کیف و کفش

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس
نوشته شده توسط محمد رضا

همه کم و بیش با کتانی کانورس که با نام آل استار نیز می‌شناسیم و آن ها را در مدل های ساق دار و یا مدل های تخت دیده ایم آشنایی داریم و اگر آن ها را امتحان نکرده باشیم حتما دوست داریم که یک بار پوشیدن آن ها را تجربه کنیم. کتانی های کانورس در طرح ها و مدل های مختلفی عرضه می شوند که برای ست کردن آن ها نیاز به شناخت مدل های مختلف آن داریم. در این مقاله به بررسی این موارد می پردازیم و تیپ های پیشنهادی تحریریه چی بپوشم را به شما معرفی می کنیم. 

امسال این کمپانی جشن ۱۰۰ سالگی‌اش را برگزار می کند و مطمئنا شما هم یک جفت از این کتانی های خاطره ساز را داشته و یا دارید. این کمپانی از تولید کتانی های ورزشی برای بسکتبالیست ها شروع کرد و این روزها شاهد فراگیر شدن کتانی های این برند در پای جوانان و نوجوانان در اکثر نقاط دنیا هستیم.

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راحتی این کفش ها و در عین حال قیمت ارزان آن ها باعث شده تا پوشیدن آن میان جوانان رایج شود و جالب است بدانید تنوع این کتانی ها نیز زیاد است و شما مجبور نیستید میان ۳ یا ۴ مدل یکی را انتخاب کنید.

کتانی های کانورس در دو مدل ساق بلند و ساق کوتاه عرضه می شوند و طرح ها و الگوهای هر مدل هم متفاوت است. کلاسیک ترین طراحی آن مشکی و سفید است و این رنگ بندی زیبا را می توانید هم در مدل های ساق بلند و هم تخت مشاهده کنید.

۱- مدل های ساق دار و کتانی تخت سفید

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

اگر کمی ریسک پذیر هستید می تونید این رنگ از کتانی کانورس را با شلوار جین تیره در محل کار و یا مهمانی های دوستانه بپوشید. راستی اگر خیلی به تمیز بودن این کتانی ها و چرک نشدن اونا اهمیت می دهید مطالعه این مقاله را توصیه می کنیم.

۲- مدل های ساق بلند و کتانی تخت سفید و مشکی

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

متنوع ترین رنگ کتانی های Converse رنگ سفید و مشکی آن است و این رنگ سال هاست که به عنوان نماد این کمپانی میان ما جا افتاده است و کتانی های Converse را اغلب با این رنگ دیده ایم. این کتانی را هم در محل کار و هم در مهمانی ها و برای استفاده روزمره نیز می توانید بپوشید.

۳- مدل های ساق بلند و کتانی تخت مشکی

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

این رنگ مناسب تیپ های مونوکرومتیک است و تنها موقعیتی که باید مراقب باشید تا این رنگ تیپ شما را خراب نکند زمانی است که تیپ سر تا پا مشکی زده اید. وقتی کتانی مشکی رنگ Converse می پوشید می توانید شلوار جین به همراه پیراهن به تن کنید و زیبایی تیپ خود را چند برابر کنید. البته شلوار جین های چسبان هم مناسب هستند اگر قصد داشتن تیپی کاملا غیر رسمی را دارید.

۴- باید ها و نبایدها

  • یا تیپتان را در مرکز توجهات قرار دهید یا کتانی کانورس تان را. در صورتی که یکی از اجزای تیپ شما مثل پیراهن یا شلوار را مانند کتانی‌تان در مرکز دید قرار دهید مسلما کتانی شما به اندازه کافی دیده نخواهد شد.
  • تیپ های رنگین و طرح دار خود را با کتانی های طرح دار ست نکنید.
  • می توانید رنگ غالب تیپ خود را با رنگ کتانی‌تان ست کنید.
  • اگر تصمیم دارید کتانی ها را بدون بند به پا کنید طوری آن ها را بپوشید که شل و بهم ریخته روی پای شما دیده نشوند.
  • آن ها را با شلوار جین های گشاد به پا نکنید.

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

مطالب مرتبط:

۱- شستن کفش کتانی در ماشین لباسشویی

۲کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

۳- چطور در محل کار جین و کتانی بپوشیم؟

درباره نویسنده

محمد رضا

چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.