پوشاک آقایان

نکاتی برای داشتن استایل مردانه جذاب

نکاتی برای داشتن استایل مردانه جذاب
نوشته شده توسط مهشید

ظاهر آقایان تاثیر زیادی در مقبولیت اجتماعی و حضور موفق آن‌ها در جامعه دارد. از آن جایی بخش مهمی از این ظاهر را لباس فرد تشکیل می‌دهد به همین دلیل انتخاب لباس مناسب و شیک پوشی نقش مهمی در موفقیت فرد در جامعه دارد. برای شیک پوش شدن شما به رعایت نکاتی نیاز دارید تا بتوانید درست و اصولی لباس انتخاب کنید و ظاهر خود را بسازید. چگونه استایل مردانه جذاب داشته باشیم؟

اندازه بودن مهم ترین اصل است

لباسی که می‌پوشید حتما باید اندازه شما باشد. این اصل مهم‌ترین و کلیدی‌ترین اصل در مد است پس حتما باید سایز خود را بدانید و براساس آن عمل کنید.

سادگی را همیشه در نظر بگیرید

در انتخاب لباس‌ها همیشه سادگی را در نظر بگیرید یعنی تعداد اکسسوری‌ها را کاهش دهید و رنگ‌های استفاده شده در لباس‌ها را به سه رنگ کاهش دهید.

نکاتی برای داشتن استایل مردانه جذاب

دید خود را نسبت به استایل راحتی تغییر دهید

استایل راحتی لزوما تکراری و خسته کننده نیست بلکه شما می‌توانید با استفاده از عناصر جذاب و الهام گرفتن از افراد خوش لباس در استال راحتی خود تغییراتی دهید.

هرگز تنهایی به خرید نروید

شما به تنهایی نخواهد توانست مناسب‌ترین لباس را برای خود تشخیص دهید. حتما هنگام خرید از یک دوست و همراه آشنا به مد و لباس کمک بگیرید.

جزییات را دست کم نگیرید

آخرین چیزی که در لباس‌های شما اولین چیزی است که توجه دیگران را جلب می‌کند و گاهی یک چیز کوچک بزرگ‌ترین تاثیر را در کل مجموعه خواهد داشت.

کفش‌های با کیفیت تهیه کنید

کفش‌ها از اجزای اساسی استایل هستند که نقش مهمی در خوش تیپی و راحتی و سلامت شما دارند. حتما کفش‌های باکیفیت را هرچقدر هم گران باشند تهیه کنید.

مد روز بودن و برند باز بودن را فراموش کنید

سعی کنید درگیر برندها و لباس‌های مد روز نشوید و همیشه لباس‌هایی را تهیه کنید که به شما می‌آیند و تاریخ مصرف ندارند. با خرید برندهای مشهور تنها پول اضافی بابت کلاس بالای محصول می دهید و نه لزوما کیفیت.

نظرات دیگران را جویا شوید

همیشه از دوستانتان و کسانی که به آن ها اعتماد دارید نظرخواهی کنید و بازخورد بگیرید تا بتوانید اشکالات تیپ خود را برطرف کنید.

مطالب مرتبط:

۱- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

۲- جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

درباره نویسنده

مهشید

کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.