و گل صدتومانی رایحه‌‌ای ملایم و شیرین تولید می‌کنند که برای اوایل فصل سرد و انتقال تدریجی از رایحه‌های تابستانی به رایحه‌های مناسب فصل سرد بسیار مناسب هستند.

درباره نویسنده

سارا هنجی

دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.