آرایش و زیبایی

شخصیت شناسی از روی شکل رژ لب

شخصیت شناسی از روی شکل رژ لب
نوشته شده توسط فاطمه رحیمی

آیا تا به حال توجه شما به تفاوت شکل رژ لب خودتان با رژ لب دوستانتان توجه کرده اید؟ معمولا رژ لبها وقتی نو هستند همه شبیه همند و اغلب آن ها شیب دارند. اما بعد از استفاده معمولا تغییر شکل می دهند و شخصی سازی می شوند. با ما باشید تا شخصیت شناسی از روی شکل رژ لب را برایتان باز کنیم. 

رژ لب های شما شبیه کدام است؟ A ،B یا C؟

شخصیت شناسی از روی شکل رژ لب

۱- مورب: شما کمال گرا هستید؛ چه در کلیات زندگی و چه در جزئیات. همه چیز شما باید مرتب و با برنامه باشد. در اتاقتان هر چیزی جای مخصوص و تعیین شده ای دارد. از وسایلتان جوری استفاده می کنید که انگار آخرین وسایل روی زمین هستند و نباید خراب شوند! به خاطر همین هم سعی می کنید رژ لبتان شبیه یک رژ لب نو بماند.

۲- صاف: شما در زندگی تان به دنبال تعادل هستید. ممکن است هفته ای دوبار یوگا کار کنید. دوست دارید که همیشه کارها منصفانه انجام شود و یک طرفه به قاضی نمی روید. شما یک رهبر بالقوه هستید چون منطقی و دارای قوه ی قضاوتید.

۳- مورب و تیز:  شما شخصیت سرکش و احتمالا منحصر به فردی دارید. شما شصیت متمایز و خاصی دارید که همیشه دوستانتان به آن معترفند. این ها ویژگی های جالبی است که نشان می دهد شما بسیار خاص و بی بدیل هستید.

مطالب مرتبط:

۱- شخصیت شناسی از روی مدل ناخن

۲- سایز کف پای شما درباره‌تان چه می‌گوید؟

۳- شخصیت شناسی از طریق رنگ رژ لب

درباره نویسنده

فاطمه رحیمی

گشتن توی سایت های مد و استایل و منتشر کردن مطالب مورد علاقه م توی سایت چی بپوشم به اندازه ی گشتن توی پاساژ ها و خرید کردن برام لذت بخشه!

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.